Svarbu! Naudodamiesi CELSIS el. svetaine sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų el. parduotuvės funkcionavimą.Sutinku. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

„AXOR“ – tai dizaino ir technologijų tobulumas

„AXOR“ kuria ir gamina maišytuvus, dušo produktus ir aksesuarus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. „AXOR“ produktai skirti visiems, kurie ieško prabangos ir tobulumo. Tai unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka „AXOR“ koncepciją – „Form follows Perfection“: produkto kurimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų „AXOR“ bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kitais. Daugybė „AXOR“ produktų yra gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. „AXOR“ yra „Hansgrohe Group“ prekinis ženklas.

Šiais metais „AXOR“ ir vėl nustebino! Svarbiausios naujienos čia:

„AXOR Uno“. Tobulas puristinis dizainas

Vamzdžiai yra seniausias vandens perdavimo būdas. Jie yra ir naujos kolekcijos akcentas, kuri sukurta kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. „AXOR Uno“ sukurtas pagal bekompromisinį puristinio dizaino principą: du idealiai apdirbti cilindrai sujungti stačiu kampu. Čiaupai ir rankenėlės siūlomi dviejų tipų: arba tiesios griežtos formos, arba švelniai išlenktos. Aiškūs kontūrai ir teisingos proporcijos sukuria ypatingą aurą, atrodo solidžiai ir elegantiškai bet kurioje aplinkoje. Specialūs spalvoti paviršiai vonios kambariui suteiks dar daugiau prabangos spindesio.

„AXOR Montreux“. Tobulas autentiškumas

Priminimas apie iškilią epochą, augančios gerovės ir modernizacijos laikus. „Phoenix Design“ dizaino studija sukūrė vonios kambario ir virtuvės kolekciją pagal pirmųjų pramoniniu būdu gaminamų čiaupų stilių. „AXOR Montreux“ simobolizuoja autentiškumą ir technikos progresą. Klasikinės formos ir detalės charakterizuoja XX a. pradžios stilių. Produktai atitinka pačius aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Tobulumas detalėse. Autentiškumas. Jokių kompromisų.

„AXOR“ dušo produktai: dizaino šedevrai ir žavingos vandens procedūros

Puristinis dizainas, žavingos vandens procedūros ir nepriekaištinga išvaizda. Dušo produktai sukurti kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. Genialumas paprastume: apvalus galvos dušas „AXOR 350“, dušo sistema „AXOR ShowerPipe 800“, termostatinis maišytuvas „AXOR 800“, stačių kampų dušo galvos „AXOR 250 / 580” ir „AXOR 460 / 300“, termostato modulis „AXOR Select“. O naujasis „AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” nuginkluoja savo didybe, jėga ir prabanga.

„AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” – naujas “AXOR” dušo flagmanas ir nauja dušo dimensija. Vandens grožis puristinio dizaino ir naujausių technologijų fone. Beprecedentinė neturinti analogų dušo srovė, ištobulinta per daugelį tyrimo metų. Dušo galva pagaminta iš aukštos kokybės metalo, jos ilgis 1,2 m, plotis 30 cm, su plačiu ir lygiu paviršiumi. Dizaino šedevras kūnui, protui ir dušo erdvei. Jos keturi nuo vandens srauto atsidarantys „sparnai“ ir integruotas apšvietimas ne tik sukuria efektyvų foną vandeniui, bet atspindi naują dušo komforto lygį. Trys dušo srovės garantuoja prašmatnias vandens procedūras: koncentruota mono srovė centre, plati lietaus srovė ir PowderRain – nauja dušo srovė panaši į dulksną. Atpalaiduojantis masažas, raminantis lietaus dušas arba minkšta dulksna. Galima įjungti kiekvieną srovę atskirai arba visas iš karto. Genialus dušas, paliekantis neišdildomą įspūdį!

„AXOR 350” dušo galva užburia savo išlaikytu puristiniu dizainu. Jos didingos apvalios formos bus puošmena kiekvienai vonios kambario erdvei. Aukščiausios kokybės metalo plokštės kraštų apdirbimas pabrėžia stilistines savybes, atspindi auščiausios klasės meistriškumą. Dušo galva ypatinga ne tik solidžiu dizainu, bet ir nauja revoliucine dušo srove „PowderRain”, kuri panaši į dulksną – lengvą lietaus dušą.

