Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Saulės elektrinė Jūsų namuose

Kodėl Jums verta įsirengti saulės elektrinę?

Saulės elektrinė leis sumažinti sąskaitas už elektrą

Tai pagrindinis ir svarbiausias argumentas. Lietuvoje elektros kainos ir toliau augs, bet pasistačius saulės elektrinę, tai bus jau ne Jūsų problema.

Padidinsite namo vertę

Įsirengę saulės elektrinę, Jūs padidinsite ir savo namo vertę. Būsto pirkėjai visada palankiai vertina įdiegtus modernius, kasdienį gyvenimą palengvinančius sprendimus ir tokius namus renkasi pirmiausiai.

Prisidėsite prie gamtos išsaugojimo

Naudodami saulės elektrinės pagamintą elektrą prisidedate prie gamtos išsaugojimo. Vidutinė saulės elektrinė per metus gali pagaminti elektros energijos tiek, kad nebūtų išskirta 3-4 tonos anglies dvideginio per metus. O tai yra tiek, kiek jo perdirba 75-100 medžių.

Galiausiai - saulės elektrinė tiesiog papuoš Jūsų namą. Stilinga ir pažangu - patikėkite, tai rūpi vis daugiau žmonių, mes tai girdime kasdien.

Susidomėjote galimybe įsirengti nuosavą saulės elektrinę?

Saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada Jus pakonsultuosime el.paštu: saule@celsis.lt arba Tel.: +370 646 06684

Siekiant sutaupyti Jūsų brangų laiką siūlome užpildyti trumpą ANKETĄ. Pagal pateiktus duomenis pasiūlysime optimaliausią sprendimą įsirengti saulės elektrinę.