Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Kasdieninis dušas tapo ypatinga mūsų gyvenimo dalimi. Tai „Hansgrohe“ gamintoją paskatino sukurti naują dušo srovę „PowderRain“, kuri kasdienį dušo naudojimą padaro ypatingą ir unikalų.

PowderRain srovė pristatyta praeitais metais „AXOR“ dušo programoje. Nuo šių metų dušo produktai su „PowderRain“ jau siūlomi ir „hansgrohe“ prekinio ženklo asortimente.

Pagrindiniai šios srovės bruožai: itin švelni, nesitaškanti ir tyli srovė (tropinis dušas, dulksna). Tuo pačiu ši srovė labai gerai nuplauna šampūną ar dušo gelį.

Šampūno nuplovimas su „PowderRain“ srove:

 

Švelnus, tylus, purškiantis: naujasis kokono formos dušas

Tūkstančiai smulkių mikrolašelių, purškiamų naujuoju „hansgrohe“ srovės režimu „PowderRain“ apgaubs kūną ir leis pasijusti lyg kokone. Raminanti vandens srovė skirta visiškam atsipalaidavimui ir komfortui, ji neįtikėtinai švelni ir tyli. Smulki srovė buvo specialiai sukurta atpalaiduojančiam poilsiui. Kad jaustumėtės apglėbti ir saugūs bei galėtumėte kasdien mėgautis unikaliais prausimosi duše pojūčiais.

Itin tylūs mikrolašeliai – sukurti „hansgrohe“ garso laboratorijoje

„hansgrohe“ dušo produktuose integruota sistema „PowderRain“ reiškia pačią maloniausią tekančio vandens patirtį. Dėl tūkstančių mikrolašelių jausitės lyg stovėtumėte vasaros lietuje. Purkštukai purškia vandenį itin tyliai. „hansgrohe“ garso laboratorijos specialistams pavyko ypač sumažinti dušo skleidžiamą triukšmą: iki šnabždesio. Kad atlikdami kasdienes kūno priežiūros procedūras galėtumėte visiškai atsipalaiduoti. Be to, „PowderRain“ ne tik švelnus, bet ir efektyvus. Nesuskaičiuojama galybė itin smulkių lašelių labai efektyviai nuplaus dušo gelį ir išskalaus šampūną.

„hansgrohe PowderRain“ garso testas:

 

Mikrolašeliai, maksimalus efektyvumas, mažiau taškymo ir ekonomiškumas

Vandens tiekimas mikrolašeliais yra toks sumanus, kad prausiantis duše beveik nesitaško. Mažiau besitaškanti srovė gali reikšti tik vieną: mažiau kalkių nuosėdų = mažiau valymo. Tikras malonumas kiekvienam vonios kambariui.  Ar tausojate aplinką? „PowderRain“ mažina vandens sąnaudas. Taip prausdamiesi duše sutaupysite iki 20 procentų vandens ir elektros energijos. Mėgaukitės natūraliu prausimosi duše malonumu ir tuo pačiu tausokite išteklius!

Taškymosi palyginimas:

„hansgrohePowderRain“ taškymosi testas:

Maišytuvai, plautuvės ir jų komplektai optimaliam funkcionalumui

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru „Hansgrohe“ gamintojas kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą. Šie produktai jau pelnė ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą: IF Design Award 2017, Reddot Award 2017 (best of the best), German Design Award 2018, IF Design Award 2018 ir t.t.

Virtuvė yra namų centras, o maisto ruošimas namuose yra vis populiaresnis. Susikurkite daugiau entuziazmo, pasirinkdami patogius prietaisus svarbiausiai virtuvės zonai. Ergonomiški, patogūs virtuviniai maišytuvai idealiai tinka aukščiausios kokybės plautuvėms. „Hansgrohe“ gamintojas taip pat siūlo novatoriškus plautuvių ir maišytuvų komplektus, kurie papildo vienas kitą ir savo minimalistiniu dizainu idealiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms.

„hansgrohe“ plautuvės yra gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno ir granito. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juoda, akmens pilka ir betono pilka. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančio plieno spalvos.

