Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Rekomenduojame plieninę krosnelę HW AM 3110M-AUTOPILOT, nes ji tiesiog įsilies į Jūsų interjerą papildydamas jį elegancija! Malkomis kūrenamą krosnelę galite įsigyti pagal jūsų pasirinktą dizainą jau dabar!

Daugiau informacijos apie HWAM 3110M – AUTOPILOT čia: https://bit.ly/3WH43Tz

Siūlome daugiau nei 10 metų patirties sukaupusią vieną iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje Brasta Glass – pirmaklasių dušo kabinų tiekėją. Gausus prekių asortimentas išsiskiriantis savo kokybe ir dizainu palengvins kelią išsvajotojo vonios kambario link!

Primename, jog dušo kabinas ir jų sieneles vis dar galite įsigyti už mažesnę kainą: https://bit.ly/3WH43Tz

„Brasta Glass“ prekių asortimeną rasite: https://bit.ly/3fOt3Yi

Siūlome įsigyti Villeroy & Boch Subway 3.0 jau dabar su 30% nuolaida ir įgyvendinti savo idėjas vonios kambario atnaujinimui!

*Pasiūlymas galioja iki 2023 m. balandžio mėnesio.

Plačiau apie produktus. kuriems taikoma nuolaida: https://bit.ly/3TnB4B9

Villeroy & Boch Subway 3.0 kolekcija yra pasiruošusi išpildyti kiekvieno lūkesčius! Su „Subway 3.0“ technika rūpintis dėl kokybės – nereikės.

Kolekcijoje esančius produktus galite rasti: https://bit.ly/3DWmKtG

Siūlome Jums „Go Replace“ – optimalius siurblio keitimo pasiūlymus.

Nufotografuokite „Grundfos“ vardinę plokštelę arba suraskite savo turimą įrenginį pagal pavadinimą ar gamintoją ir iš karto gaukite pasiūlymus keitimui. Net jei ir programėlė neras kuo galėtumėte pakeisti turimą prietaisą – visada galite sulaukti pagalbos iš profesionalų!

Įrenginius, kuriuos galite pakeisti su „Go Replace“ rasite: https://bit.ly/3WOUT7y

Visada esame už inovatyvias interjero planavimo idėjas ir pažangių interjerui skirtų sprendimų bei produktų pasitelkimą. Šio projekto tikslas buvo perplanuoti bendrą virtuvės-svetainės erdvę. Atliktas pilnas interjero techninis bei dizaino projektai, virtuvėje suplanuotas paslėptas sandėliukas.

Objekto kvadratūra – 198 kv. m.

Objekto vietovė – Panevėžys.

Iš mūsų „Celsis“ salonų įsigyta įranga matoma nuotraukose:

„Laufen“ CLASSIC keramika https://bit.ly/3WwXVNl

„Hansgrohe“ ir „Axor“ aukso spalvos maišytuvai ir dušo įranga https://bit.ly/3FL6o9V

„Grundfos“ siurbliai pasižymi aukšta kokybe, o palyginti su įprastais cirkuliaciniais įrenginiais „Grundfos“ sumažina energijos suvartojimą iki 80 %.

„Rekomenduojame šiuos įrenginius: GRUNDFOS MAGNA1, GRUNDFOS MAGNA 3, GRUNDFOS ALPHA 1, GRUNDFOS ALPHA 2 ir GRUNDFOS ALPHA 3.

„Grundfos“ gaminius rasite čia: https://bit.ly/3BLoAww

„Cirkuliaciniai siurbliai šildymo, šaldymo ir vėdinimo sistemoms čia: https://bit.ly/3RkCwmL

Produktai pasižymi išskirtine kokybe ir prieinamomis kainomis. O svarbiausia – „IMI Hydronics“ įrenginiai patikimi bei lengvai sumontuojami.

Visi produktai: https://bit.ly/3dSWSpK

Atsinaujinkite įsigydami GEBERIT komplektą, į kurį įeina: ICON WC puodas + DUOFIX SIGMA potinkinis WC rėmas + SIGMA 20 vandens nuleidimo mygtukas: https://bit.ly/3y07ud8

GEBERIT produkcija – aplinkai nekenkiantys, išteklius tausojantys ir ilgai naudojami kokybiški gaminiai. Daugiau produktų: https://bit.ly/3Spxo24

Lankstiems ortakiams reikia mažiau detalių, jie užima ne daug vietos, patogu paslėpti sienos ar lubų konstrukcijoje. Be to, tokius ortakius paprasčiau montuoti.

Norite atsinaujinti vėdinimo sistemą? Rekomenduojame „Frankische“ produktus!

Lankstų PROFI-AIR CLASSIC ortakį rasite čia: https://bit.ly/3Ro3cmT

Kiti vėdinimo įrenginiai čia: https://bit.ly/3s6Gbuc

Pas mus rasite įvairių dydžių ir stilių maišytuvų, kurie pasižymi ilgaamžėmis savybėmis.

Pavyzdžiui, GROHE „Eurosmart Cosmopolitan“ vienasvirtis maišytuvas yra idealus priedas visiems vonios ir virtuvės kambariams, nes turi:

• 360˚ kampu pasukamą snapą;

• ištraukiamą ir savaime į snapą sugrįžtantį dušelį;

• silikoninius purkštukus ant aeratoriaus, kurie neleidžia kauptis kalkėms.

Palengvinkite savo kasdieną įsigydami GROHE „Eurosmart Cosmopolitan“: https://bit.ly/3RDuzJG

Visi GROHE maišytuvai: https://bit.ly/3VciXQG

Su „Danfoss Icon“ kontroliuokite radiatorių šildymo sistemą ir valdykite liečiant ekraną be jokio garso. „Danfoss Icon“ pagamintas taip, kad būtų panašus į įprastinių jungiklių apdailos rėmelius, todėl lengvai įsilies į bet kurių namų interjerą.

„Danfoss Icon“ termostatą rasite čia: https://bit.ly/3RgLAcB