Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Reguliatorius vandens sistemos Grohe Sense Guard 230V

Prekės kodas: 22500LN0
937,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 615 68543
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas GROHE
Prekė Reguliatorius
Gamintojo gaminio kodas 22500LN0
Serija Sense Guard
Gaminio spalva Balta

GROHE Sense Guard: išmanusis vandens sistemos reguliatorius

Susipažinkite su GROHE Sense Guard - pažangioji vandens kontrolės sistema ir gyvenimą keičiantis įrankis. Vokietijoje sukurtas įrenginys prižiūri vandens srautą, slėgį ir temperatūrą vamzdžiuose 24 val. per parą. Savo išmaniojo telefono pagalba sužinosite viską apie vandens situaciją savo namuose. Trūkus vamzdžiui Aquablock funkcija automatiškai išjungia vandens tiekimą*. Aptinka net mikro nuotėkį**, kuris gali būti nepastebimas ir sukelti ilgalaikę žalą. Tai reiškia visišką ramybę, net jei esate toli nuo namų ar atostogose!
Išmaniosios Aqua IQ funkcijos algoritmas įsisavina Jūsų kasdienius vandens naudojimo įpročius ir atpažįsta atsiradusius neatitikimus***, o AquaTrack suteikia išsamų vaizdą apie sunaudojamą vandenį. GROHE Sense Guard taip pat matuoja vandens temperatūrą ir įspėja Jus apie galimą šalčio riziką. Esant elektros energijos tiekimo sutrikimams sistema neišjungia vandens tiekimo, jei jis yra reikalingas, ir esant WLAN ryšiui veiks toliau.
GROHE Ondus programa yra sistemos centras. Atsisiuntimas užtrunka keletą sekundžių ir iškart Jums suteikia pilną kontrolę, kad galėtumėte stebėti vandens sunaudojimą, reguliuoti nustatymus ir rankiniu būdu išjungti vandenį. Be to, nustatę Nest® Home/Away Assist funkciją GROHE Sense Guard automatiškai išjungs Jūsų vandens tiekimą, kai išeisite iš namų ir vėl įjunks, kai sugrįšite.
Naudojant specialų sieninį rėmelį (22501000) kvalifikuotam montuotojui GROHE Sense Guard sumontavimas yra paprastas darbas, kuris užtrunka tik apie valandą.
GROHE Sense Guard – sustabdo vandens nuotėkį ir iki minimumo sumažina žalos tikimybę!

* GROHE trūkusį vamzdį supranta kaip skylę ar įtrūkimą vamzdynų sistemoje, dėl ko atsiranda nenumatytas didelis vandens išleidimas. Trūkusio vamzdžio aptikimo funkcija priklauso nuo bendros vandens naudojimo charakteristikos, todėl laikotarpis, per kurį bus atjungtas vanduo, gali labai skirtis. Tuo laiku vanduo gali būti pašalintas. Dėl to ypač svarbiose vietose įrenginį naudokite kartu su GROHE Sense jutikliu, kad užtikrintumėte greitesnį galimo nuotėkio aptikimą.
** Mikro nuotėkis tikrinamas kartą per 24 valandas. Rezultatui įtakos gali turėti vamzdžių medžiaga, tūris ir kitos vamzdynų sistemos charakteristikos. Daugeliu atvejų mikro nuotėkio aptikimo funkcija naudojama tik šalto vandens sistemoje. Naudokite kartu su GROHE Sense jutikliu ir stebėkite galimą drėgmės kitimą per tam tikrą laiką.
*** Aptikimo greitis priklauso nuo vandens naudojimo charakteristikos name. Ypač svarbiose vietose įrenginį naudokite kartu su GROHE Sense jutikliu, kad užtikrintumėte greitesnį galimo nuotėkio aptikimą.

GROHE Sense Guard aptinka trūkusį vamzdį ir automatiškai išjungia vandens tiekimą, kad Jūsų namai nebūtų apsemti. Apie tai įspėja mirksinčia raudona šviesa ir pyptelėjimu. Net jei sistema praranda belaidį LAN ryšį, AquaIQ algoritmas užtikrina tolimesnį nepriklausomą veikimą.

Įsivaizduokite, kas blogiausio gali nutikti Jums atostogaujant: trūkęs vamzdis, užtvindytas rūsys, plintantis pelėsis ant sienų, sugadinti baldai... stop! Turint GROHE Sense Guard ir trūkus vamzdžiui tą pačią akimirką  AquaBlock uždaro vožtuvą, išjungia vandenį ir išsaugoja Jūsų dieną - o tuo pačiu ir atostogas!

Prakiurę vamzdžiai kartu su vandenį praleidžiančiais čiaupais, dušais ir tualetais sukelia 28% visų vandens padaromų nuostolių. Mikro nuotėkis gali būti nepastebėtas metų metus ir taip visiškai sugadinti sienas ir grindis. GROHE Sense Guard aptinka įvairius mikro nuotėkius ir įspėja Jus, kad galėtumėte reaguoti.

Specialus algoritmas išmoksta, kiek įprastai sunaudojate vandens namuose ir užtikrina, kad visi įspėjimai ir veiksmai būtų puikiai pritaikyti prie Jūsų individualios situacijos. Jis anksti nustato neatitikimus ir praneša apie neįprastą vandens sunaudojimą***.

Per ilgą šalnų laikotarpį gali užšalti vamzdžiai, o ypač tose vietose, kurios nėra dažnai tikrinamos, pavyzdžiui, rūsyje ar kaimo sodyboje. GROHE Sense Guard matuoja į namą įeinančio vandens temperatūrą ir įspėja, jei yra atsiranda užšalusio vandens vamzdžiuose pavojus.

Naudojant GROHE Sense Guard ir instaliavę GROHE Ondus programą, galite nuotoliniu būdu kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį sekti vandens sunaudojimą ir kontroliuoti vandens sąskaitą.

Dėl dar aukštesnio lygio saugumo GROHE Sense Guard bendradarbiauja su Nest®. Kai išeinate iš namų, GROHE Sense Guard gali automatiškai sustabdyti vandens tiekimą - iš karto arba su laiko nustatymu (pvz., paliekant veikiančią skalbimo mašiną). Kai grįšite namo, vandens tiekimas automatiškai grąžinamas.