Trapas lietaus surinkimui DN110/125
Prekės kodas:
HL660-2
Plotis: 164 Mm
Prekinis ženklas: Hl
Prekės kodas pas tiekėją: HL660/2
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
MINIMAX lauko trapas lietaus vandens surinkimui nuo išorinių lietvamzdžių DN110/125 su neužšalačiu ir kvapus sulaikančiu vožtuvu, pravalos dangteliu, apsauga nuo lapų ir sandarinimo tarpinių (žiedų) 75 - 110 mm komplektu.
Prekės techninė charakteristika
Paskirtis Lietaus vandens surinkimui Gaminio spalva Juoda Jungties diametras Dn 110, dn 125 Ilgis 327 mm Plotis 164 mm Aukštis 276 mm