Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Pastatomas unitazas LAUFEN Kompas Rimless

Prekės kodas: 27152-000782
453,00 €
-40%
271,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
tel. +370 620 68632
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas Laufen
Prekė Unitazas
Gamintojo gaminio kodas 27152-000782
Serija Kompas
Montavimas Pastatomas

Šveicariška kokybė skandinavišku stiliumi

Šveicarų vonios kambario ekspertė „Laufen“ pasaulyje puikiai žinoma savo įspūdingais sprendimais, sukurtais garsių italų, šveicarų, prancūzų, vokiečių dizainerių. O dabar ši kompanija vėl turi puikių žinių skandinaviško dizaino mėgėjams. „Vėl“ – todėl, kad prieš keletą metų „Laufen“ jau pristatė vonios įrangos liniją „Laufen pro Nordic“, prie kurios kūrimo prisidėjo suomių dizaineris Antti Ylisassi. Ji Šiaurės Europos kraštuose, įskaitant ir Lietuvą, tapo vienu iš šio ženklo bestseleriu. Įkvėpti sėkmės ir vedami noro įlieti dar daugiau šiaurietiškų atspalvių į savo dizaino paletę šveicarai ėmėsi dar vieno projekto – šį kartą su Danijos dizaino pažiba Hee Wellingu.

Skandinavijos šalys tradiciškai turi savitą dizaino supratimą, tad „Laufen“ naują, šiauriečių vizijas ir naudojimo įpročius atspindinčią vonios įrangos seriją kurti pakvietė gyvą danų dizaino legendą Hee Wellingą.  Dizaineris daugiausiai specializuojasi baldų kūrime (vien ko verta jo kėdė „About A Chair“ iš kolekcijos „About The“!), o šį kartą, anot jo paties, jis nusprendė „panerti į gilesnius vandenis“ ir panagrinėti savo galimybes bei jų ribas naujoje srityje.

Hee Wellingas naująją seriją, pavadintą „Kompas“, kūrė pagal skandinaviškas dizaino išraiškos tradicijas. Aiškios redukuotos formos, tiesių ir lenktų linijų harmonija, teisingai parinktos medžiagos ir funkcionalios detalės – tai pagrindiniai šio dizaino bruožai. Serija ne tik tinka stilingai, kompaktiškai arba šeimos vonios kambario aplinkai, bet ir įtikina vartotoją nepriekaištinga šveicariška kokybe bei protingu kainos ir kokybės santykiu.

Serijoje yra trys skirtingų dydžių praustuvai: 500 x 360, 560 x 420 ir 600 x 420 mm. Švelnių linkių ir aiškių linijų praustuvus lengva valyti, nes lengvai pasiekiami visi kampeliai ir nišos. Siauras neaukštas apvadas prie sienos neleidžia vandeniui patekti tarp praustuvo ir sienos. Šiems praustuvams gamintojas priderino nepretenzingus baltos apdailos baldus, tapsiančius praktiška daiktų laikymo erdve vonios kambaryje. 500 mm pločio versijos praustuvams galima rinktis vienerių durelių spintelę. Dvejų durų spintelė yra standartinė versija dviems didesnių dydžių praustuvams.

Šalia į sieną montuojamų unitazų, serijoje „Kompas“ yra trys pastatomi unitazai su tipiško skandinaviško stiliaus integruotu bakeliu: vanduo kaupiamas vidiniame plastikiniame bakelyje, o jį gaubia vientisas keraminis gaubtas. Oro tarpas tarp dviejų bakelių apsaugo nuo rasos lašelių kondensavimosi ant bakelio išorės.

Dėl trumpo, vos 500 mm išsikišimo, prie sienos montuojamas klozetas be vandens paskirstymo apvado ypač tinka mažoms erdvėms, svečių tualeto kambariui arba viešosioms sanitarinėms erdvėms. Klozetas patrauklus ir vandenį taupančia 4 litrų praplovimo sistema.

Tačiau didžiausias visų serijos „Kompas“ unitazų privalumas – jie yra be vandens paskirstymo apvado („rimless“). Vidinė unitazų dubenų geometrija bei vandens nukreipėjai suprojektuoti taip, kad užterštas paviršius efektyviai nuplaunamas su 4,5 arba 3 litrais vandens. Nors unitazai neturi įprastos briaunos, vanduo srovena taip, kad į išorę nepatenka jokie purslai. O svarbiausia, kad vandens paskirstymo apvado eliminavimas padeda daug lengviau palaikyti unitazo švarą ir higieną, nes nebelieka vietų, kuriose kauptųsi nešvarumai, bakterijos; visi paviršiai yra lengvai pasiekiami valymui.

Serija yra kurta specialiai Šiaurės Europos ir Baltijos šalių rinkoms – tai atsispindi ir kai kuriuose dizaino sprendimuose. Kadangi šiauriečiai yra gana aukšti žmonės, tad ir jiems sukurti unitazai yra keliais centimetrais aukštesni.

Dar vienas buities tvarkymą bei higienos palaikymą palengvinantis dalykas – itin lengvai numontuojamas unitazo dangtis. Tiesą pasakius, jį galima numontuoti viena ranka, iš kitos rankos nepaleidžiant keramikai pavalyti skirtos šluostės.

Serija „Kompas“ Lietuvos vonios įrangos salonuose ir parduotuvėse turėtų pasirodyti dar šį rudenį. Nekyla abejonių, kad šis skandinaviško dizaino ir šveicariškos kokybės derinys ras kelią ne į daugelio naujakurių širdis ir vonios kambarius.

Susijusios prekės