Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Maišytuvas plautuvei Grohe Eurosmart Cosmopolitan, ištraukiama žarna

Prekės kodas: 31481001
264,00 €
-7%
245,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
Virginija Lekauskaitė +370 615 68543
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas GROHE
Prekė Maišytuvas plautuvei
Serija Eurosmart Cosmopolitan
BAR kodas 4005176341014

Su šiuo GROHE Eurosmart Cosmopolitan virtuvės maišytuvu sukursite išskirtinį dizainą pačioje namų širdyje

Šis GROHE Eurosmart Cosmopolitan kolekcijos vienasvirtis virtuvės maišytuvas turi daugybę privalumų, palengvinančių kasdienę ruošą virtuvėje. Gilius indus pripildyti padės aukštas 360˚ kampu pasukamas snapas, o ištraukiamas ir savaime į snapą sugrįžtantis dušelis suteiks dar daug funkcionalumo. Sklandų ir ilgaamžį veikimą garantuoja GROHE SilkMove technologija. Be to, prižiūrėti maišytuvą kaip niekad paprasta: GROHE StarLight chromu dengtą paviršių pakaks nuvalyti sausa mikropluošto šluoste, o lankstūs SpeedClean silikoniniai purkštukai ant aeratoriaus neleis kauptis kalkėms.

Norėdami pripildyti gilius indus ar greičiau išplauti puodus, Jums ypač pasitarnaus GROHE ištraukiamas dušelis. Ištraukite, tada paspauskite mygtuką ir norimą srovę galėsite naudoti skalavimui. Paspauskite dar kartą ir turėsite ypač stiprią srovę plovimui. Vos išjungus maišytuvą, dušelio srovė automatiškai perjungiama atgal į įprastą srovę - tad jokių netikėtų staigmenų. Mėgaukitės profesionaliu patogumu ir veikimu savo namų virtuvėje.GROHE EasyDock sistema turi slankią Glideflex žarnelę ir švino atsvarą, kas leidžia dušo galvutei automatiškai sugrįžti į snapą. Ši technologija taip pat palengvina maišytuvo sumontavimą.

Šis aukšto snapo maišytuvas padės susidoroti su bet kokiais virtuvės darbais. Be problemų galėsite plauti, praskalauti ar pripildyti didžiulius puodus ar kitus aukštus indus.

Tam tikro išplanavimo virtuvėje ir vonios kambaryje reikalingas 360˚ kampu pasukamas čiaupas. Jis geriausiai pritaikomas ten, kur kriauklė yra montuojama virtuvės saloje arba prie dvigubos plautuvės. Tokiu būdu čiaupas įgyja daugiausiai jo panaudojimo galimybių.

GROHE Starlight reiškia chromu dengtą paviršių, kurį pakanka nuvalyti sausa šluoste ir jokių vandens žymių nebelieka. Be to, dušo paviršius atsparus įbrėžimams, todėl jo originalus blizgesys išlaikomas lengvai.

Maišytuve integruota GROHE SilkMove kasetė leis reguliuoti vandens temperatūrą ir srautą lengvu rankos prisilietimu. Vokiška GROHE kokybė užtikrina produkto ilgaamžiškumą ir sklandų naudojimąsi ištisus metus.

GROHE Eurosmart Cosmopolitan – rafinuoto dizaino maišytuvų linijaŠioje kolekcijoje rasite naujausio dizaino ir aukščiausios kokybės derinius. Elegantiškas maišytuvo korpusas pereinantis į ryškių linijų svirtį sudaro vientisą išskirtinę išvaizdą, kuri puikiai papildys Jūsų namų modernų stilių. Pažangios technologijos, tokios kaip GROHE StarLight arba GROHE SilkMove, užtikrina ilgalaikį paviršiaus blizgesį bei pastovią ir lengvai valdomą vandens tėkmę, kad galėtumėte mėgautis visapusiu komfortu. Atraskite GROHE Eurosmart Cosmopolitan kolekciją, kurioje aukščiausia kokybė susilieja su ilgaamžiu dizainu.