„AXOR showerpipe 800” naują dušo sistemą sudaro AXOR 350” dušo galva, kombinacijoje su nauju termostatiniu maišytuvu, stikline lentynėle ir dušo galvute. Mes garantuojame prabangaus dušo pojūtį! Šiuos dušo produktus galima užsakyti su 15 skirtingais paviršiais. Solidi spalva vonios kambario interjerui suteiks dar daugiau prabangos jausmo.

 

„AXOR” dušo galvos yra aiškių stačiakampio formų. Geometrinis tikslumas – atpažįstamas dizainas. Dušo galvos diskas pagamintas iš aukštos kokybės metalo, galimos kelios skirtingos dušo srovės: krioklys švelniam pečių masažui, stipri ir koncentruota mono srovė ar platus lietaus dušas. Dušo galvos diskas lengvai išardomas ir valomas. Galima užsakyti 15 skirtingų spalvų.

„AXOR Select” termostato modulis puikiai tinka „AXOR” dušo galvų valdymui. Jo solidus, neįkyrus dizainas elegantiškai papildys bet kurią vonios kambario erdvę. Dideli mechaniniai „Select” mygtukai skirti patogiam dušo srovių įjungimui ir išjungimui. Atskiromis rankenėlėmis reguliuojamas vandens srautas ir temperatūra.

Luv” – šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurį sukūrė Cecilie Manz, jungia skandinavišką minimalizmą su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijai būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei kraštai. Dizainerės pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Rezultatas yra nauja dizaino kalba, kuri yra ir minimalistinė ir elegantiška, tačiau interpretuojama visuomet labai individualiai.

„Luv“ praustuvai

Tikslūs kraštai ir aiškios formos.  „Luv” serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios keramikos  „DuraCeram®”. Naudojant šią medžiagą gali būti sukurti ypatingai tikslūs praustuvų kraštai, o ovalios formos praustuvai pasižymi ypatingai aiškiomis ir dailiomis formomis. Praustuvai siūlomi su intergruota platforma maišytuvui arba be jos, kuri gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Keraminis ventilio dangtelis užtikrina solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni praustuvų kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui – ovalaus praustuvo dubuo viduje yra itin talpus. Šalia klasikinio balto glazūruoto varianto, „Luv“ serijos praustuvai jau siūlomi ir su išoriniu matiniu baltu, pilku bei smėlio spalvos paviršiumi. Ypatingai kombinacijoje su baldų paviršiais, toks paviršius sukuria bendrą harmoningą įspūdį, kuris visiškai dera su skandinavišku stiliumi.

Kolekcijoje taip pat yra sprendimai mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruota platforma maišytuvui labai patogi ir kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Tai ypatingai taupo erdvę.

„Luv” baldai

Nesenstandtis minimalizmas. „Luv” serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius., kurie atsidaro ir užsidaro labai švelniai dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos. Atskirai užsakomi vidiniai stalčių dėklai yra iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White”, „Nordic White, „Taupe”, „Stone grey”, „Light blue” ar „Night blue” leidžia susikurti iškirtinai individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus amerikietiško riešutmedžio. Švelniai užapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, tuo tarpu plonos linijos užtikrina eleganciją ir lengvumą.

XXL veidrodžiai

Veidrodžiai su užapvalintais kraštais taip pat yra šios kolekcijos dizaino kalba. Jie idealiai išpildys kolekcijos dvasią vonios kambaryje. Bekontaktis apšvietimo įjungimas su įvairiais LED apšvietimo variantais bei veidrodžio pašildymo funkcija užtikrins naudojimosi komfortą kiekvienoje situacijoje, net ir po karšto dušo.

„Luv” kolekcijos vonios

Vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Siūlomi įvairūs vonių variantai: laisvai stovinti, statoma prie sienos, kairinė ar dešininė. Pageidaujant galima užsakyti vonią su pripilimu, oro masažu ar su integruota įranga muzikai.

Vero Air”

Nauja nesenstančios geometrijos interpretacija: jau nuo 2001 metų „Duravit“ asortimente siūloma „Vero“ vonios kambario kolekcija, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. O dabar atėjo „Vero Air“ laikas. Tai išbaigta nauja vonios kambario kolekcija, kurioje dera naujausi techniniai pasiekimai su nepamirštamu originaliu dizainu. Tikslumas ir tobulos proporcijos yra neatskiriami šios serijos bruožai.