Plautuvės siūlomos montavimui ant stalviršio arba iš apačios:

Galimi įvarūs plautuvių dydžiai:

„hansgrohe“ komplektą sudaro: plautuvė, maišytuvas, „sBox“, ventilis ir sifonas.

„hansgrohe“ plautuvės ir maišytuvo naudojimo komfortas:

 
 

Išskirtinės „hansgrohe“ plautuvių ir maišytuvo komplektų savybės:

Išbaigtas inovatyvus sprendimas: ergonomika ir estetika.

Dizainas: stilingas L-formos platus kraštas, perbėgimo skylė šone.

„Select“: vandens įjungimas ir išjungimas mygtuko pagalba.

„AirPower“: vanduo maišomas su oru – tolygi, nesitaškanti srovė.

„QuickClean“: greito nukalkinimo funkcija.

 „ComfortZone“: daugiau erdvės po maišytuvu.

„Magfit“: magnetinis dušelio laikiklis tvirtam fiksavimui.

„sBox“ sistema: tylus, sklandus žarnos valdymas spintelėje su maksimaliu žarnos ištraukimu net iki 76 cm patogiam darbui.

Paprastas planavimas: komplekte visos reikalingos dalys.

Aukščiausia kokybė: „Made by Hansgrohe“!

 

„sBox“ sistema

Plautuvės ir maišytuvo komplekto montavimo pavyzdys:

C71-F450-06 plautuvės ir maišytuvo komplektas Art.Nr: 43201000 techninė informacija lietuviškai čia

________________________________________________________________________________

Virtuvės produktų katalogai 2017 (nauji katalogai su granitinėmis plautuvėmis šiuo metu ruošiami):

Išsamesnis katalogas (daugiau techninės informacijos) čia

Sutrumpintas katalogas čia

________________________________________________________________________________

Daugiau informacijos apie „hansgrohe“ plautuvių ir maišytuvų komplektus čia

Norime pristatyti mūsų dar šiemet naujai atidarytą "Celsis" saloną Klaipėdoje! Kviečiame ne tik pasigrožėti nuotraukomis, bet ir aplankyti mus Baltijos pr. 6, Klaipėda

„AXOR“ – tai dizaino ir technologijų tobulumas

„AXOR“ kuria ir gamina maišytuvus, dušo produktus ir aksesuarus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. „AXOR“ produktai skirti visiems, kurie ieško prabangos ir tobulumo. Tai unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka „AXOR“ koncepciją – „Form follows Perfection“: produkto kurimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų „AXOR“ bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kitais. Daugybė „AXOR“ produktų yra gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus. „AXOR“ yra „Hansgrohe Group“ prekinis ženklas.

Šiais metais „AXOR“ ir vėl nustebino! Svarbiausios naujienos čia:

„AXOR Uno“. Tobulas puristinis dizainas

Vamzdžiai yra seniausias vandens perdavimo būdas. Jie yra ir naujos kolekcijos akcentas, kuri sukurta kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. „AXOR Uno“ sukurtas pagal bekompromisinį puristinio dizaino principą: du idealiai apdirbti cilindrai sujungti stačiu kampu. Čiaupai ir rankenėlės siūlomi dviejų tipų: arba tiesios griežtos formos, arba švelniai išlenktos. Aiškūs kontūrai ir teisingos proporcijos sukuria ypatingą aurą, atrodo solidžiai ir elegantiškai bet kurioje aplinkoje. Specialūs spalvoti paviršiai vonios kambariui suteiks dar daugiau prabangos spindesio.

„AXOR Montreux“. Tobulas autentiškumas

Priminimas apie iškilią epochą, augančios gerovės ir modernizacijos laikus. „Phoenix Design“ dizaino studija sukūrė vonios kambario ir virtuvės kolekciją pagal pirmųjų pramoniniu būdu gaminamų čiaupų stilių. „AXOR Montreux“ simobolizuoja autentiškumą ir technikos progresą. Klasikinės formos ir detalės charakterizuoja XX a. pradžios stilių. Produktai atitinka pačius aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Tobulumas detalėse. Autentiškumas. Jokių kompromisų.

