Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Paprastas ir efektyvus būdas apšildyti namus – BOSCH dujiniai kondensaciniai katilai! Kodėl būtent BOSCH? Todėl, kad tai aukščiausios kokybės ir patikimumo ženklas – vienas iš Europos lyderių šildymo srityje. BOSCH pasižymi nuolatinėmis tobulų, gamtą tausojančių šildymo sprendimų paieškomis. Šio gamintojo kūriniai – novatoriški, aukštos kokybės ir lengvai naudojami įrenginiai, pasižymintys išskirtine konstrukcija.

BOSCH produktų ieškokite čia: http://bit.ly/2p5bUPj

HWAM I 40/55 – vienas naujausių Danijos krosnelių gamintojų kūrinių. Šis plieninis židinio ugniakuras žavi savo itin paprasta ir kuklia elegancija, švariomis linijomis ir minimalistiniu dizainu. Plačios stiklo durelės atveria gracingą šokančio ugnies vaizdą ir neabejotinai išpildo nepriekaištingą dizainą.

HWAM I 40/55 –http://bit.ly/2p4Jtkx

Kiti HWAM gaminiai – http://bit.ly/2nz5IPf

Išbandyti esant net -27°C temperatūrai už lango, PANASONIC AQUAREA oras-vanduo šilumos siurbliai įrodė efektyvų ir stabilų veikimą. Šie naujos, efektyviai energiją naudojančių šildymo ir karšto vandens gaminimo įrenginių kartos šilumos siurbliai – geriausias pasirinkimas nenuspėjamam lietuviškam klimatui. Susisiekite su mumis – apie PANASONIC AQUAREA šilumos siurblius papasakosime plačiau ir rasime geriausiai Jūsų namams tinkantį variantą.

Inovatyvus namų jaukumas su naujuoju HWAM® SmartControl – telefonu ar planšete valdomu židiniu! Speciali technologija užtikrina optimalų židinio veikimą, praneša, kada reikia jį papildyti malkomis bei padeda sutaupyti! Viskas, ką Jums reikia padaryti – užkurti židinį ir mėgautis puikiu vakaru namuose!

Pasiūlymas, kuriam sunku atsispirti! Penktos klasės granulinis BIOKAITRA katilas BIO20 su automatine uždegimo funkcija efektyviam Jūsų namų šildymui! Įrenginys apšildo nuo 70 iki 200 kv. m patalpų ploto, o jo nominali galia net 20 Kw! Jei paskubėsite, specialistai katilą paleis nemokamai!

Švari ir saugi namų energija su PANASONIC! Specialus šilumos siurblio WH-ADC0309H3E5 (7 kW) ir individualios Panasonic HIT saulės elektrinės (5 kW) komplektas padės saugoti aplinką bei sutaupyti! Speciali HIT technologija išgauna net 9 proc. didesnį efektyvumą bei užima mažiau vietos nei standartiniai moduliai. Stokite į gamtos saugotojų gretas ir Jūs!

Skandinavijos šalyse jau pamilti J kartos PANASONIC AQUAREA šilumos siurbliai oras-vanduo – tobuli įrenginiai ir lietuviškam klimatui. Juose naudojamos moderniausios šildymo technologijos ir efektyvus R32 freonas, kuris tausoja aplinką. Šie šilumnešiai pasižymi itin aukštu efektyvumu ir gali būti pritaikyti tiek grindiniam šildymui, tiek radiatorių sistemoms. Įdomu? Susisiekite ir apie J kartos PANASONIC AQUAREA šilumos siurblius bei jų pritaikymo galimybes papasakosime plačiau.

Kodėl verta rinktis ROTEX A2 alyvos kondensacinį katilą? Atsakymas paprastas! ROTEX A2 skysto kuro katilas:
 Idealiai tinka pakeisti jau esamą alyvos katilą;
 -Sumažina emisijas ir taupo energiją;
 -Kurą paverčia į šilumą beveik be jokių nuostolių;
 -Užima itin mažai vietos – tik 0,43 m²;
-Pritaikytas bioalyvai (B10) ir visų rūšių komerciškai prieinamam mazutui;
 -Nepraleidžia nemalonaus kvapo;
 -Pasižymi intuityviu meniu valdymu ir valdoma išmaniuoju.

Tai moderni alyvos šildymo sistema šiuolaikiškiems namams!

Panasonic AQUAREA T-CAP – maksimalus šildymo ir vėsinimo efektyvumas esant bet kokiai lauko ar vandens temperatūrai! Šis šilumos siurblys nominalią šildymo galią išvysto esant net -20°C temperatūrai, tad užtikrinamas geriausias įmanomas energijos naudojimo efektyvumo koeficientas! Be to, AQUAREA T-CAP siurbliai išbandyti esant 27 laipsniams žemiau 0, tad yra neabejotinai patikimi.

Kas gali būti geriau už elegantišką dujinio katilo dizainą? Gebėjimas rezervuare esantį vandenį pašildyti greičiau nei per 5 minutes! Aukštos kokybės PROTHERM TIGRAS kondensaciniai dujiniai katilai taip pat stebina savo našumu, energijos taupymu ir itin patogiu valdymu – „vienas mygtukas – viena funkcija“. Beje, kompaktiškas šio įrenginio dydis – apgaulingas. Būstuose su daugiau nei vienu vonios kambariu PROTHERM TIGRAS veikia nepriekaištingai.

Efektyvus vėsinimas vasarą ir šildymas žiemą? ROTEX HPSU compact oras-vanduo šilumos siurblys tam pasiruošęs! Jis itin kompaktiškas, veikia tyliai ir suderina labai efektyvią šilumos siurblio technologiją su moderniu šilumos kaupikliu net mažiausiose erdvėse. Beje, be saulės energijos sistemos, jį taip pat galima naudoti su dujiniais ir granulių katilais arba mediena kūrenamomis krosnelėmis. Na, o saulės kolektorius prijungti lengva bus bet kuriuo metu.

Jis žavi ne tik išskirtiniu dizainu su aukštos kokybės stiklo paviršiumi, bet ir dideliu taupumu bei efektyvumu ištisus metus dėl plačių moduliacijos galimybių (1:10)! Be to, šį aukštos kokybės, iš ilgaamžių medžiagų pagamintą katilą itin paprasta valdyti jutikliniame ekrane – klaidos tikimybė beveik neįmanoma.