Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Termostatinis vonios/dušo maišytuvas GROHE Grohtherm 1000

Prekės kodas: 34155003
319,00 €
-35%
207,00 €
Detalesnės informacijos ir kainos teirautis:
Virginija Lekauskaitė +370 615 68543
Siųsti užklausą CELSIS
Prekinis ženklas GROHE
Prekė Maišytuvas voniai/dušui
Serija Grohtherm 1000
Gamintojo gaminio kodas 34155003
BAR kodas 4005176310027
Gaminio spalva Chromas

GROHE Grohtherm 1000 vonios termostatas – preciziška vandens temperatūros kontrolė ir mažesnis vandens sunaudojimas

Jei nusibodo nuolat reguliuoti vandens temperatūrą, kad atitaikyti tinkamiausią, tuomet šis termotatas Jums labai patiks! Daugiau to nepatirsite su šiuo dušo maišytuvu. Dėl GROHE TurboStat termoelemento vandens temperatūra išliks nepakitusi viso maudymosi metu. Jūsų šeimos saugumui GROHE CoolTouch technologija užtikrina, kad termostato paviršius bus visada saugus liesti, o GROHE SafeStop užfiksuoja rankenėlę ties pasirinkta vandens temperatūra. Siekiant prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, GROHE EcoButton leidžia taupyti vandenį net prausiantis po dušu. Ergonomiškos rankenėlės ir blizgus GROHE StarLight chromo paviršius suteiks išskirtinį įvaizdį Jūsų voniai.

​Daugiau nepatirsite jokio vandens temperatūros šoko. GROHE TurboStat technologija leidžia ramiai mėgautis vandens procedūromis, nes integruotas termoelementas užtikrina pastovią vandens temperatūrą.

GROHE CoolTouch technologija užtikrina, kad Jūsų maišytuvo paviršius niekada nebus karštesnis už vandenį. Termostato korpuso viduje esantis kanalas reiškia, kad vanduo neperduos šilumos į paviršių. Taigi visi, net ir vaikai, gali ramiai mėgautis vandens tėkme nesijaudinant dėl nudegimų.

Puikiai tinka namams su vaikais, nes ši apsauginė funkcija leidžia nustatyti, kad vanduo nešiltų daugiau negu 38 ° C. Norint aukštesnės temperatūros, mygtuko paspaudimu galima pasirinkti antrą 43 ° C temperatūros variantą.

GROHE EcoJoy sumažina vandens sunaudojimą iki 50 %. Nepaisant to, maudymosi malonumas nei kiek nesumažėja, tad galėsite pilnai mėgautis vandens procedūromis taupydami vandenį ir pinigus.

Dėka AquaDimmer Eco galite lengvai kontroliuoti vandens srovės stiprumą ir kryptį tuo pačiu taupant vandenį. Pasirinkite tarp vonios maišytuvo ir dušo galvutės arba stacionarios lietaus galvos ir rankinio dušelio. Eco funkcija net iki 50 % sumažins išleidžiamą vandenį nepakenkiant maudymosi malonumui.

GROHE MetalGrip rankenėlę turinčius produktus malonu naudoti, o aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą. Tad lengva ir patogu valdyti net ir muiluotomis rankomis.

GROHE Grohtherm 1000 – preciziška termostato technologija Jūsų voniojePatogumas, komfortas ir saugumas - tai pagrindiniai GROHE Grohtherm 1000 linijos skiriamieji bruožai. Galite rinktis virštinkinį ar potinkinį modelį, visuose bus integruotos naujausios technologijos. GROHE TurboStat termoelementas užtikrins nekintamą vandens temperatūrą, o GROHE CoolTouch technologija apsaugos termostato paviršių nuo perkaitymo. Aptakus ir akį traukianti dizainas, ergonomiškos metalinės rankenėlės ir blizgus GROHE StarLight paviršius suteiks dar daugiau malonumo naudojantis. Platus asortimentas patenkins kiekvieno skonį.