Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Ieškote alternatyvos įprastiems masinės gamybos vėdinimo sprendimams? Berėmiai, priglaistomi difuzoriai CIRCLE, naudojami tiek oro tiekimui, tiek išsiurbimui – universalus, puikiai susiliejantis su aplinka pasirinkimas. Dailių, aptakių formų CIRCLE difuzorius galima įmontuoti po kelis vienetus vienoje patalpoje ir dažyti tais pačiais dažais, kaip ir visą paviršių.

CIRCLE svarbią vėdinimo sistemos lubų detalę atraskite čia:https://bit.ly/2SuGUas

Skandinavų gamintojas, apjungęs patikimas šiaurietiškas technologijas ir prieinamą kainą, užtvirtino nuostatą, kad oro kondicionierius namuose nebėra prabangos elementas. Komfortišką mikroklimatą namuose ištisus metus gali turėti kiekvienas! Efektyvūs ir ekonomiški NØRDIS oro kondicionieriai-šilumos siurbliai vėsiuoju sezonu palaikys jaukią namų temperatūrą, o vasarai įsibėgėjus kurs malonią namų gaivą.

NØRDIS oro kondicionieriai-šilumos siurbliai čia:https://bit.ly/3fpgYWw

Minkštas vanduo buityje – geriau nei kietas! Pagerinkite savo namų gyvenimo kokybę naudodami kokybišką minkštą vandenį buičiai su VIESSMANN „Aquahome 20-N“ vandens minkštinimo stotele. Tokiu būdu apsaugosite nuo kalkakmenio buitinę techniką, sunaudosite mažiau buitinės chemijos, pagerinsite prausimosi patirtį ir net odos bei plaukų būklę.

Atraskite puikų pasiūlymą VIESSMANN „Aquahome 20-N“ vandens minkštinimo stotelei įsigyti ir sužinokite daugiau apie minkšto vandens privalumus!

https://bit.ly/2QU8xcg

Slėgio kėlimo siurblys dirba labai garsiai ir keliamas triukšmas trukdo ilsėtis? Skamba pažįstamai? Tikėtina, kad to priežastis – netinkamai pasirinktas siurblys! Tačiau naudodami integruotus GRUNDFOS „SCALA“ galite sumažinti ar net visiškai išspręsti triukšmo ir vibracijos skleidimo problemą vienos arba dviejų šeimų gyvenamųjų namų slėgio kėlimo sistemose.

Tik dabar įsigijus 5 klasės kompaktišką KALVIS granulinį katilą su automatiniu uždegimu, valymu ir degimo kontrole, jo paleidimu ir derinimu bus pasirūpinta nemokamai. Be to, tai – idealus pasirinkimas APVA teikiamai katilų keitimo namų ūkiuose finansinei paramai gauti.

Ypatingą pasiūlymą rasite: https://bit.ly/3vO9CRU

„Spalva sukuria nuotaiką. Nuotaika leidžia sukurti unikalią aplinką“, – ROBERTO PALOMBA. Ideal Standard vonioms ir kitiems produktams taikoma 30% nuolaida iki gegužės galo.

„Joy“ maišytuvas, tai daug daugiau nei cilindro forma. „Joy“ kolekcijoje telpa elegancija ir minimalizmas, kuris visada džiugina savo funkcionalumu. Puikus metas įsigyti Ideal Standard produktus su 30% nuolaida, nes dabar Ideal Standard PAVASARIS.


Su DURAVIT „Me by Starck Compact Rimless“ nešvarumams ir nuosėdoms nebebus kur slėptis! Šis pakabinamas unitazas neturi daugeliui įprastu tapusio nuplovimo lanko, o naujoviška ir galinga nuplovimo sistema be didelio vargo leidžia pasirūpinti dubens švarumu. Be to, dabar turime ypatingą pasiūlymą – viso DURAVIT komplekto (KOMP – VIEGA7) kaina tik – 465,00 Eur! Plačiau:

https://bit.ly/3y3ws9N

Komplektą sudaro: potinkinis WC rėmas, mygtukas, potinkinio rėmo tvirtinimo elementų komplektas, garsoizoliacinė tarpinė ir unitazas.

Švarios ir grynos Ideal Standard „Blend“ unitazo formos skirtos pabrėžti kūrybiškumą ir išraišką interjere. Universalus Roberto Palomba stilius leidžia šį puodą derinti su kitų kolekcijų produktais. Šiuo metu Ideal Standard PAVASARIS – visai Ideal Standard produkcijai taikoma 30% nuolaida.

Ideal Standard „Ipalyss“ praustuvai – tai jausmingos ir itin plonos linijos, kurios paryškina unikalumą ir lengvumą. Gausus „Ipalyss“ praustuvų formų ir spalvų pasirinkimas džiugins Jus dar labiau, nes šiuo metu Ideal Standard PAVASARIS ir visai Ideal Standard produkcijai taikoma 30% nuolaida.

Kartais atrodo, jog buitinės nuotekos, tai – kažkas, kas tiesiog dingsta kanalizacijoje. Daugeliu atvejų taip ir yra, tačiau kartais susiduriame su problemomis potvynių metu, ar vandeniui patekus į rūsį, kai tenka šalinti perteklinį vandenį iš vietų, esančių žemiau kanalizacijos lygio. GRUNDFOS išsiurbimo įrenginys arba panardinamasis drenažo siurblys gali padėti tai atlikti efektyviai ir saugiai! .

Atraskite patikimus nešvaraus vandens šalinimo sprendimus – https://bit.ly/2Qdfhlf

Mažesnės išlaidos elektrai, akivaizdžiai didesnė namo vertė, prisidėjimas prie gamtos išsaugojimo, o svarbiausia atsiperkanti investicija? Susidomėjote galimybe įsirengti nuosavą saulės elektrinę?

Kviečiame užpildyti trumpą anketą (https://bit.ly/3v7O5TX), ir atsiųsti el. p. saule@celsis.lt. Pagal pateiktus duomenis pasiūlysime optimaliausią sprendimą įsirengti saulės elektrinę. Be to, šiuo metu įsirengiantiems saulės elektrines skiriama ES parama, kuri gali sudaryti ir daugiau nei trečdalį investicijų į saulės elektrinę sumos.