Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Šių dienų vonios kambario interjere karaliauja gamtos motyvai. Tad laikui nepavaldūs, aiškių architektūrinių linijų, minimalistinio dizaino COLLARO PRAUSTUVAI puikiai prisitaikys gyvybingoje aplinkoje, kuriant tiek harmoningą, jaukų, patogų, tiek kontrastingą ir elegantišką su ekstravagancijos prieskoniu stilių.

Nuo 2020 m. gegužės 11 d. iki 2020 m. birželio 9 d. skelbiamas registracijos formų priėmimas kompensacinėms išmokoms už iškastinį kurą (gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą, akmens anglį, durpių briketus ir kt.) naudojančių šilumos įrenginių pakeitimą į 5 klasės efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius (išskyrus oras-oras).

Neefektyvią biomasę, malkas, pjuvenų briketus ir kt., naudojančių šilumos įrenginių keitimui, individualių gyvenamųjų namų savininkams, numatytas atskiras kvietimas.

Pakabinamas WC O.NOVO su „Soft close“ lėtai užsidarančiu dangčiu, pasižymi glotniu paviršiumi ir itin lengva priežiūra! Naujos „Direct Flush“ vandens srauto funkcijos dėka visas vidinis dubuo nuplaunamas be purslų, tad nešvarumai veiksmingai pašalinami.

Unitazą su atviru apiplovimo kraštu rinkitės https://bit.ly/2WayUcL

Atraskite vandens grožio galią kūnui su išskirtinio dizaino HANSGROHE gamintojo „Rainfinity“ dušo galva. Tylus mikroskopinių lašelių dušas „PowderRain“ lyg vandens antklodė apgaubs kūną ir suteiks visišką atsipalaidavimą ir komfortą..

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad visi CELSIS prekybos salonai DIRBA ir priima klientus laikydamiesi saugumo priemonių! Tad norintys įsigyti ar apžiūrėti „gyvai“ šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangą gali drąsiai tai padaryti.

Norite namuose sukurti unikalų ir prabanga alsuojantį stilių? AXOR siūlo daugybę išskirtinių, modernių ir tvarių sprendimų pritaikytų vonios kambariui ir virtuvei pagal aukščiausius estetinius ir technologinius standartus.

Sukurkite patogumą ir stilistinį išbaigtumą su HANSGROHE vonios kambario AKSESUARAIS. Aukštos kokybės, praktiški komponentai leis išnaudoti maksimalią erdvę ir sukurti ergonomišką aplinką.

Vonios kambario aksesuarus rasite: https://bit.ly/2UKvn46

Ketinate įsigyti efektyvų biokuro šildymo įrenginį ir gauti paramą iš APVA? Tam tinkamas prietaisas – 5 KLASĖS kompaktiškas GRANULINIS KATILAS, kuris pasižymi automatiniu uždegimu, valymu, degimo kontrole ir aukštu (89%) naudingumo koeficientu!

Nuo šiol virtuvės maišytuvo funkcija – vienu paspaudimu su „Smart Control“ technologija. Tad sustabdyti vandens srovę ar reguliuoti jos stiprumą ir temperatūrą taps nepaprastai lengva lyg sukioti audio grotuvo sklindančio garso stiprumą.

FRANKE Vital maišytuvas su filtru – draugiškas sprendimas Jūsų sveikatai ir gamtai. Itin kompaktiška sistema virtuvėje sulaikys 99 proc. virusų, bakterijų, filtruos mikroplastiką, nuosėdas ir pašalins nemalonius skonius bei kvapus.

Nors veiklos pokyčių neišvengėme, bet tikime, kad geresni laikai ateis! Tad nesnaudžiame ir laiką antruose namuose, t.y. darbe, išnaudojame produktyviai! Nekantraujame sulaukti dienos, kai galėsime Jus pakviesti į naujai įrenginėjamą CELSIS prekybos saloną Verslo g. 3, Kumpių k., Kauno r.! Kol kas kviečiam žvilgtelėti į užkulisius.

Planuojantiems įsirengti ar atnaujinti vonios kambarį – džiugios naujienos! Stilingiems, ergonomiškiems ir funkcionaliems PAA gaminiams vis dar taikoma 25 proc. nuolaida.