„Vero Air“ praustuvai

Aiški geometrija sukuria aiškią eleganciją. „Vero Air” praustuvams būdingi aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, optimizuotos proporcijos ir ploni kraštai. Lyginant su iki šiol egzistuojančia „Vero“ serija, naujos serijos praustuvai atrodo lengvesni ir elegantiškesni.

„Vero Air“ baldai

„Vero Air“ praustuvai gali būti komplektuojami su jau egzistuojančia „Vero“ baldų programa, kuri idealiai atitinka šios serijos individualumą. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos patobulintos ir preciziškai priderintos „Vero Air“ spintelės. Siūloma daug įvairių individualių sprendimų.

Stilingos chromuotos metalinės kojos puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis yra reguliuojamas.

„Vero Air“ unitazas ir bidė

Ne tik išoriškai, bet ir funkcionaliai „Vero Air“ unitazas yra tam tikra sensacija. Pagrindinė unitazo ir bidė forma yra stačiakampis, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Bendras dizaino vaizdas yra ir geometriškai tikslus ir harmoningai apvalus. Unitaze integruota naujausia Rimless® technika, ir tai yra didelis pasiekimas, kadangi ji taip ištobulinta, kad ji pirma kartą realizuota stačiakampio formos unitaze. Ergonomiškai suprojektuotas unitazo dangtis labai paprastai nuimamas išvalymui. Šios serijos unitazus galima užsakyti su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi ar su higieninio dušo funkcija sukomplektuotu dangčiu „SensoWash® Slim“.

„Vero Air“ vonios

Visų versijų „Vero Air“ vonios yra idealaus stačiakampio formos. Siūlomos laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės versijos. Besiūlis akrilinis uždengimas pabrėžia vonios dizaino harmoniją. Dėl itin plonų 55mm vonios kraštų vonios viduje yra daug daugiau erdvės. Visos vonios gali būti užsakomos su šoniniu arba dugniniu vandens pripilimu. Siūlomos versijos su masažine oro sistema, LED apšvietimu ir garso sistema. Viskas ko reikia atsipalaidavimui ir komfortui. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu uždengimu.

„DuraSquare“ – naujo dizaino praustuvai ir vonios

Naujos serijos „DuraSquare“ praustuvai pasižymi ryškiu, tiksliu, stačiakampio formos dizainu, kuris tuo pačiu yra ir labai lengvas. Praustuvai yra ne tik nesenstančio dizaino formų, bet ir ilgaamžiai ir patvarūs, nes pagaminti iš specialios itin tvirtos „DuraCeram®“ keramikos. Sienelių storis tik 5 mm.

Prie „DuraSquare“ praustuvų siūlomos naujos metalo konsolės. Jas galima užsakyti matinės juodos spalvos arba chromuotas. Papildomai galima užsakyti rankšluosčių laikiklį kairėje arba dešinėje.

„DuraSquare“ vonios puikiai dera prie šios serijos praustuvų. Jos pagamintos iš inovatyvios mineralinio mišinio medžiagos „DuraSolid®“, kuri yra itin maloni kūnui. Maksimaliam komfortui papildomai siūloma oro masažo sistema ir garso sistema.

„Shower + Bath” – vonia su dušu viename

Žmonės, kurie gyvena miestuose, dažnai pageidauja inovatyviu sprendimų mažoms erdvėms. „Duravit“ gamintojas kartu su „EOOS“ sukūrė vonios ir dušo kombinaciją, kuri optimizuoja erdvę vonios kambaryje. Čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Ji ypatinga ir tuo, kad į vonią galima lenvai įžengti.

„Hansgrohe”: estetikos ir funkcijos darna

Vokietijos kompanija „Hansgrohe”, žinoma dėl savo inovatyvių techninių sprendimų ir bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto ISH parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix Design” sukurtoms dušo kolekcijoms „Croma 280”, „Raindance E”, naujoms „Metropol” ir „Metropol Classic” maišytuvų kolekcijoms bei „RainSelect” termostatų moduliams.

