ENGO ETR-868RX papildomas EngoLink belaidės relės ETR-868 imtuvas
Prekės kodas:
ETR-868RX
Prekė: Belaidė rėlė
Įtampa, V: 230
Ilgis: 46 Mm
Turime sandėlyje
Apie prekę
  • belaidis įjungimo ir išjungimo įrenginių, pvz.
    – cirkuliaciniai siurbliai
    – šildymo prietaisai
    – valdymo juosta ir kt.
  •  veikimo nuotolis: iki 300 m atvirose erdvėse
  •  belaidis valdymas: nereikia laidų
  •  montavimo galimybė: ant įleistinės dėžutės arba DIN bėgio
  • gamykloje iš anksto suporuotas siųstuvas ir imtuvas
  •  sistemos išplėtimas: galima pridėti papildomų imtuvų
  •  idealiai tinka modernizavimui: greitai ir paprastai integruojama į esamus įrenginius.
Maitinimo šaltinis: 230 V kintamosios srovės 50 Hz
Maksimali apkrova: 16(5)A
Ryšys: belaidis, 868 MHz
Valdymo išvestis: Be įtampos NO/COM
Matmenys [mm]: 46 x 46 x 24
Prekės techninė charakteristika
Prekė Belaidė rėlė Įtampa, V 230 Ilgis 46 mm Serija Link Kiekis mažoje pakuotėje 1 Kiekis didelėje pakuotėje 100 Plotis 24 mm
Prekės kodas pas tiekėją Etr-868rx Aukštis 46 mm BAR kodas 240000114391 Gamintojo šalis Lenkija Prekinis ženklas Engo Maks. Apkrova (A) 16 a