Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Elegancija ir preciziškumas - GEBERIT ACANTO unitazai be jokio vidinio apvado, nepriekaištingai higienai užtikrinti! Jame įmontuotas dangtis su „Soft Closing“ vyriais bei „Quick Release“ funkcija patogiam ir kokybiškam gyvenimui namuose!
GEBERIT ACANTO:

http://bit.ly/2QcSEJC

APVA iki sausio 31 d. kviečia keisti taršius biokuro katilus, pildyti paraiškas ir už tai gauti kompensaciją! Tausokime ir saugokime gamtą kartu!
Išsamiau apie tai projektą:

http://bit.ly/2ZVq3gs

Kaune Verslo g. 3, įsikūrusiame padalinyje nuo sausio 10 d. atliksime atnaujinimo darbus, todėl ekspozicija ir prekių išrašymo punktas laikinai keliasi į antrą aukštą! Atnaujinkite savo namus ir Jūs!

Metų pradžia - pats geriausias metas atsinaujinti, todėl nuo sausio 2 d. mūsų Kauno filialas iš Pramonės pr. 11 keliasi į dar modernesnes patalpas, esančias Chemijos g. 4D!

Profesionaliai įrengta vėdinimo sistema gali užtikrinti tinkamą mikroklimatą, palaikyti reikiamą drėgmės lygį, sumažinti alergenų kiekį ore bei padėti sutaupyti. O norint ją kokybiškai įsirengti, vertėtų kreiptis į specialistus, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus bei padės surasti tinkamiausius sprendimus! Tad, jei svarstote apie vėdinimo sistemą, kviečiame kreiptis į CELSIS specialistus ir taip išvengti papildomų rūpesčių!

Naujoji vonios kambario kolekcija COLLARO pasižymi aukščiausia vokiška kokybe, elegancija, inovatyvumu bei išskirtiniu funkcionalumu, todėl taps itin puikiu pasirinkimu, planuojantiems atsinaujinti ar susikurti ramybės oazę namuose!

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/vonios-kambario-kolekcija-su-visais-atsakymais-1034-1237130?fbclid=IwAR08eULi7vpECua-xYQPjcQXwevdMBZLCH4yYy91bMeKN4VqCxeFFnuvsZE

CELSIS atsinaujina ir kviečia užsukti į atnaujintą saloną, įsikūrusį Ukmergės g. Vilniuje, kur Jūsų lauks itin platus pasirinkimas, nuo žirklių plastikiniams vamzdžiams iki inovatyvių šildymo sistemų ar prabangių vonių!

O sausio 10 d., Kaune (Verslo g. 3, Kumpių k.) esančiame salone, pradėsime atsinaujinimo darbus, tad paskubėkite ir pasirūpinkite savo namais dar prieš šventes!

ALESSI SWAN by ORAS - tai išskirtinė itališkos elegancijos ir naujausių technologijų kombinacija, puikiai derėsianti Jūsų virtuvėje. Išmanųjį vandens maišytuvą valdyti itin paprasta - užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo. Jis taip pat tiks ieškantiems saugių sprendimų, kadangi pasiekus aukštesnę nei 32 °C vandens temperatūrą, pats įrenginys Jus perspės.

Tegul higieniška namų geriamojo vandens cirkuliacija pasirūpina Wilo-Star-Z NOVA! Dėka išskirtinės variklio technologijos, šis siurblys suvartoja tik 3-6 W elektros energijos, yra itin lengvai eksploatuojamas ir, svarbiausia, užtikrina aukštus higienos standartus. ;) Cirkuliacinis siurblys geriamam vandeniui WILO-STAR-Z NOVA: http://bit.ly/2OQMVbN

Tinkamai prižiūrima šildymo sistema – efektyvi ir ilgaamžė! Tad džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad nuo šiol CELSIS – oficialus SENTINEL priežiūros priemonių atstovas Lietuvoje! Kas iš to? Padėsime pasirūpinti kokybišku ir efektyviu Jūsų šildymo sistemos darbu! SENTINEL produkciją rasite čia: http://bit.ly/35rQzzk

O ką daryti, jei šią žiemą Lietuvą užklups didžiuliai šalčiai? Reaguoti ramiai – PANASONIC AQUAREA sistema oras-vanduo užtikrins maksimalų efektyvumą net jei oro temperatūra lauke nukris iki -29 °C! Be to, PANASONIC AQUAREA galima vadinti žaliąja šildymo ir oro kondicionavimo sistema, nes naudoja nemokamą, o svarbiausia, atsinaujinantį šaltinį – orą! Įrenginį rasite čia: http://bit.ly/2Oftvgg

Aukščiausios kokybės vokiškas ketus tam, kad ugniakuras būtų patikimas ir ilgaamžis! Tad ieškantiems ilgai tarnaujančio židinio, rekomenduojame žvilgtelėti į SCHMID gaminius. Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad tai stilinga, į bet kurį interjerą įkomponuojama namų detalė, o susipažinę artimiau – kad tai patvarūs, ekonomiški ir griežčiausius Europos standartus atitinkantis ugniakurai.