Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Naujoji vonios kambario kolekcija COLLARO pasižymi aukščiausia vokiška kokybe, elegancija, inovatyvumu bei išskirtiniu funkcionalumu, todėl taps itin puikiu pasirinkimu, planuojantiems atsinaujinti ar susikurti ramybės oazę namuose!

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/vonios-kambario-kolekcija-su-visais-atsakymais-1034-1237130?fbclid=IwAR08eULi7vpECua-xYQPjcQXwevdMBZLCH4yYy91bMeKN4VqCxeFFnuvsZE

CELSIS atsinaujina ir kviečia užsukti į atnaujintą saloną, įsikūrusį Ukmergės g. Vilniuje, kur Jūsų lauks itin platus pasirinkimas, nuo žirklių plastikiniams vamzdžiams iki inovatyvių šildymo sistemų ar prabangių vonių!

O sausio 10 d., Kaune (Verslo g. 3, Kumpių k.) esančiame salone, pradėsime atsinaujinimo darbus, tad paskubėkite ir pasirūpinkite savo namais dar prieš šventes!

ALESSI SWAN by ORAS - tai išskirtinė itališkos elegancijos ir naujausių technologijų kombinacija, puikiai derėsianti Jūsų virtuvėje. Išmanųjį vandens maišytuvą valdyti itin paprasta - užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo. Jis taip pat tiks ieškantiems saugių sprendimų, kadangi pasiekus aukštesnę nei 32 °C vandens temperatūrą, pats įrenginys Jus perspės.

Tegul higieniška namų geriamojo vandens cirkuliacija pasirūpina Wilo-Star-Z NOVA! Dėka išskirtinės variklio technologijos, šis siurblys suvartoja tik 3-6 W elektros energijos, yra itin lengvai eksploatuojamas ir, svarbiausia, užtikrina aukštus higienos standartus. ;) Cirkuliacinis siurblys geriamam vandeniui WILO-STAR-Z NOVA: http://bit.ly/2OQMVbN

Tinkamai prižiūrima šildymo sistema – efektyvi ir ilgaamžė! Tad džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad nuo šiol CELSIS – oficialus SENTINEL priežiūros priemonių atstovas Lietuvoje! Kas iš to? Padėsime pasirūpinti kokybišku ir efektyviu Jūsų šildymo sistemos darbu! SENTINEL produkciją rasite čia: http://bit.ly/35rQzzk

O ką daryti, jei šią žiemą Lietuvą užklups didžiuliai šalčiai? Reaguoti ramiai – PANASONIC AQUAREA sistema oras-vanduo užtikrins maksimalų efektyvumą net jei oro temperatūra lauke nukris iki -29 °C! Be to, PANASONIC AQUAREA galima vadinti žaliąja šildymo ir oro kondicionavimo sistema, nes naudoja nemokamą, o svarbiausia, atsinaujinantį šaltinį – orą! Įrenginį rasite čia: http://bit.ly/2Oftvgg

Aukščiausios kokybės vokiškas ketus tam, kad ugniakuras būtų patikimas ir ilgaamžis! Tad ieškantiems ilgai tarnaujančio židinio, rekomenduojame žvilgtelėti į SCHMID gaminius. Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad tai stilinga, į bet kurį interjerą įkomponuojama namų detalė, o susipažinę artimiau – kad tai patvarūs, ekonomiški ir griežčiausius Europos standartus atitinkantis ugniakurai.

Jei norite prisidėti prie oro taršos mažinimo, tačiau nenorite, kad nukentėtų namų šildymo efektyvumas, rinkitės 5 klasės kieto kuro katilus ATMOS! Jie pasižymi ne tik ilgesniu kuro degimo laiku (apie 12 val.), bet ir aukštu, 90 proc. siekiančiu naudingumo koeficientu. Be to, ATMOS katilai turi ištraukiamąjį ventiliatorių, dėl kurio užkurti katilą ir išlaikyti švarią katilinę – daug lengviau.

Specialiai sukurtas namams, kuriuose pageidaujamas maksimalus šildymo komfortas ir ypač greitas karšto vandens tiekimas – PROTHERM TIGRAS kondensacinis-dujinis katilas. Neįtikėtina, bet šis itin tylus įrenginys vos per 5 min. pašildo visą rezervuare esantį vandenį! Be to, dėl savo technologijos PROTHERM TIGRAS sunaudoja daug mažiau energijos nei įprasti katilai ir į orą išskiria mažiau kenksmingų medžiagų.

Šiuolaikinė šildymo sistema – be cirkuliacinio siurblio? Skamba kaip nesusipratimas, kai WILO YONOS PICO cirkuliacinis siurblys gali pasirūpinti, kad namuose būtų dar daugiau komforto ir dar mažesnės elektros energijos sąnaudos! O kiek gi sutaupytumėte įsigiję tokį ekonomišką cirkuliacinį siurblį? Atsakymas 15min.lt straipsnyje http://bit.ly/2p2UOBC

Paprastas ir efektyvus būdas apšildyti namus – BOSCH dujiniai kondensaciniai katilai! Kodėl būtent BOSCH? Todėl, kad tai aukščiausios kokybės ir patikimumo ženklas – vienas iš Europos lyderių šildymo srityje. BOSCH pasižymi nuolatinėmis tobulų, gamtą tausojančių šildymo sprendimų paieškomis. Šio gamintojo kūriniai – novatoriški, aukštos kokybės ir lengvai naudojami įrenginiai, pasižymintys išskirtine konstrukcija.

BOSCH produktų ieškokite čia: http://bit.ly/2p5bUPj

HWAM I 40/55 – vienas naujausių Danijos krosnelių gamintojų kūrinių. Šis plieninis židinio ugniakuras žavi savo itin paprasta ir kuklia elegancija, švariomis linijomis ir minimalistiniu dizainu. Plačios stiklo durelės atveria gracingą šokančio ugnies vaizdą ir neabejotinai išpildo nepriekaištingą dizainą.

HWAM I 40/55 –http://bit.ly/2p4Jtkx

Kiti HWAM gaminiai – http://bit.ly/2nz5IPf