Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Pagaminti ITALIJOJE naudojant novatoriškus gamybos procesus ir pažangias inžinerines technologijas. Tuo tikrai neabejoja gamintojas, todėl šiems saulės moduliams suteikiama 30 m. galios ir 20 m. gaminio garantija!

P.S. Belaukiant paramos patvirtinimo iš APVA, leiskite mums įvertinti saulės elektrinės įrengimo galimybę Jūsų namuose. Susisiekite el. p. saule@celsis.lt arba tel. +370 646 06684

Ieškote kaip pagyvinti namų interjerą? Apsvarstykite galimybę įsigyti SCHMID ugniakurus iš aukštos kokybės plieno! SCHMID - tai vokiškos kokybės standartas, garantuosiantis švarų ir efektyvų degimo procesą, o jei neišsirinksite iš plataus ugniakurų asortimento, turėsite galimybę užsakyti nestandartinių matmenų, Jūsų svajonių židinį.

SCHMID ugniakurius apžiūrėti galite: https://bit.ly/3mRJp08

Akmens masės ir spalvingos vonios kambario kolekcijų asociacijos gali būti atpažįstamos ištobulinto stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo derinyje – PAA gaminiuose. Šio prekės ženklo vonioms, praustuvams ir dušo padėklams iki lapkričio 30 d. suteikiama 25 proc. nuolaida.*

*išskyrus „Made to Measure“ koncepcijos gaminius

Jus greičiausiai pasieks jos sekant tiesiogiai gamintojo paskyroje. Kviečiame apsilankyti mūsų ilgamečio partnerio, kokybiškų sistemų gamintojo „Panasonic“ naujojoje paskyroje Panasonic Heating & Cooling Solutions Europe ir užsiprenumeruoti naujienas lietuviškai.

Šie R32 įrenginiai nominalią šildymo galią išvysto esant net -20 °C temperatūrai, todėl energijos efektyvumo koeficientas itin aukštas, beto, tinkamai parinktas šio modelio šilumos siurblys efektyviai ir ekonomiškai veikia kaip vienintelis šilumos šaltinis net iki -29 °C lauko temperatūros.

Naujų potyrių tenka ieškoti ne kelionėse po svečias šalis, o kitur, pavyzdžiui, mene. Dalinamės Manto Petruškevičiaus ir istorinės keramikos gamybos kompanijos „Villeroy&Boch“ kūrybiniu projektu, kuriame „Collaro“ vonios praustuvai tapo meno skulptūromis, įsiliejančiomis į Klodo Monė sodo atmosferą.

Kviečiame skaityti straipsnį apie M. Petruškevičiaus Monė kūrybos įkvėptą augalų instaliaciją: https://bit.ly/3e6DbGr
Projekto fotografijų autorius – Darius Jakubauskas.

Nepriklausomai nuo to, ketinate įsirengti prabangaus ar minimalistinio dizaino vonios kambarį, pasirinkę „Balteco“ gaminius išliksite originalūs! Iki gruodžio 31 d. šio gamintojo vonias galite įsigyti su 25 proc. nuolaida.

„Balteco“ vonias atrasite: https://bit.ly/30BPhlo

Susiklosčiusos aplinkybės ir pakoreguoti gyvenimo įpročiai leido iš naujo įvertinti namų funkcionalumą ir komfortą, ypač vonios kambario, kuris yra viena svarbiausių namų funkcinių zonų. Didėjantis dėmesys higienai ir vandens taupymui santechnikos įrangos gamintojus paskatino greitesniu tempu diegti bei siūlyti inovatyvius sprendimus.

Kviečiame susipažinti su karščiausiomis vonios kambario tendencijomis: https://bit.ly/33umGjO

Praustuvas – lyg funkcionali skulptūra, o „Collaro“ kolekcijos gaminai įsiliejantys arba kuriantys naują vonios kambario charakterį. Kaip išspręsti stilistinės visumos ir praktiškumo rebusą, atsako „Villeroy & Boch“ atstovas Lietuvoje, Valdas Povilauskas, ir architektė Vismantė Tubelytė.

Nuorodą į straipsnį rasite: https://bit.ly/36uUNKB

Svarbi informacija, ketinantiems įsirengti saulės elektrinę (iki 10 kW) ir/arba keičiantiems senus šildymo katilus į 5 klasės kieto kuro katilus arba šilumos siurblius. Iki spalio 21 d. galite teikti PARAIŠKAS – finansavimui gauti. Iš viso šiems kvietimams numatyta daugiau nei 20 mln. Eur!

Daugiau sužinokite: https://bit.ly/3l6WCBs

Dėl unikalios prietaiso šerdies su galingu 9000 gausų neodinaminiu magnetu, užtikrins itin veiksmingą teršalų filtravimą šildymo sistemose.

Sentinel Eliminator Vortex® rasite: https://bit.ly/2S8Tpop

Kviečiame išsamiau susipažinti su nuosavos saulės elektrinės įsirengimo naudomis.

Atsakymus, kodėl verta įsirengti saulės elektrinę, rasite: https://bit.ly/2Rpky6a

Susidomėjote? Saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada Jus pakonsultuosime el. p.: saule@celsis.lt arba tel.: +370 646 06684.