Auksinė „Metropol Classic” kolekcija

„Hansgrohe” maišytuvų kolekcija pasipildė „Metropol Classic” – bendradarbiaujant su „Phoenix Design” sukurta aukščiausio lygio maišytuvų, skirtų privatiems ir viešbučių vonios kambariams, kolekcija. Išskirtinis šios kolekcijos elementas – auksiniai akcentai. Pagal specialų užsakymą gaminami ir maišytuvai ne mažiau elegantiškais gryno chromo paviršiais.

Charakteringas kolekcijos bruožas – aiškios briaunos ir lenktos linijos, pereinančios į kvadratinį pagrindą. Auksiniai paviršiai išgauti padengiant chromą specialia PVD technologija ir yra nepaprastai atsparūs trinčiai ir įbrėžimams. Derinant prie „Metropol Classic”, sukurtos ir jau egzistuojančių dušo sistemų versijos, papuoštos auksiniais akcentais.

Universalusis „Metropol”

„Metropol”, sukurta taip pat kartu su „Phoenix Design”, yra plačiausia vonios maišytuvų kolekcija, siūlanti trijų tipų maišytuvų rankenas ir prie grindų tvirtinamą maišytuvą laisvai stovintiems praustuvams ar vonioms. Kolekciją iš kitų išskiria ryškus ir aiškus geometrinis dizainas – kvadratinio skerpjūvio pagrindas ir maišytuvo snapeliui lygiagreti rankena sukuria tikslumo ir harmonijos įspūdį. „Metropol” nesunku parinkti bet kuriems poreikiams – siūlomi trys pagrindo aukščiai ir du snapelio ilgiai įvairiems praustuvams ir naudojimo įpročiams, vonios ir dušo maišytuvus galima pasirinkti tradicinio ar montuojamo į sieną dizaino.

„Hansgrohe” buvo pirmieji pasiūlę kilpos formos maišytuvo rankeną dar 1980-aisiais. „Metropol” tęsia šią idėją, tačiau galima rinktis ir uždarą arba naujausio tipo – su specialiu „Select” kartridžu, leidžiančiu įjungti ar išjungti vandens srovę mygtuko paspaudimu be jokių papildomų priemonių.

„Raindance E” – tarsi šokis lietuje

Kvadratinė elegancija – švarios ir aiškios „Raindance E” linijos papuošia bet kurį vonios kambarį. Montuojama sienoje ar ant specialaus stačiakampio vamzdžio kvadratinė 30×30 cm galva užieja kūną tūkstančiais minkštų stambių lašų, o purkštukai centre išdėstyti mažesniais intervalais ir intensyviai prausia stipresne srove. Montavimui lubose numatytas dar didesnė – net 40×40 cm daušo galva. Visi „Raindance E” modeliai galimi ir su „EcoSmart” technologija, leidžiančia taupyti vandenį. Iki 60 cm pločio siekiantis termostatas, kuris gali tarnauti kaip lentynėlė , ir vertikalus vamzdis padengti specialiu stiklu. Beje, vamzdis gali būti dviejų ilgių – 150 cm versija puikiai tinka šeimoms, turinčioms vaikų arba prausimuisi sėdint. Minimalistinis „Raindance E” elementų dizainas puikiai dera su kitomis „Hansgrohe” maišytuvų kolekcijomis ir dušo produktais.

Pasirink malonumą su „RainSelect”

Didėjančių dušo erdvių ir skirtingo stiliaus vandens sroves pasirinkti leidžiančių dušo galvų tendencija tęsiasi. „Hansgrohe RainSelect” siūlo supaprastintą ir intuityvų vandens srovės pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu – visai kaip elektros jungikliai leidžia sukurti įvairius apšvietimo scenarijus patalpoje. Horizontalus komponavimas ir taurios medžiagos –metalas arba baltas ar juodas stiklas – pabrėžia minimalistinį prietaiso dizainą. Šalia mygtukų išdėstyti elegantiški vandens srovės stiprumo ir temperatūros reguliatoriai. „Hansgrohe Select” technologija yra grynai mechaninė ir veikia be elektros. Tame pačiame korpuse įrengta ir rankinio dušo jungtis bei laikiklis, o tai leidžia išvengti papildomo sienos gręžimo. „RainSelect” termostatų moduliai vizualiai estetiškai dera prie „Rainmaker Select” ir kitų viršutinių dušo galvų.

