Dvigubos plautuvės sifonas Alcadrain A448P-50-40, su pajungimu skalbyklei/indaplovei 6/4" , DN50/40
Prekės kodas:
A448P-50-40
Prekinis ženklas: Alca
Prekė: Plautuvės sifonas, Sifonas
Sifono skersmuo: 50 Mm
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
Kvapų gaudyklė 53 mm.
Pralaidumas per vieną angą 44 l/min.
Pralaidumas per dvi angas 83,4 l/min.
Atsparumas karščiui 95 °C.
Žarnos jungtis 17–23 mm.
Prekės techninė charakteristika
Prekė Plautuvės sifonas, sifonas Paskirtis Plautuvei Medžiaga Polipropilenas Gaminio spalva Balta Sifono skersmuo 50 mm