„AXOR“ dušo produktai: dizaino šedevrai ir žavingos vandens procedūros

Puristinis dizainas, žavingos vandens procedūros ir nepriekaištinga išvaizda. Dušo produktai sukurti kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija. Genialumas paprastume: apvalus galvos dušas „AXOR 350“, dušo sistema „AXOR ShowerPipe 800“, termostatinis maišytuvas „AXOR 800“, stačių kampų dušo galvos „AXOR 250 / 580” ir „AXOR 460 / 300“, termostato modulis „AXOR Select“. O naujasis „AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” nuginkluoja savo didybe, jėga ir prabanga.

„AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet” – naujas “AXOR” dušo flagmanas ir nauja dušo dimensija. Vandens grožis puristinio dizaino ir naujausių technologijų fone. Beprecedentinė neturinti analogų dušo srovė, ištobulinta per daugelį tyrimo metų. Dušo galva pagaminta iš aukštos kokybės metalo, jos ilgis 1,2 m, plotis 30 cm, su plačiu ir lygiu paviršiumi. Dizaino šedevras kūnui, protui ir dušo erdvei. Jos keturi nuo vandens srauto atsidarantys „sparnai“ ir integruotas apšvietimas ne tik sukuria efektyvų foną vandeniui, bet atspindi naują dušo komforto lygį. Trys dušo srovės garantuoja prašmatnias vandens procedūras: koncentruota mono srovė centre, plati lietaus srovė ir PowderRain – nauja dušo srovė panaši į dulksną. Atpalaiduojantis masažas, raminantis lietaus dušas arba minkšta dulksna. Galima įjungti kiekvieną srovę atskirai arba visas iš karto. Genialus dušas, paliekantis neišdildomą įspūdį!

„AXOR 350” dušo galva užburia savo išlaikytu puristiniu dizainu. Jos didingos apvalios formos bus puošmena kiekvienai vonios kambario erdvei. Aukščiausios kokybės metalo plokštės kraštų apdirbimas pabrėžia stilistines savybes, atspindi auščiausios klasės meistriškumą. Dušo galva ypatinga ne tik solidžiu dizainu, bet ir nauja revoliucine dušo srove „PowderRain”, kuri panaši į dulksną – lengvą lietaus dušą.

„AXOR showerpipe 800” naują dušo sistemą sudaro AXOR 350” dušo galva, kombinacijoje su nauju termostatiniu maišytuvu, stikline lentynėle ir dušo galvute. Mes garantuojame prabangaus dušo pojūtį! Šiuos dušo produktus galima užsakyti su 15 skirtingais paviršiais. Solidi spalva vonios kambario interjerui suteiks dar daugiau prabangos jausmo.

 

„AXOR” dušo galvos yra aiškių stačiakampio formų. Geometrinis tikslumas – atpažįstamas dizainas. Dušo galvos diskas pagamintas iš aukštos kokybės metalo, galimos kelios skirtingos dušo srovės: krioklys švelniam pečių masažui, stipri ir koncentruota mono srovė ar platus lietaus dušas. Dušo galvos diskas lengvai išardomas ir valomas. Galima užsakyti 15 skirtingų spalvų.

„AXOR Select” termostato modulis puikiai tinka „AXOR” dušo galvų valdymui. Jo solidus, neįkyrus dizainas elegantiškai papildys bet kurią vonios kambario erdvę. Dideli mechaniniai „Select” mygtukai skirti patogiam dušo srovių įjungimui ir išjungimui. Atskiromis rankenėlėmis reguliuojamas vandens srautas ir temperatūra.

Luv” – šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurį sukūrė Cecilie Manz, jungia skandinavišką minimalizmą su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijai būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei kraštai. Dizainerės pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Rezultatas yra nauja dizaino kalba, kuri yra ir minimalistinė ir elegantiška, tačiau interpretuojama visuomet labai individualiai.

