Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Estetika, inovacijos ir taupymas. Išskirtinio dizaino prie sienos tvirtinamas kondensacinio tipo dujomis kūrenamas katilas dėl naujoviškų technologinių sprendimų garantuoja aukštą taupymo lygį, mažą dujų vartojimą ir naudojimosi paprastumą.

Vartojimas pagal jūsų poreikius. Katilas automatiškai prisitaiko ir veikia vartodamas mažiau dujų, kai to reikia, pavyzdžiui, pavasarį arba rudenį.

Nuotolinis valdymas bet kuriuo metu. „Condens GC 7000iW“ suderinamas su reguliatoriumi BOSCH CT 200 (iki vieno šildymo kontūro).

Novatorišką, aukštos kokybės ir lengvai naudojamą dujinį katilą rasite: https://https://bit.ly/2WEjxNt

Šiuo metu VILLEROY & BOCH „Oberon“ voniai, pagamintai iš patentuotos „Quaryl“ medžiagos, smėlis + akrilas, taikoma ypatinga kaina!

Quaryl’as – tai tvirta, aukštos kokybės, atspari įbrėžimams medžiaga, kurios dėka galima sumodeliuoti įvairias formas, kampus ir linijas, kurių nepavyktų išgauti naudojant kitas santechninės keramikos rūšis.

„Oberon“ vonią rasite:https://bit.ly/3kLUz74

Jei ketinate atsinaujinti vonios kambarį, rekomenduojame DURAVIT „KOMP–VIEGA7“ unitazo komplektą*, kuris taupo erdvę, kuria estetinį vaizdą, užtikrina geresnę švarą, o dabar mūsų salonuose yra parduodamas už itin patrauklią kainą – tik 480,00 Eur!

Komplektą sudaro: potinkinis WC rėmas, mygtukas, potinkinio rėmo tvirtinimo elementų komplektas, garso izoliacinė tarpinė ir unitazas.

Šilumos siurblys namų šildymui naudoja iš oro gaunamą šilumą, todėl tampa inovatyviausias sprendimas pastatų modernizavimui:

•Aplinkai nekenkianti alternatyva dujoms, naftai ir kitoms elektros sistemoms;

•80% mažesnės šildymo išlaidos, lyginant su elektriniais šildytuvais;

• Jums tinkanti namų temperatūra ištisus metus.

Produktus rasite: https://bit.ly/3BRunzI

Ant stalviršio montuojami praustuvai užapvalintais kraštais, be persipylimo, turintys keramikinius dugno dangtelius užtikrins ne tik estetišką vaizdą, tačiau ilgiau tarnaus ir leis mėgautis aukštos klasės produktu.

STRADA II praustuvai čia: https://bit.ly/3id5xml

Naujoji, aukščiausios rūšies „Atgulas Sanitary“ akrilo vonia – „Forma“, žymiai elegantiškesnė su DecoPlus šoninėmis uždangomis. Užapvalinti kampai, jokių sujungimo žymių ir lengvas vonios valymas. Paverskite savo vonios kambarį estetikos ir ramybes oaze.

Jei turite klausimų – susisiekime!

O iki 2021.10.01 d. turime ypatingą pasiūlymą – įsigykite vonią ir šonines uždangas pigiau!

Ši programėlė suteikia lengvai valdomą ir patikimą kasdienį įrenginį, skirtą reguliuoti „Grundfos“ siurblių šildymo sistemą. Šilumos balansavimas užtikrina optimalų karšto vandens paskirstymą šildymo sistemoje ir išsklaido norimą temperatūrą visose patalpose. Programėlė žingsnis po žingsnio veda per įrenginio hidraulinį balansavimo procesą. Greita, tikslu ir paprasta!

Jei turite klausimų – susisiekime!

*Programėlę atsisiųsti galėsite „AppStore“ ir „Google Play“

Turime Jums pasiūlymą! Šią vasarą įsigydami „Villeroy & Boch“ keraminę virtuvinę plautuvę – dovanų gausite įkvepiančią ir itin estetišką Kitchen Julie receptų knygą – albumą*!

*Užsisakę virtuvinę plautuvę atsiųskite užsakyto produkto kodą el. paštu: Budreikaite.Dalia@villeroy-boch.com, o mes pasirūpinsime, kad receptų knygą atvyktų į Jūsų namus kartu su preke! Malonios maisto ruošos su „Villeroy & Boch“!

Knygų skaičius ribotas.

Vonios technikos gamintojai nuolat stebina vis inovatyvesniais ir pažangesniais produktais, kurie užtikrina itin aukštą kokybę, garantuoja komforto jausmą, tačiau nėra pigūs. Dažnu atveju eiliniam vartotojui tokie sprendimai – per brangūs. Taupyti ant santechninės įrangos nederėtų. Pigi, prastos kokybės technika, netarnauja ilgą laiką. Vienas iš produktų, kuriam turėtumėte skirti didesnes pajamas – dušo sistema. Vokiškos produkcijos gamintojas „Grohe“ leis mėgautis ne tik aukštos klasės, gražaus dizaino produktu, bet ir puikiai atliks visas funkcijas už prieinamą kainą.

Daugiau apie produktus ir jų teikiamas naudas galite skaityti šiame straipsnyje:

https://bit.ly/3ynPhEN

Išsirinkite norimas prekes bent už 100 Eur ir pasinaudokite PERKU 3 atsiskaitymo būdu. Sumokėjus visas PERKU 3 įmokas per 3 mėnesius, Jums prekės ir paslaugos nepabrangs! Dėl papildomos informacijos skambinkite tel. (8 37) 407 202 arba el. paštu info@sbl.lt.