Populiarusis „Croma” ir naujo dydžio dušo galvos „Croma 280”

Vartotojų apklausos parodė, kad didelio skersmens viršutinės dušo galvos vis dar labai mėgstamos. „Croma” – papuliariausia ir itin įvairiapusė „Hansgrohe” dušo produktų kolekcija. Naujausia jos dalis – „Croma 280” serija pirmiausia įspūdį padaro savo matmenimis: dušo galva, kaip ir nusako pavadinimas, yra net 280 mm skersmens. Įdėmiau įvertinus, įspūdis neblėsta – pagaminta iš metalo, garantuojančio ilgaamžiskumą, „Croma 280” stebina formų tikslumu ir švariomis linijomis.

Duše vanduo maišomas su oru, todėl mažiau taškosi ir sukuria švelnesnį, malonesnį pojūtį. O pasirinkus variantą su „EcoSmart” technologija, vandens bus sunaudojama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei standartiniuose modeliuose.

Nauja ilgai laukta funkcija – „Unica Comfort”

Dušo vamzdį išrado „Hansgrohe„ įkūrėjas Hansas Grohe. Šiandien „Hansgrohe” šį išradimą pristato iš naujo. Dabar jis tarnauja ne vien kaip rankinio dušo laikiklis, bet ir kaip tvirta rankena įsikibti, sertifikuota „TÜV Süd“. Saugumas vonioje, o ypač duše, kur grindys visuomet šlapios, yra kasdieninis visų rūpestis. Todėl net keista, kaip iki šiol niekas nesugalvojo sujungti šių dviejų funkcijų. Šie 25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą, todėl galima drąsiai įsitverti. Dar vienas netikėtas sprendimas – neslidžiu plastiku padengtas skersinis, itin naudingas, kai reikia pasirūpinti kojomis. Kompaktiška versija taip pat tinka ir vonioms, yra integruota šampūno lentynėlė.

„Hansgrohe“ virtuvės plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistema

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru, „Hansgrohe“ gamintojas kartu su „Phoenix Design” sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą.

KOKYBĖ IR DIZAINAS

Naująją „Hansgrohe“ virtuvės kombinacijų sistemą sudaro plautuvės, gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, maišytuvai ir dviejų modelių valdymo elementai, „sBox“ įtaisas, vandens šalinimo sistema ir tvirtinimo elementai bei žarnos. Tai itin efektyvus, iki smulkmenų apgalvotas blokas, atitinkantis aukščiausius funkcionalumo, ilgaamžiškumo, kokybės ir dizaino standartus bei palengvinantis kasdienės ruošos darbus. Su šia sistema galima rinktis bet kurią iš 16 modelių „Hansgrohe“ plautuvių, prie kurių puikiai dera ir maišytuvai. Geometrinės formos, šiek tiek suapvalinti kampai, platus kraštas suteikia plautuvėms šiuolaikišką įvaizdį ir palengvina priežiūrą, be to, jas galima montuoti ant stalviršio arba po juo.

Pasaulis jau beveik susitaikė su prognozėmis, jog apie 2050 metų miestuose gyvens trys ketvirtadaliai planetos gyventojų. Vadinasi, erdvius būstus sau galės leisti turėti pakankamai mažai žmonių. Ar šios prognozės neprieštarauja naujausioms interjero dizaino tendencijomis, pagal kurias vonios kambarys tampa svarbiausia poilsio, atsipalaidavimo prieglobsčiu? Ar įmanoma kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti ankštame vonios kambaryje?

Vokiečių dizaineris Rolfas Heide išgarsėjo dar septintajame dešimtyje, sukūręs itin praktišką ir funkcionalią sudedamąją lovą „Stack“. Vėliau visa jo kūrybinė energija buvo nukreipta į vonios kambarį. Jis jau daugiau kaip trisdešimt metų darbuojasi vienoje garsiausių pasaulyje santechninės keramikos kompanijų „Duravit“.

Dizaineris įsitikinęs, jog komfortiškas ir patogiam vonios kambariui, kuriame norisi leisti laiką, didelė erdvė nėra lemiamas faktorius. Žymiai svarbiau funkcionalus išplanavimas ir tinkamai parinkti vonios kambario produktai.