„Luv“ praustuvai

Tikslūs kraštai ir aiškios formos.  „Luv” serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios keramikos  „DuraCeram®”. Naudojant šią medžiagą gali būti sukurti ypatingai tikslūs praustuvų kraštai, o ovalios formos praustuvai pasižymi ypatingai aiškiomis ir dailiomis formomis. Praustuvai siūlomi su intergruota platforma maišytuvui arba be jos, kuri gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Keraminis ventilio dangtelis užtikrina solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni praustuvų kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui – ovalaus praustuvo dubuo viduje yra itin talpus. Šalia klasikinio balto glazūruoto varianto, „Luv“ serijos praustuvai jau siūlomi ir su išoriniu matiniu baltu, pilku bei smėlio spalvos paviršiumi. Ypatingai kombinacijoje su baldų paviršiais, toks paviršius sukuria bendrą harmoningą įspūdį, kuris visiškai dera su skandinavišku stiliumi.

Kolekcijoje taip pat yra sprendimai mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruota platforma maišytuvui labai patogi ir kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams. Tai ypatingai taupo erdvę.

„Luv” baldai

Nesenstandtis minimalizmas. „Luv” serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius., kurie atsidaro ir užsidaro labai švelniai dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos. Atskirai užsakomi vidiniai stalčių dėklai yra iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White”, „Nordic White, „Taupe”, „Stone grey”, „Light blue” ar „Night blue” leidžia susikurti iškirtinai individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus amerikietiško riešutmedžio. Švelniai užapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, tuo tarpu plonos linijos užtikrina eleganciją ir lengvumą.

XXL veidrodžiai

Veidrodžiai su užapvalintais kraštais taip pat yra šios kolekcijos dizaino kalba. Jie idealiai išpildys kolekcijos dvasią vonios kambaryje. Bekontaktis apšvietimo įjungimas su įvairiais LED apšvietimo variantais bei veidrodžio pašildymo funkcija užtikrins naudojimosi komfortą kiekvienoje situacijoje, net ir po karšto dušo.

„Luv” kolekcijos vonios

Vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Siūlomi įvairūs vonių variantai: laisvai stovinti, statoma prie sienos, kairinė ar dešininė. Pageidaujant galima užsakyti vonią su pripilimu, oro masažu ar su integruota įranga muzikai.

Vero Air”

Nauja nesenstančios geometrijos interpretacija: jau nuo 2001 metų „Duravit“ asortimente siūloma „Vero“ vonios kambario kolekcija, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. O dabar atėjo „Vero Air“ laikas. Tai išbaigta nauja vonios kambario kolekcija, kurioje dera naujausi techniniai pasiekimai su nepamirštamu originaliu dizainu. Tikslumas ir tobulos proporcijos yra neatskiriami šios serijos bruožai.

„Vero Air“ praustuvai

Aiški geometrija sukuria aiškią eleganciją. „Vero Air” praustuvams būdingi aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, optimizuotos proporcijos ir ploni kraštai. Lyginant su iki šiol egzistuojančia „Vero“ serija, naujos serijos praustuvai atrodo lengvesni ir elegantiškesni.

„Vero Air“ baldai

„Vero Air“ praustuvai gali būti komplektuojami su jau egzistuojančia „Vero“ baldų programa, kuri idealiai atitinka šios serijos individualumą. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos patobulintos ir preciziškai priderintos „Vero Air“ spintelės. Siūloma daug įvairių individualių sprendimų.

Stilingos chromuotos metalinės kojos puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis yra reguliuojamas.

„Vero Air“ unitazas ir bidė

Ne tik išoriškai, bet ir funkcionaliai „Vero Air“ unitazas yra tam tikra sensacija. Pagrindinė unitazo ir bidė forma yra stačiakampis, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Bendras dizaino vaizdas yra ir geometriškai tikslus ir harmoningai apvalus. Unitaze integruota naujausia Rimless® technika, ir tai yra didelis pasiekimas, kadangi ji taip ištobulinta, kad ji pirma kartą realizuota stačiakampio formos unitaze. Ergonomiškai suprojektuotas unitazo dangtis labai paprastai nuimamas išvalymui. Šios serijos unitazus galima užsakyti su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi ar su higieninio dušo funkcija sukomplektuotu dangčiu „SensoWash® Slim“.

