Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Tokią vonios koncepciją siūlo vokiečių santechnikos ir vonios kambario baldų gamintojas DURAVIT su „Tulip“ praustuvų kolekcija, kurioje vyrauja tiek griežtos, tiek apvalios formos sukurtos kiekvienam skoniui.

DURAVIT „Tulip“ kolekciją rasite: https://bit.ly/3Fadcuh

Nuo absoliučios klasikos iki visiško šiuolaikiško stiliaus, nuo skirtų mažiems būstams, iki sukurtų didelėms erdvėms – malkomis kūrenamos WIKING krosnelės puikiai tinka bet kuriems namams. Aukščiausios kokybės medžiagos ir daugiau nei 30 metų gamintojo patirtis garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir itin patogų bei lengvą valdymą. Kviečiame atrasti sau tinkamą MINI, MIRO ar LUNA kolekcijos krosnelę.

WIKING krosnelės: https://bit.ly/3CRMQwd

Lengva naudotis pažangiomis technologijomis! SALUS Control kuria produktus, užtikrinančius maksimalų energijos vartojimo efektyvumą! Vienas tokių – Quantum temperatūros valdiklis, skirtas valdyti SALUS Smart Home serijos prietaisus. Sukūrus bet kokį tvarkaraštį, šildymo sistemos bus automatizuotas. Beje, įdiegus papildomus jutiklius (oro, grindų, užimtumo – pvz., viešbučio kortelę), padidėja sistemos naudojimo patogumas.

Quantum temperatūros valdiklis:

potinkinis https://bit.ly/3EQpEim

virštinkinis https://bit.ly/2ZYQaYh

O jei norite oro tiekimo difuzorių sumontuoti ir subalansuoti be jokių įrankių, patariame išmėginti ZEHNDER „Comfo Valve Luna S125“. Pagrindiniai privalumai:

• Aukštis tik 30 mm, nepriklausomai nuo balansavimo vožtuvo padėties;

• „Coanda“ efektas padeda optimaliai ir tyliai išskaidyti srautą;

• Galimas oro nukreipimo priedas, kurio pagalba oras tiekiamas 240 laipsnių kampu;

• Diskretus dizainas;

• Dažomas paviršius.

ZEHNDER „Comfo Valve Luna S125“ rasite: https://bit.ly/3BImSd7

Jei norite pagerinti patalpų oro kokybę ir užsitikrinti optimalias energijos sąnaudas, turime ypatingą pasiūlymą – rekuperatorius Mitsubishi Electric „VL-50SR2“ su pulteliu iki lapkričio 30 d. su 33 % nuolaida!

P.S. galimas montavimas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Technines įrenginio specifikacijas rasite: https://bit.ly/3BrB9L9

Iš dizaino pusės, tai pirkinys, kuris išbaigia visą vonios kambario dizainą bei interjerą, iš funkcinės pusės – toks pasirinkimas sutaupo vietą ir pasižymi itin lengva priežiūra, valymu. Kviečiame susipažinti su ORISTO pasiūlymu – Ideal Standart „Tempo“ griežtų linijų, stačiakampio formos praustuvas ir Oristo apatinė baltos, blizgios spalvos spintelė su „Soft close“ sistema tik už 290 Eur su PVM!

Pasiūlymą rasite: https://bit.ly/3oWgEUu

Tai vonios, kurios pagamintos iš plieno ir padengtos aukščiausios „Kaldewei Stahl – Email“ kokybės emale, todėl visiškai nesibraižo, yra lengvai prižiūrimos, nebijo chemikalų, pavyzdžiui, plaukų dažų poveikio. Be to, iki 2022 m. kovo 31 d. jas galite įsigyti už patrauklias kainas.

Plienines vonias su 30 metų garantija rasite: https://bit.ly/3FBUkVX

Tai paprastas, bet efektyvus procesas, kai kuro degimas vyksta aukštoje temperatūroje, dėl to pilniau sudega įkrautas kuras ir ilgėja vienos įkrovos degimo trukmė. Rekomenduojame dvejų kamerų ATMOS D25PX 25KW granulinį dujinį katilą. Dvejų kamerų modelio viršušinė kamera naudojama kaip kuro talpa ir pirminis kuro uždegimas, o apatinėje kameroje vyksta pagrindinis degimo procesas, kurio intensyvumas priklauso nuo traukos reguliatoriaus ir ištraukiamo ventiliatoriaus darbo režimų.

Aukštas naudingumo koeficiento (89%) ATMOS D25PX 25KW rasite: https://bit.ly/3lyhFQw

Daugiau ATMOS katilų pasirinkimo: https://bit.ly/3Dz5uJq

PROTHERM TIGER Condens 20/26 KKZ42-CS/1 (22 kW) kondensacinis pakabinamas dujinis katilas naudingas pasirinkimas šildymui ir karšto vandens paruošimui. Jums nereiks rūpintis nei kuru, nei katilinės švara.

Kondensacinis pakabinamas dujinis katilas čia: https://bit.ly/3FNOLnC

Norite pasikonsultuoti? Rašykite el. p. info@celsis.lt

Pateikite tikslų patalpų planą PDF arba DWG formatu ir užpildykite projektavimo užduotį viename iš Celsis UAB filialų. Projektinio ŠVOK sprendinio ir techninio darbo projekto dėka galime:

• suskaičiuoti reikiamus šildymo galios poreikius Jūsų statiniui;

• parinkti tikslų vėdinimo įrenginį su reikiamomis fasoninėmis dalimis;

• suskaičiuoti būtiną vėsinimo galios poreikį karštoms vasaros dienoms;

• parengti tekstinius dokumentus statybos leidimui gauti.

Tikslingai įsivertinus visus šiuos techninius parametrus – užtikrinamas ne tik komfortas namuose, tačiau ir pigesnės elektros sąnaudos bei ilgesnis įrangos tarnavimo laikas.

Šiuolaikinio ir elegantiško stiliaus sistema su apskrita arba kvadratine lietaus galva platesnė nei įprastos ir siekia 250 mm, todėl prausiantis po dušu vanduo švelnia ir malonia srove apglėbs visą kūną. Atraskite galimybę ryte mėgautis atgaivinančiu dušu, o vakare atsipalaiduoti po minkšta vandens srove.

Grohe „Tempesta Cosmopolitan 250“ dušo sistema čia:

Apvali dušo galva https://bit.ly/3oCLfWZ

Kvadratinė dušo galva https://bit.ly/3uOwKQX

Židinys, tai ne tik šilumos šaltinis, bet ir svarbi interjero detalė, būsto puošmena ir dažnai net centrinė ašis. Apsvarstykite galimybę įsigyti SCHMID ugniakurus iš aukštos kokybės plieno!

SCHMID – tai vokiškos kokybės standartas, garantuosiantis švarų ir efektyvų degimo procesą, o jei neišsirinksite iš plataus ugniakurų asortimento, turėsite galimybę užsakyti nestandartinių matmenų, Jūsų svajonių židinį.

SCHMID ugniakurus apžiūrėti galite: https://bit.ly/3gRjFQU