„Evohome“ siūlo aukščiausios klasės valdymo kokybę komforto kontrolės srityje. Kiekvienas kambarys gali būti individualiai valdomas centrinio „evohome“ valdiklio, radiatoriaus valdiklio arba skaitmeninio termostato. Papildomai yra galimas kiekvienos patalpos individualus distancinis valdymas kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Taigi vartotojas gali sukurti reikalingą komforto lygį iš restorano, darbo ar namie, sėdint ant sofos. Programinė įranga prieinama per „iOS“ arba „Android“.

„Evohome“ apjungia visą eilę išmaniųjų technologijų, kas paverčia jį patogiu naudoti ir lengvai optimizuojamu. Jis yra idealus sprendimas Jūsų namams, biurui arba dirbtuvėms.
Taip pat gali būti naudojamas daugiafunkcinėse sistemose, tokiose kaip klubai, bendruomenės pastatai arba biurai.
Pagal skirtingų vartotojų pageidavimus komforto lygiai gali būti lengvai nustatomi atskirai bet kokio tipo erdvėms.

"Subway" kolekcijos "Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, dideliu modelių ir spalvų pasirinkimu bei funkcionalumu.

Pagrindiniai keraminių plautuvių pranašumai:

VALYMAS- nuvalyti keramika labai paprasta.

HIGIENA- keramika yra higieniškiausias paviršius, kuris neįgeria kvapų ir medžiagų.

ATSPARUMAS- keramika yra atspari karščiui ir šalčiui.

ILGAAMŽIŠKUMAS- "Vileroy & Boch" keramika yra atspari smūgiams ir įbrėžimams.

"Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės yra padengtos CeramicPlus danga:

Specialus paviršiaus apdirbimas užtikrina, kad vanduo formuosis į lašelius ir tiesiog nubėgs nuo paviršiaus kartu su purvu ir kalkėmis.

Nuvalyti paviršių galima labai greitai, naudojant minimalius kiekius cheminių medžiagų.

Bandymai patvirtino dangos ilgaamžiškumą jeigu laikomasi naudojimo instrukcijų.

*Nuotraukoje parodyta naujoji blizganti koralinė spalva.

Tai mūsų naujojo gamintojo Safretti (Olandija) unikalus gaminys Magic-fire, skirtas žmonėms, norintiems namuose turėti jaukią ugnį be papildomos kaitros. Židinio veikimo pricipas - šalti vandens garai apšviečiami LED lempomis. Taip sukuriamas ypač tikroviškas liepsnos vaizdas neskleidžiant šilumos. Šis sprendimas yra saugus bei tinkamas bet kokios paskirties patalpoms ir gali būti montuojamas bet kurioje kambario vietoje, nes jam nereikalingas kaminas ir nėra jokių reikalavimų dėl degių medžiagų.

Židiniai gali būti dviejų tipų: montuojamas į sieną iškart su apdailos rėmu (1000mm) arba montuojamas į baldą (1000mm ir 500mm ilgio). Židinio veikimui reikalinga elektra (galia 500W) ir paprastas vandentiekio vanduo. Vandenį galima privesti į numatytą židinio vietą ir prijungti tiesiogiai (visi reikalingi priedai būna komplektacijoje) arba pilti į tam skirtus išimamus indus, kurių užtenka 4-5 valandoms veikimo.

Šią vasarą Hwam kompanija didžiuodamasi pristato dar vieną išskirtinę krosnelių seriją – 4500, kurios dizainą ir idėją įkvėpė viena sėkmingiausių 4600 serija. Tai dar vienas Danijos dizainerių dueto Henrik Sørig Thomsen ir Tobias Jacobsen kūrinys, įkūnijantis pažangiausias technologijas iš HWAM.

Štai, ką apie naująją seriją kalba jos kūrėjai:

”Mūsų tikslas, kartu su Hwam, buvo sukurti patrauklų produktą, kuris derėtų bet kokio stiliaus svetainėje. Forma, išryškinanti kokybę. Forma kuri nėra „iššaukianti“ ir tinka įvairių stilių interjere. Forma, kuri suteiktų malonumą ir patogumą naudotojui bei teiktų šilumą ir jaukumą kasdien. Ugnis ir mediena nuo seno yra šilumos simbolis. Pažangių technologijų dėka tradicinė ugnis palaipsniui tapo draugišku aplinkai ir moderniu šildymo būdu bei visos šeimos traukos centru namuose. Su didžiule pagarba šiai idėjai, sukūrėme naująją seriją Hwam 4500. Švelniai lenktos krosnelės formos puikiai dera tiek moderniame, tiek ir tradiciniame interjere, o platus stiklas leidžia netrukdomai gėrėtis liepsnos grožiu. Mes tikime, kad HWAM 4500 gali tapti Jūsų namų šilumos ir ramybės šaltiniu jaukiais šeimos vakarais.”

