Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Plieninis kieto kuro katilas Stropuva S10U; 10kW

Prekės kodas: KAT10STROP-U
2.200,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 646 49322
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas STROPUVA
Prekė Katilas
Gamintojo gaminio kodas KAT10STROP-U
Medžiaga Plienas
Kuro rūšis Malkos, pjuvenų briketai, akmens anglis
Tipas Tūrinio degimo
Plotis, mm 450
Aukštis, mm 1900
Gylis, mm 450
Galia, kW 10
Pakuros tūris, dm³ (l) 150
Serija S .. U
Serija detali S10U
Naudingumo koeficientas, % 86,8
Max darbinis slėgis, bar 1,5
Dūmtraukio diametras, mm 180
Svoris, kg 196
Garantija, mėn. 24
Papildoma informacija Maksimalus malkos ilgis 35cm

 

TECHNINIAI DUOMENYS

Kieto kuro vandens šildymo katilai “STROPUVA” (toliau katilas) skirti įvairių patalpų, kuriose yra įrengta centrinio šildymo sistema, turinti radiatorius, boilerį ruošti karštą vandenį buičiai arba grindų gyvatukus, arba kaloriferius, arba viską kartu, šildymui. Sistema gali būti tiek su natūralia, tiek su priverstine cirkuliacija, taip pat gali būti uždara arba atvira sistema. Katilas parduodamas su patentuotu bišiluminiu traukos reguliatorium.

Naudojamas kuras: malkos, medienos atliekos, pjuvenų briketai, durpių briketai, akmens anglis (akmens anglis galima katilams serijomis su "U" raide).

Rekomenduojamas kuro drėgnumas iki 30%

 

KATILO MONTAVIMAS

Katilas montuojamas patalpose, atitinkančiose valstybės reikalavimus katilinių patalpoms. Patalpa, kur bus montuojamas katilas, turi būti nors 215 cm. aukščio ir turėti betonines grindis (bent toje vietoje, kur stovės katilas). Būtina, kad patalpa būtų sandari nuo šildomų gyvenamų kambarių, bei turėtų vertikalų vėdinimo kanalą ir langelį arba angą lauko sienoje, kad oras iš lauko lengvai patektų į katilą ir vėdinimo kanalą. Veidrodėlio pagalba pro dūmtraukio pravalos angą apžiūrima dūmtraukio vidus. Dūmtraukis turi būti švarus. Jame neturi būti armatūrų ar paukščių lizdų ir neužsandarintų angų į tuštuminius perdengimus ir į šalia esančias šachtas. Patikrinama ar išorėje dūmtraukis neturi angų bei plyšių, per kuriuos gali patekti parazitinis oras, šaldantis dūmtraukį ir mažinantis jo trauką. Visus plyšius, angas ir katilo pajungimo vietą į dūmtraukį reikia sandarinti. Esant vidinėms dūmtraukio angoms į perdengimus arba į šalia esančias šachtas ir nesant galimybės jų užtaisyti, reikia dėti nerūdijančio plieno ovalinį arba cilindrinį įdėklą. (Stačiakampiai įdėklai veikia nepatikimai, dėl nuo temperatūrinių pokyčių sujungimo vietose susidarančių plyšių) Katilas statomas tiesiai ant betoninių grindų, susidarę nesandarumai tarp grindų ir katilo užsandarinami karščiui atspariu silikonu arba kalkių-cemento skiediniu su smėliu, arba kitokiomis medžiagomis). Katilą galima statyti ant montavimui skirto betoninio dugno su sandarinimo virve. Nešant katilą kartais deformuojamos jo detalės, todėl jį įmontavus į dūmtraukį ir uždarius visas dureles, taip pat ir dūmtraukio pravalos angą, patikrinkite viršutinės sklendės veikimą, jos prigludimą prie oro įtraukimo angos paviršių, taip pat ir durelių sandarumą naudodami žvakės ar degtuko liepsną.

 

Daugiau informacijos čia..

Susijusios prekės