Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Termostatinė dušo sistema Grohe Grohtherm SmartControl Perfect su apvalia galva

Prekės kodas: 34705000GROH
1.814,00 €
-34%
1.195,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 615 68543
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas GROHE
Prekė Dušo komplektas
Serija Grohtherm SmartControl Perfect
Tipas Termostatinis
BAR kodas 4005176413285
Gaminio spalva Chromas

Grohtherm SmartControl Perfect dušo sistema su paslėptu valdymu minimalistiniam įvaizdžiui išlaikyti

Ši termostatinė dušo sistema turi viską, ko reikia mėgautis geriausiais maudymosi po dušu pojūčiais.

Komplektą sudaro potinkinis SmartControl termostatas, dvi dušo sroves turinti apvali Rainshower 310 SmartActive lietaus galva (su 400mm dušo alkūne), elegantiškas Euphoria Cosmopolitan Stick rankinis dušelis su Silverflex žarna  ir laikiklis bei GROHE Rapido Smartbox sumontavimo sistema. Inovatoriška SmartControl technologija Jums suteikia pilną kontrolę ir visa tai paprastu ,,push-turn" principu. Trimis mygtukais galite pasirinkti srovės tipą, stiprumą ir vandens kryptį ar net kombinuoti kelis būdus vienu metu. Be to, stacionari dušo galva turi dvi dušo sroves - švelnią GROHE PureRain ir galingą GROHE ActiveRain. Dėl GROHE TurboStat termoelemento vandens temperatūra išliks nepakitusi viso maudymosi metu.  Lengvai reguliuojama GROHE SafeStop funkcija leidžia riboti vandens temperatūrą iki maksimalios 38˚C - tokia puikiai tinka vaikams žaidžiant vonios kambaryje. Vandenį taupyti padės GROHE EcoJoy technologija, kuri nė kiek nepakenks ir mausymosi komfortui. Visa tai sumontuosite paprastai dėl GROHE QuickFix greito montavimo sistemos. Lengvą priežiūrą užtikrina patvarus GROHE StarLight chromuotas paviršius.

Ši inovatyvi technologija buvo sukurta, kad pelengvintų valdymą. Norint įjungti srovę, paspauskite mygtuką ir toliau reguliuokite stiprumą sukiodami mygtuką. Paspauskite dar kartą ir srovė sustos, o pasirinkti nustatymai išsaugojami kitam kartui. Jei norite vienu metu naudoti rankiniu dušeliu ir stacionaria lietaus galva, tiesiog įjunkite abu mygtukus.​

Daugiau nepatirsite jokio vandens temperatūros šoko. GROHE TurboStat technologija leidžia ramiai mėgautis vandens procedūromis, nes integruotas termoelementas užtikrina pastovią vandens temperatūrą.

Puikiai tinka namams su vaikais, nes ši apsauginė funkcija leidžia nustatyti, kad vanduo nešiltų daugiau negu 38 ° C. Norint aukštesnės temperatūros, mygtuko paspaudimu galima pasirinkti antrą 43 ° C temperatūros variantą.

GROHE EcoJoy sumažina vandens sunaudojimą iki 40 %. Nepaisant to, maudymosi malonumas nei kiek nesumažėja, tad galėsite pilnai mėgautis vandens procedūromis taupydami vandenį ir pinigus.

GROHE Starlight reiškia chromu dengtą paviršių, kurį pakanka nuvalyti sausa šluoste ir jokių vandens žymių nebelieka. Be to, dušo paviršius atsparus įbrėžimams, todėl jo originalus blizgesys išlaikomas lengvai.

Sužadinkite maudymosi malonumą GROHE DreamSpray technologijos dėka. DreamSpray užtikrina tolygią srovę iš kiekvieno purkštuko nepriklausomai nuo pasirinktos programos. Tai suteikia nenutrūkstamai džiuginantį potyrį.

GROHE SmartControl potinkinė sistema - intuityvus valdymas ir preciziška kontrolė lengvu prisilietimuElegancija, stilius ir preciziškumas - tokie yra GROHE Smartcontrol potinkinės sistemos produktai, kurie leidžia kontroliuoti vandenį paprastu ,,push-turn" principu. Kolekcija apima potinkinius termostatus, maišytuvus ir pilnai sukomplektuotas dušo sistemas. Be to, GROHE SmartControl galite visiškai pritaikyti pagal savo skonį ir poreikį. Virštinkinės dalies modeliai yra apvalios arba stačiakampio formos bei komplektuojami su 1, 2 arba 3 angų išėjimais. Pasirinkite Jums tinkamiausius vandens srovės nustatymus ir jie liks išsaugoti kitam kartui. Visa kontrolė Jūsų rankose.