Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

HONEYWELL bevielis patalpos termostatas T3R turi didelį ir ryškų ekraną su foniniu apšvietimu ir yra paprastai programuojamas – visa tai užtikrina lengvą jo instaliaciją ir labai intuityvų valdymą. Be to, prietaiso stiprus radijo signalas bei įmontuotas signalo tikrintuvas su intuityvia diegimo sekos funkcija palengvina iš anksto suprogramuotų grafikų pasirinkimą ir ciklo trukmės nustatymą įvairių rūšių katilams.

HONEYWELL patalpos bevielį termostatą T3 rasite: https://bit.ly/3353Q5K

Unikali besisukančių ašmenų bloko konstrukcija leidžia greitai ir patikimai nupjauti plastikinius vamzdžius ir sandarinimo įvores 2–3 mm atstumu nuo sienos. Praktiška, greita ir daugiau švaros!

KNIPEX vamzdžiapjovę rasite: https://bit.ly/3qjZP6b

Bertrand Lejoly drauge su DURAVIT sukūrė „D-Neo“ kolekciją, kurios asortimentą sudaro aukščiausios kokybės ir įmantraus dizaino keramika, vonios baldai, vonios ir furnitūra už patrauklią kainą. Atskiri vonios kambario elementai tinka bet kokiai atmosferai – tiek kompaktiškai, tiek erdvei.

DURAVIT „D-Neo“ kolekciją rasite: https://bit.ly/3qTCmrt

Siekiant sutaupyti Jūsų brangų laiką, siūlome užpildyti trumpą anketą. Pagal pateiktus duomenis pasiūlysime optimaliausią sprendimą įsirengti saulės elektrinę. Daugiau informacijos ir anketą rasite: https://bit.ly/3zxpbQR

Be to, saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada Jus pakonsultuosime el.paštu: saule@celsis.lt arba tel.: +370 646 06684.

Subtilios ir elegantiškos kolekcijos formos atkartoja organišką žydinčios tulpės siluetą, pasižymintį skulptūrišku grakštumu.

Vonios baldus išsiskiriančius ergonominiais sprendimais, subtilumu ir organika iš DURAVIT „White Tulip“ kolekcijos rasite: https://bit.ly/3sYy1WA

GROHE „Blue Home“ maišytuvas plautuvei su vandens filtravimo funkcija ir vandens prisotinimu angliarūgšte, tai galimybė rinktis ne tik standartinį vandenį, tačiau ir tris skirtingus filtruoto vandens tipus. Paspaudus mygtuką galima rinktis filtruotą negazuotą vandenį, lengvai gazuotą ir stipriai gazuotą vandenį. LED mygtukais galėsite nustatyti, kokį vandens tipą norite pasirinkti. Filtras, efektyviai geba išvalyti iki 600l vandens, kada jį reikės pakeisti, įspės mygtuko spalva.

Virtuvinis GROHE „Blue Home“ maišytuvas su filtravimo sistema čia: https://bit.ly/3sXoorh

Pasak originaliojo „ME by Starck“ kūrėjo Philippe’o Starcko, tereikia visiškai minimalizuoti vonios baldų bei įrangos dizainą ir vietoje didžiausią dėmesį skirti vartotojo asmenybei, individualumui ir poreikiams. Todėl prie „ME by Starck“ serijos tualetų, bide ir praustuvų be jokių pastangų priderinsite Philippe’o Starcko kurtas įvairaus dydžio vonias, dušo padėklus ar kitus gaminius, leidžiančius apjungti absoliučiai skirtingus stilius norimam charakteriui ir patogumui išgauti.

Baldinis praustuvas DURAVIT „ME by Starck“: https://bit.ly/3mYZ68i

Pakabinamas unitazas DURAVIT „ME by Starck“ be nuplovimo lanko, su stačiu vandens nubėgimu, ir „Soft Close“ dangčiu: https://bit.ly/3eST0BZ

Su naująja sistema GROHE RED: verdantis vanduo gali būti tiesiai iš maišytuvo! Tai vienas sprendimas, kuris sutaupo laiką, energiją ir vietą virtuvėje. Per akimirksnį atvėsintas, gazuotas ir verdantis vanduo:

• Daržovių nuplikymas. Vienas geriausių būdų išsaugoti jų spalvą ir maistingąsias medžiagas.

• Arbata bet kokiu metu. Tereikia pagalvoti apie arbatą – ir ji jau paruošta.

• Sunaikinti mikrobai. Kartais būtina užtikrinti patikimą sterilizaciją.

• Vandens užvirimas puoduose. Alkanas žmogus negali laukti – jam prailgsta kiekviena minutė.

Yra trys nepretenzingo dizaino GROHE Red maišytuvų modeliai: su L, C arba U formos snapais ir dviejų galimų apdailų. Po elegantišku GROHE Red maišytuvu slypi energiją taupantis šildytuvas iš titano, visada pasiruošęs tiekti verdantį vandenį.

Pristatome šio prekės ženklo „D-neo“ liniją pritaikomą įvairiausių vonios interjerų dizainuose.

Apvalių linijų dubuo https://bit.ly/3FIKuRw

Griežtesnių formų praustuvas https://bit.ly/3xkV120

Spintelė su praustuvu https://bit.ly/3FIX2bn

Raskite geriausius sprendimus vonios kambariui!

SCHMID – viena iš stambiausių kompanijų Vokietijoje, gaminanti ir parduodanti židinių ir krosnių ugniakurus iš specialaus aukštos kokybės plieno ir ketaus. Šis SCHMID serijos „EKKO L 67 H“ dvigubo švaraus stiklo sistemos židinys tiks pagal interjerą, patalpas ir numatytą biudžetą. Rinkitės iš plataus pakūros medžiagų ir spalvų pasirinkimo. Yra galimybė užsisakyti nestandartinių matmenų modelį. Visa SCHMID produkcijai yra reguliariai atliekami griežti laboratoriniai tyrimai, produkcija sertifikuojama ir atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus.

SCHMID „EKKO L 67 H“ židinį rasite: https://bit.ly/3rNsCRx

Turime ypatingą pasiūlymą – standartinės spalvos GRANDA baldams ir integruotiems praustuvams iki š. m. gruodžio 31 dienos taikoma 20% nuolaida!

Įsigykite praustuvų spinteles, „Xonyx“ integruotus praustuvus, pakabinamas šonines spintas ir veidrodines spinteles su LED apšvietimu pigiau: https://bit.ly/32o3d6l

Modernumas, švara, erdvumas ir kokybiška vonios technika leidžia atsipalaiduoti, kai to labiausiai reikia. DURAVIT prekės ženklo linija „White tulip“ pasižymi prabanga, aukštos klasės kokybe ir užtikrina ilgalaikį produktų naudojimą. Tobulam vonios interjerui rinkitės:

Baldinis praustuvas „White Tulip“: https://bit.ly/3COXTp0

Praustuvas „White Tulip“ su šlifuota apačia ir dugno vožtuvu: https://bit.ly/32hWn2b

Pakabinama „White Tulip“ bidė: https://bit.ly/2Zjbszr