„Vero Air“ vonios

Visų versijų „Vero Air“ vonios yra idealaus stačiakampio formos. Siūlomos laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės versijos. Besiūlis akrilinis uždengimas pabrėžia vonios dizaino harmoniją. Dėl itin plonų 55mm vonios kraštų vonios viduje yra daug daugiau erdvės. Visos vonios gali būti užsakomos su šoniniu arba dugniniu vandens pripilimu. Siūlomos versijos su masažine oro sistema, LED apšvietimu ir garso sistema. Viskas ko reikia atsipalaidavimui ir komfortui. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu uždengimu.

„DuraSquare“ – naujo dizaino praustuvai ir vonios

Naujos serijos „DuraSquare“ praustuvai pasižymi ryškiu, tiksliu, stačiakampio formos dizainu, kuris tuo pačiu yra ir labai lengvas. Praustuvai yra ne tik nesenstančio dizaino formų, bet ir ilgaamžiai ir patvarūs, nes pagaminti iš specialios itin tvirtos „DuraCeram®“ keramikos. Sienelių storis tik 5 mm.

Prie „DuraSquare“ praustuvų siūlomos naujos metalo konsolės. Jas galima užsakyti matinės juodos spalvos arba chromuotas. Papildomai galima užsakyti rankšluosčių laikiklį kairėje arba dešinėje.

„DuraSquare“ vonios puikiai dera prie šios serijos praustuvų. Jos pagamintos iš inovatyvios mineralinio mišinio medžiagos „DuraSolid®“, kuri yra itin maloni kūnui. Maksimaliam komfortui papildomai siūloma oro masažo sistema ir garso sistema.

„Shower + Bath” – vonia su dušu viename

Žmonės, kurie gyvena miestuose, dažnai pageidauja inovatyviu sprendimų mažoms erdvėms. „Duravit“ gamintojas kartu su „EOOS“ sukūrė vonios ir dušo kombinaciją, kuri optimizuoja erdvę vonios kambaryje. Čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Ji ypatinga ir tuo, kad į vonią galima lenvai įžengti.

„Hansgrohe”: estetikos ir funkcijos darna

Vokietijos kompanija „Hansgrohe”, žinoma dėl savo inovatyvių techninių sprendimų ir bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto ISH parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix Design” sukurtoms dušo kolekcijoms „Croma 280”, „Raindance E”, naujoms „Metropol” ir „Metropol Classic” maišytuvų kolekcijoms bei „RainSelect” termostatų moduliams.

Auksinė „Metropol Classic” kolekcija

„Hansgrohe” maišytuvų kolekcija pasipildė „Metropol Classic” – bendradarbiaujant su „Phoenix Design” sukurta aukščiausio lygio maišytuvų, skirtų privatiems ir viešbučių vonios kambariams, kolekcija. Išskirtinis šios kolekcijos elementas – auksiniai akcentai. Pagal specialų užsakymą gaminami ir maišytuvai ne mažiau elegantiškais gryno chromo paviršiais.

Charakteringas kolekcijos bruožas – aiškios briaunos ir lenktos linijos, pereinančios į kvadratinį pagrindą. Auksiniai paviršiai išgauti padengiant chromą specialia PVD technologija ir yra nepaprastai atsparūs trinčiai ir įbrėžimams. Derinant prie „Metropol Classic”, sukurtos ir jau egzistuojančių dušo sistemų versijos, papuoštos auksiniais akcentais.

Universalusis „Metropol”

„Metropol”, sukurta taip pat kartu su „Phoenix Design”, yra plačiausia vonios maišytuvų kolekcija, siūlanti trijų tipų maišytuvų rankenas ir prie grindų tvirtinamą maišytuvą laisvai stovintiems praustuvams ar vonioms. Kolekciją iš kitų išskiria ryškus ir aiškus geometrinis dizainas – kvadratinio skerpjūvio pagrindas ir maišytuvo snapeliui lygiagreti rankena sukuria tikslumo ir harmonijos įspūdį. „Metropol” nesunku parinkti bet kuriems poreikiams – siūlomi trys pagrindo aukščiai ir du snapelio ilgiai įvairiems praustuvams ir naudojimo įpročiams, vonios ir dušo maišytuvus galima pasirinkti tradicinio ar montuojamo į sieną dizaino.

