Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Vandens jutiklis Grohe Sense

Prekės kodas: 22505LN1
126,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 615 68543
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas GROHE
Prekė Jutiklis
Gamintojo gaminio kodas 22505LN0
Serija Sense
Gaminio spalva Balta

GROHE Sense – paprasta ir prieinama vandens aptikimo sistema bet kokioje erdvėje

Susipažinkite su GROHE Sense - pažangiuoju vandens jutikliu! Šis akiai malonus ir su baterijomis veikiantis įrenginys aptinka pirmus vandens nuotėkio požymius bei matuoja vandens temperatūrą ir drėgmę. Dėl to puikiai tinkamas dažnai naudojamoms erdvėms, tokioms kaip vonios kambarys ar virtuvė. Apie aptiktą nepageidaujamą vandenį sensorius iškart praneš garsiniu signalu ir raudona lempute, mirksinčia ant akrilo paviršiaus plokštelės.
Taip pat per programėlę ar el.paštu GROHE Sense išsiųs Jums perspėjimą, kadangi įrenginys prijungtas bevieliu LAN ryšiu. Be to, GROHE Sense yra paprasta įdiegti. Tiesiog padėkite įrenginį ten, kur yra nuotėkio pavojus, atsisiųskite GROHE ONDUS programą, užregistruokite ją ir atlikus paprastas nuoseklias instrukcijas, jau po dešimt minučių būsite apsaugoti.
Kasdien gaukite atnaujintus temperatūros ir drėgmės matavimus, kad patys galėtumėte kontroliuoti kondensacijos ar šalčio riziką. Jutiklio energijos sunaudojimas yra toks mažas, kad baterija veikia iki ketverių metų. Norint užtikrinti, kad Jūsų namai būtų visiškai apsaugoti - nuo prabangios šeimos vonios iki darbo patalpos - galite pridėti kitų GROHE Sense linijos produktų.
Stilingas ir patogus naudoti GROHE Sense yra industrijoje pirmaujanti priemonė, skirta sukurti visišką ramybę savo namuose. GROHE Sense: kol dar lašėjimas netapo potvyniu!

GROHE Sense sumažina vandens žalos riziką 24/7 aptikdamas nepageidaujamą vandenį ir nedelsiant įspėjantis Jus mirksinčia raudona šviesa ir garsininiu signalu. Kadangi jis yra prijungtas prie belaidžio LAN, jis taip pat siunčia perspėjimą į Jūsų išmanųjį telefoną per GROHE ONDUS programą ir el. paštu.

Integruotas jutiklis matuoja kambario temperatūrą ir per iššokantį pranešimą GROHE Ondus programoje iš karto įspėja Jus, jei rodikliai aukštesni ar žemesni už Jūsų nustatytą ribą. Idealiai tinka šalčio rizikos sumažinimui! Taip pat kartą per dieną GROHE Sense pateikia išsamią apžvalgą su valandiniais temperatūros pokyčiais.

Integruotas jutiklis matuoja drėgmę ir per iššokantį pranešimą GROHE Ondus programoje iš karto Jus įspėja, jei rodikliai yra aukštesni ar žemesni daugiau kaip 3 valandas. Idealiai tinka kondensacijos ir pelėsio atsiradimo rizikos sumažinimui! Taip pat kartą per dieną GROHE Sense pateikia išsamią apžvalgą su valandiniais drėgmės duomenimis.

Dėl Low Power Sensor technologijos mėgaukitės vandens sistemos apsauga iki ketverių metų esant normaliomis sąlygomis. Taip pat GROHE Sense praneš, kada reikės pakeisti lengvai įtaisomas tris AAA baterijas.GROHE Sense yra apsaugotas nuo vandens purškimo.

Patogi naudoti GROHE ONDUS programa, skirta iOS ir Android, leidžia Jums visiškai kontroliuoti visus Jūsų prijungtus GROHE produktus. Naudojant pažangią debesų technologiją (angl. Cloud computing), ši programa užtikrina maksimalią vandens naudą ir saugumą.