Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Atmos, Čekija

Šeimos kompanija ATMOS buvo įkurta 1935 metais Jaroslav Cankař vyresniojo, Bohemijoje.

Iš pradžių gamyba buvo orientuota į DOKOGEN prekės ženklo automobilių ir laivų dujų generacinius įrenginius. Jie veikė tokiu pat principu kaip ir šiuolaikiniai ATMOS dujų generaciniai katilai.

1942 metais kompanija pradėjo ATMOS kompresorių vystymą ir gamybą, eksportavo juos į visą pasaulį iki pat nacionalizacijos.Netgi po nacionalizacijos buvo toliau vykdoma medienos kurokatilų, dujinimo įtaisų ir kompresorių gamyba.

1980 metais firma dalyvavo PRAGOTERM parodoje, pateikdama savo pirmuosius dujų generaciniuis katilus, kurui naudojančius medieną ir medienos atliekas.

1985 metais tolesne vystymosi kryptimi buvo pasirinkti automobilių ir laivų variklių dujų generatoriai.

ATMOS kompaniją 1991 metais atkūrė Jaroslav Cankař jaunesnysis, kuris vėl pradėjo gamybą. Tai tapo įmanoma pasikeitus politinei sistemai Čekijos Respublikoje. Intensyvaus naujų produktų vystymo, gamybos plėtimo, šiuolaikinių technologijų įsigijimo ir jų panaudojimo dėka ATMOS kompanija tapo viena iš stambiausių Europoje dujinimo katilų gamintoja. Iki šios dienos buvo sukurti 124 karšto vandens katilų tipai pagal 15 patentų.Vienas iš pirmųjų katilų buvo EKONOMIK, sukurtas 1962 metais.

Dabar jau trys Jaroslav Cankař šeimos kartos dirba tiekdamos Europos rinkai kokybiškus, neteršiančius aplinkos ir taupančius energiją katilus.

„Atmos“ gamina medienos dujų generacinius katilus nuo 15 iki 150 kW galios, medienos ir anglių katilus nuo 18 iki 48 kW, granulinius katilus nuo 4,5 iki 80 kW ir kombinuotus katilus medienai, granulėms.  Produktai sulaukė didžiulio susidomėjimo klientų  ir montuotojų už puikų veikimą, kokybę ir  konkurencingas kainas.                                 

Kieto  kuro dujų generaciniai katilai    Kombinuoti  kieto  kuro  ir granuliniai katilai         Automatizuoti granuliniai katilai  

1 2
Degiklis Atmos A

Degiklis Atmos A

Katilas Atmos D P(tinka kūrenti tik medienos granulėmis)

Katilas Atmos D P(tinka kūrenti tik medienos granulėmis)

Įrenginys pelenų šalinimui skirtas Atmos katilams DP

Įrenginys pelenų šalinimui skirtas Atmos katilams DP

1 2