Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Durelės Jawar Universal

Prekės kodas: JDW
25,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 615 56336
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas JAWAR
Prekė Durelės
Gamintojo gaminio kodas JDW
Serija Universal Plus

Trigubo sluoksnio dūmtraukio sistema su izostatiniu įdėklu, yra skirta išmetamų dujų išvedimui iš visomis kuro rūšimis kūrenamų įrenginių
UNIVERSAL PLUS gali būti naudojamas tiek su tradiciniais šildymo įrenginiais, tiek su įrenginiais, kuriuose įdiegtos pačios naujausios technologijos. Ši kamino sistema yra tinkama tiek aukštomis bei žemomis temperatūromis dirbantiems šildymo įrenginiams, taip pat kondensaciniams katilams (tokiu atveju reikia naudoti silikoną įdėklų suklijavimui).
 
JAWAR UNIVERSAL PLUS yra moderni kaminų sistema, sukurta tam, kad užtikrintų saugumą bei komfortą jūsų namams. Gaminant šią sistemą buvo panaudotas  izostatinis presavimo metodas, kuris leido pasiekti ypatingai gerus parametrus. Toks metodas leido pagaminti kaminą, ypač atsparų rūgščių absorbcijai, aukštoms temperatūroms, terminiams šokams ir nepralaidų išmetamoms dujoms (dėl 2,5cm įdėklų tarpusavio susileidimo).
 
Akmens vatos izoliacija užtikrina puikius rezultatus tiek prie aukštos, tiek prie žemos temperatūros. Lengvo svorio keramzitbetonio blokeliai užtikriną sistemos stabilumą ir palengvina kamino montažą.
 
JAWAR UNIVERSAL PLUS leidžia jungtis prie absoliučiai visų šildymo įrengimų. Atsparumas aukštoms temperatūroms leidžia naudoti šį kaminą kūrenant kietą kurą o atsparumas rūgštims - naudoti dujinius ar alyva kūrenamus įrenginius. Taip pat puikūs sandarumo parametrai suteikia galimybę naudoti kondensacinius katilus. Svarbiausia, kad nėra būtinybės keisti kaminą keičiant šildymo įrenginį.

Izostatinis keraminis įdėklas pagreitina kamino įšilimą bei padidina kamino trauką nuo pat degimo pradžios.
Aukštas atsparumas terminiams šokams garantuoja saugumą viso degimo proceso metu. Didelis privalumas,  JAWAR UNIVERSAL PLUS kaminų sistemose, kad patyręs montuotojas gali sumontuoti kaminą per kelias valandas.