Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Protingas sprendimas tiekti švarų vandenį namų ūkiams iš šulinių arba lietaus konteinerių su „Grundfos“ SBA panardinamu siurbliu, kuris priklausomai nuo modelio gali pumpuoti vandenį iš iki 22 m gylio šulinio. Ir tai ne vienintelis privalumas:

• panardinamieji SBA siurbliai yra tyli alternatyva nepanardinamiesiems siurbliams;

• nerūdijančiojo plieno koštuvas apsaugo, kad į siurblį nepatektų didesnių dalelių;

• integruota apsau­gos nuo sausosios eigos funkcija užtikrina, jog pritrūkus vandens siurblys nesugestų;

• švarus vanduo;

• ilgesnis tarnavimo laikas;

• apsauga nuo perkaitimo;

• auto­matiškai pasileidžia, kai tik pakyla vandens lygis.

Dėl integruoto valdiklio, užtenka siurblį prijungti prie maitinimo sistemos, nuleisti į šulinį ir atsukti čiaupą. Nebūtinas valdiklis ir hidroforas. „Grundfos“ SBA siurbliai: https://bit.ly/3MQMJWA

Gegužės 19 d. 9:00 val. kviečiame į nemokamą seminarą „Alternatyvi energija – saulės elektrinė Jūsų namams“. Seminaro metu sužinosite:
  •  kodėl verta investuoti į saulės elektrinę;
  •  ką reikia žinoti, norint gauti APVA paramą saulės elektrinei;
  •  kokia saulės elektrinės nauda, ją skaičiuojant kaip investicinę grąžą;
  •  saulės elektrinių įrengimo būdai;
Seminaras vyks Kauno filiale – Verslo g. 3, Kumpių k., Kauno r. – čia turime didžiausią Lietuvoje ekspoziciją. Seminaro trukmė – 1 val.
Jei turite papildomų klausimų, ar nerasite seminaro salės, skambinkite tel. +370 674 03930.

Saulės elektrinė – patraukli investicija, kuri yra prieinama praktiškai kiekvienam šalies namų ūkiui. Prieš perkant saulės elektrinę reikėtų atsižvelgti į sunaudojamą energiją. Pavyzdžiui, jei tenka sunaudoti 5000 kWh per metus, tuomet pirkti reikėtų bent 5 kW saulės elektrinę. Jei susidomėjote galimybe įsirengti nuosavą saulės elektrinę, saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada pakonsultuosime el. p.saule@celsis.lt arba tel. +370 646 06684.

Norite sužinoti kokia galėtų būti saulės elektrinės kaina Jūsų namams? Gaukite pasiūlymą: https://saule.celsis.lt/

Tinkamai įrengtos saulės elektrinės gali pagaminti visą Jums reikalingą elektros kiekį!

Visos šio gamintojo kolekcijos paremtos „Mix and Match“ principu, turi daugybę variacijų, todėl lengvai įsikomponuoja į bet kurį vonios kambario interjerą, paverčiant jį unikaliu ir ypatingu. Šiuo metu „Scandic“ komplektams, kuriuos sudaro apatinė spintelė, praustuvas, veidrodinė LED spintelė taikoma ypatinga kaina.

„Scandic“ 50 komplektas: https://bit.ly/3l0lOvz

„Scandic“ 60 komplektas: https://bit.ly/3LOWaFw

Elektronika stebuklingai paleis vandenį, net neprisilietus. Nereikės nei uždaryti, nei atidaryti maišytuvo. Be to, jis yra saugus ir patogus pasirinkimas, norint išmokyti vaikus noriai plautis rankas.

„Sanela“ maišytuvą ir specialų pasiūlymą rasite: https://bit.ly/3wqf2EH

WILO SE – tai sudėtingos technologijos, kurios yra patogios naudotojui, lengvai pritaikomos, taupančios energiją ir efektyvios. Įmonė gamina labai platų siurblių asortimentą šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, šaldymo, vandentiekio, nuotekų, drenažo ir kitoms sistemoms.

Jums tinkančio siurblio paieška: https://bit.ly/3JsBFwG

OLYMPIA CERAMICA – vienas svarbiausių sanitarinės keramikos gamintojas Italijoje, eksportuojantis savo produkciją į 40 šalių pasaulyje. GROHE – pasaulyje pirmaujanti santechnikos įrangos gamintoja ir pasaulinis prekių ženklas, kuriantis pažangią vandens valdymo įrangą. O dabar įsivaizduokite šių stiprių prekės ženklų kombinaciją – pakabinamas OLYMPIA CERAMICA unitazas su lėtai nusileidžiančiu dangčiu ir GROHE potinkinis rėmas su mygtuku ir dar už ypatingą kainą.

Specialų pasiūlymą rasite: https://bit.ly/38KUwXb

Patalpos iki 50 m2 puikiai tiks „Zehnder ComfoAir 70“ vėdinimo įrenginys. Dėl unikalaus įrangos dizaino visi triukšmą keliantys komponentai yra paslėpti lauko sienose, o polipropileno formoje esantis visas prietaiso korpusas užtikrina itin gerą triukšmo barjerą ir sandarumo rodiklius.

„Zehnder ComfoAir 70“ yra vienas iš nedaugelio patalpoms skirtų vėdinimo įrengimų, kuriems yra suteiktas pasyvaus namo sertifikatas.

Decentralizuotas vėdinimo įrenginys: https://bit.ly/3604bb7

Struktūriniams tinklams, pralaidoms, drenažui ir kitokioms šildymo sistemoms įrengti, rekomenduojame Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG Vokietijos kompanijos gaminamus plastikinius gofruotus, PE-X ir daugiasluoksnius plastikinius vamzdžius.

FRӒNKISCHE produktai: https://bit.ly/3wYiDLX

Su Ravak Baltic vienu didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje, tai įmanoma! Estetiško dizaino pakabinamas unitazas „WC Uni Chrome RimOff“ neturi briaunos ir yra montuojamas naudojant paslėpto montavimo sistemą, todėl nėra nepasiekiamų vietų valymui.

RAVAK „WC Uni Chrome RimOff“ komplektas už specialią kainą čia: https://bit.ly/3u7nZ5R

Montavimas truks mažiau nei dvi valandas, nes galėsite pasinaudoti lengvai valdoma programėle – „Grundfos GO Remote“ ir joje esančiu konfigūravimo vedliu. Į siurblį integruotas „Bluetooth“ leis stebėti, valyti ir diagnozuoti sutrikimus naudojant tik savo išmanųjį telefoną.

Rinkitės „Grundfos“ SCALA siurblius čia: https://bit.ly/3Dek368