Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Kviečiame išsamiau susipažinti su nuosavos saulės elektrinės įsirengimo naudomis.

Atsakymus, kodėl verta įsirengti saulės elektrinę, rasite: https://bit.ly/2Rpky6a

Susidomėjote? Saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada Jus pakonsultuosime el. p.: saule@celsis.lt arba tel.: +370 646 06684.

Išsirinkti dušą, atitinkantį lūkesčius ir estetinius bei praktinius poreikius, itin svarbu.

Prestižinio dizaino HANSGROHE „Croma Select S 280 1jet“ dušo sistema su termostatiniu maišytuvu leis pasimėgauti kiekviena akimirka prausiantis „RainAir“ ir „Rain“ arba „Whirl“ vandens srovėmis.

Juodos matinės spalvos dušo sistemą su termostatiniu maišytuvu atrasite: https://bit.ly/3c8nDRS

Ypatingo dizaino „Zehnder“ suteiks galimybę pasiekti patogų, sveiką ir energiją tausojantį mikroklimatą tiek vonioje, tiek gyvenamosiose kambariuose.


Nei tradicinių VILPE® produktų FLOW serijos įrenginio metinės energijos sąnaudos yra 12 proc., o slėgio nuostoliai net iki 40 proc. mažesni. Be to, griežtas ir lakoniškas dizainas pasižymi visišku vandens nepralaidumu.


VILPE® FLOW ventiliacijos vamzdį su gaubtu rasite: https://bit.ly/3gG6uzh

„Protherm Gepard CONDENS“ kondensacinis pakabinamas dujinis katilas, skirtas patalpų šildymui ir karštam vandeniui ruošti atskirai montuojamame „Dražice“ vandens šildytuve – užtikrins malonią šilumą ir karštą vandenį namuose be papildomų rūpesčių.

Tvirtinami prie lubų ar prie sienos, įvairiausių formų, stilių bei dydžių SMARTCONTROL dušai ir termostatai sukurti taip, kad patirtumėte unikalią prausimosi patirtį pagal savo poreikius.

Kaskart džiuginate kokybiškais, moderniais bei praktiškais vonios kambarių sprendimais – aukite toliau ir nesustokite kurti!

Idealiai tinkantys namams, PANASONIC šilumos siurbliai oras-vanduo užima nedaug vietos bei pasižymi itin dideliu metiniu naudingumo koeficientu – SCOP! https://bit.ly/2DtSivD


Padidinsite savo nekilnojamojo turto vertę. Taip pat prisidėsite prie gamtos išsaugojimo ir papuoškite savo namus stilingais, pažangiais sprendimais.

Daugiau informacijos, nuo ko pradėti, rasite čia: https://bit.ly/2PFkLl2

suteikiantys daugiau erdvės Jūsų rankoms – dabar už ypatingas kainas!

Talpesnio dubens praustuvus rasite: https://bit.ly/2ExGlFP

Padengtas valymą palengvinančia danga ir neturintis ertmių nešvarumams bei bakterijoms kauptis

Skandinaviško dizaino WC rasite: https://bit.ly/3f37yN2

Estetiškas ir praktiškas sprendimas – ACO ShowerDrain C dušo latakas, pasižymintis lengvai išimamu ir valomu sifonu, patogiu priėjimu prie nuotekų vamzdžio bei unikaliu grotelių profiliu, kuris sumažina vandens persipylimo tikimybę.

ACO ShowerDrain C dušo latakus rasite: https://bit.ly/3iie9px