Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Panasonic šilumos siurbliai Oras->Vanduo

Didžiausias komfortas, efektyvumas ir maži energijos kaštai

Inovatyvi nauja mažų energijos sąnaudų sistema

„Aquarea“ yra gerokai švaresnė, saugesnė, pigesnė ir aplinkai nekenkianti alternatyva dujoms, naftai ir kitoms elektros sistemoms.

Maksimaliai padidinkite energijos sutaupymą

„Panasonic Aquarea“ šilumos siurblys leidžia sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų lyginant su elektriniais šildytuvais

Patogūs namai ištisus metus

„Aquarea“ suteikia namams patogumo net ir esant ekstremaliai lauko temperatūrai, šildant žiemą ir vėsinant vasarą.

Aquarea „oras-vanduo“ šildymo siurblys

 

„Panasonic“ sukūrė naują, inovatyvią mažų energijos sąnaudų sistemą „Aquarea“, padėsiančią jums mėgautis idealia aplinkos temperatūra, užtikrinsiančią karšto vandens tiekimą jūsų namuose net ir didžiausių šalčių metu. „Aquarea“ šilumos siurblys namų šildymui naudoja iš oro gaunamą šilumą. „Aquarea“ yra gerokai švaresnė, saugesnė, pigesnė ir aplinkai nekenkianti alternatyva dujoms, naftai ir kitoms elektros sistemoms.

Vienas išorinis blokas, kurį galima papildyti saulės baterijomis, sušildo vandenį naudojimui namų radiatoriams ar šildomoms grindims. Sistemą taip pat galima pritaikyti prie turimos centrinio šildymo sistemos taip sumažinant montavimo išlaidas. Tai inovatyviausias sprendimas pastatų modernizavimui ar naujoms statyboms.

 
Vidinis blokas Panasonic Aquarea

Vidinis blokas Panasonic Aquarea

Išorinis blokas 400V

Išorinis blokas 400V