Inverteris SUNGROW SH20T-V11 20kW hibridinis
Prekės kodas:
SH20T-V11
Prekė: Hibridinis inverteris
Tipas: Hibridinis
Galia, kW: 20
Laikinai neturime
Apie prekę
  • Pagrindinės savybės:
  • Nominali galia (AC): 20 kW
  • Įėjimo įtampa: 150–950 V DC
  • Maksimalus įėjimo srovės stipris: 80 A (32 A / 32 A / 16 A)
  • Maksimalus trumpųjų jungimų srovės stipris (Isc): 100 A (40 A / 40 A / 20 A)
  • Baterijų jungtis: AC ir DC jungtys, suderinamos su ličio jonų baterijomis.
  • Komunikacijos sąsajos: Wi-Fi, Ethernet, RS485, CAN, 4 x DI (FRE), 2 x DO.
  • Apsaugos klasė: IP65 (atsparus vandeniui ir dulkėms).
  • Aušinimas: Natūrali konvekcija, užtikrinanti tylų veikimą (35 dB).
  • Matmenys: 620 x 480 x 245 mm
  • Svoris: 38 kg
  • Prekės techninė charakteristika
    Prekė Hibridinis inverteris Tipas Hibridinis Ilgis 620 mm Galia, kW 20 Medžiaga Aliuminis, plastikas Plotis 480 mm Prekės kodas pas tiekėją Ash00145
    Aukštis 245 mm BAR kodas 240000117451 Garantija, mėn. 120 Gamintojo šalis Kinija Gaminio spalva Šviesiai pilka Prekinis ženklas Sungrow