Kaip ir visos kitos Hwam krosnelės, naujosios 4500 turės Hwam Autopilot arba Autopilot IHS (išmanusis degimo valdymas) sistemas, kurios užtikrina optimalų kuro suvartojimą ir aukščiausius ekologijos reikalavimus tenkinantį švarų degimą. Naujoji serija HWAM 4500, turinti 4 skirtingus modelius, išleidžiama 2016 metų Rugpjūtį .

Palyginus neseniai šis klausimas dar galėjo nuskambėti keistai. Ir tikrai – ar patogu ir tikslinga paprasčiausiu spustelėjimu reguliuoti dušo galvutės arba maišytuvo vandens srovę? Mygtukais patogu valdyti įvairius elektros prietaisus, telefonus ir net užvesti automobilį, bet kaip su dušo galvute ar maišytuvu? Vokiečių santechninės įrangos gamintoja „Hansgrohe“ jau daugiau kaip šimtmetį santechnikos inovacijas vonios kambaryje paverčia savaime suprantamu dalyku. Tarkim, 1928 metais pagamino pirmąja rankoje laikomą dušo galvutę su porceliano rankenėle, o prabėgus lygiai 80 metų pristatė tiesiog didesnę nei buvo įprasta dušo galvutę, kuri neįtikėtinai padidino prausimosi malonumą. Šie iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi atradimai ne tik atspindėjo technologinę santechninės įrangos raidą. Su mygtuko technologija dušo galvutėje, o vėliau ir virtuviniuose maišytuvuose „Hansgrohe“ taip pat pasiūlė kitokį inovatyvų vandens srovės, režimų valdymą, kuris, kaip ir rankoje laikoma dušo galvutė, jau laikomas savaime suprantamu dalyku. Ar tikrai tų privalumų tiek daug?

Trys rimtos priežastys rinktis mygtuką

Gal ir atrodo, kad nėra didelio skirtumo, tačiau valdyti vandens srovę ne sukiojant rankenėlę, bet spaudžiant mygtuką yra tikrai patogiau, ypač vaikams. Bet tai ne viskas – paprasčiausiu mygtuko spustelėjimu galima ženkliai taupyti vandenį. Paskaičiuota, jog vieno maudydamosi duše metu žmogus vidutiniškai išnaudoja apie 60 litrų vandens, o muilinantis ar trenkant galvą šampūnu vandens srovę sustabdyti paprasčiau vienu spustelėjimu.
Bet ko gero pagrindinis privalumas – galimybė lengvai keisti skirtingus srovių režimus. Pirmoji „Hansgrohe“„Raindance Select“ dušo sistema turėjo net penkis skirtingus vandens srovių režimus – trimis rankiniame duše ir dviem – stacionariame, kuriuos buvo paprasta ir neįtikėtinai patogu keisti spaudžiant mygtuką. Šios dušo sistemos dizainą sukūrė visame pasaulyje garsi dizaino studija „Phoenix Design“, kuri už šį modelį pelnė prestižinį „iF product design award“ apdovanojimą.

„Raindance Select“, laikoma vienu sėkmingiausių „Hansgrohe“ dušo sistemos serijų, jau turi rimtą konkurentą - praėjusiais metais kompanija pristatė naują bendradarbiavimo su „Phoenix Design“ rezultatą - stacionarią dušo sistemą „Rainmaker Select”. Dizaineriai ne tik panaudojo žymiai didesnę už įprastą stacionaraus dušo galvutę, bet ir pasirinko gana neįprastą stačiakampio formą. Ši dušo sistema išskirtinė ne tik dėl „Select“ technologijos, išskirtinio dizaino, bet ir medžiagų –stacionarios dušo galvutės paviršius yra pagamintas iš storo stiklo, kuriame lazeriu išpjauta daugiau kaip 200 skylučių, pro kurias tekanti vandens srovė suteikia unikalių pojūčių.