Adiabatinis ortakinis drėkintuvas HUMON HV200WFL kairinis
Prekės kodas:
HV200WFL
Prekė: Drėkintuvas
Tipas: Adiabatinis ortakinis
Ilgis: 406 Mm
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
Prekės techninė charakteristika
Prekė Drėkintuvas Tipas Adiabatinis ortakinis Ilgis 406 mm Medžiaga Aliuminio cinko plienas Plotis 361 mm Prekės kodas pas tiekėją Hv200wfl
Aukštis 275 mm Diametras 200 mm Gamintojo šalis Lietuva Gaminio spalva Metalo Prekinis ženklas Humon BAR kodas 240000120310