„Hansgrohe” buvo pirmieji pasiūlę kilpos formos maišytuvo rankeną dar 1980-aisiais. „Metropol” tęsia šią idėją, tačiau galima rinktis ir uždarą arba naujausio tipo – su specialiu „Select” kartridžu, leidžiančiu įjungti ar išjungti vandens srovę mygtuko paspaudimu be jokių papildomų priemonių.

„Raindance E” – tarsi šokis lietuje

Kvadratinė elegancija – švarios ir aiškios „Raindance E” linijos papuošia bet kurį vonios kambarį. Montuojama sienoje ar ant specialaus stačiakampio vamzdžio kvadratinė 30×30 cm galva užieja kūną tūkstančiais minkštų stambių lašų, o purkštukai centre išdėstyti mažesniais intervalais ir intensyviai prausia stipresne srove. Montavimui lubose numatytas dar didesnė – net 40×40 cm daušo galva. Visi „Raindance E” modeliai galimi ir su „EcoSmart” technologija, leidžiančia taupyti vandenį. Iki 60 cm pločio siekiantis termostatas, kuris gali tarnauti kaip lentynėlė , ir vertikalus vamzdis padengti specialiu stiklu. Beje, vamzdis gali būti dviejų ilgių – 150 cm versija puikiai tinka šeimoms, turinčioms vaikų arba prausimuisi sėdint. Minimalistinis „Raindance E” elementų dizainas puikiai dera su kitomis „Hansgrohe” maišytuvų kolekcijomis ir dušo produktais.

Pasirink malonumą su „RainSelect”

Didėjančių dušo erdvių ir skirtingo stiliaus vandens sroves pasirinkti leidžiančių dušo galvų tendencija tęsiasi. „Hansgrohe RainSelect” siūlo supaprastintą ir intuityvų vandens srovės pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu – visai kaip elektros jungikliai leidžia sukurti įvairius apšvietimo scenarijus patalpoje. Horizontalus komponavimas ir taurios medžiagos –metalas arba baltas ar juodas stiklas – pabrėžia minimalistinį prietaiso dizainą. Šalia mygtukų išdėstyti elegantiški vandens srovės stiprumo ir temperatūros reguliatoriai. „Hansgrohe Select” technologija yra grynai mechaninė ir veikia be elektros. Tame pačiame korpuse įrengta ir rankinio dušo jungtis bei laikiklis, o tai leidžia išvengti papildomo sienos gręžimo. „RainSelect” termostatų moduliai vizualiai estetiškai dera prie „Rainmaker Select” ir kitų viršutinių dušo galvų.

Populiarusis „Croma” ir naujo dydžio dušo galvos „Croma 280”

Vartotojų apklausos parodė, kad didelio skersmens viršutinės dušo galvos vis dar labai mėgstamos. „Croma” – papuliariausia ir itin įvairiapusė „Hansgrohe” dušo produktų kolekcija. Naujausia jos dalis – „Croma 280” serija pirmiausia įspūdį padaro savo matmenimis: dušo galva, kaip ir nusako pavadinimas, yra net 280 mm skersmens. Įdėmiau įvertinus, įspūdis neblėsta – pagaminta iš metalo, garantuojančio ilgaamžiskumą, „Croma 280” stebina formų tikslumu ir švariomis linijomis.

Duše vanduo maišomas su oru, todėl mažiau taškosi ir sukuria švelnesnį, malonesnį pojūtį. O pasirinkus variantą su „EcoSmart” technologija, vandens bus sunaudojama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei standartiniuose modeliuose.

Nauja ilgai laukta funkcija – „Unica Comfort”

Dušo vamzdį išrado „Hansgrohe„ įkūrėjas Hansas Grohe. Šiandien „Hansgrohe” šį išradimą pristato iš naujo. Dabar jis tarnauja ne vien kaip rankinio dušo laikiklis, bet ir kaip tvirta rankena įsikibti, sertifikuota „TÜV Süd“. Saugumas vonioje, o ypač duše, kur grindys visuomet šlapios, yra kasdieninis visų rūpestis. Todėl net keista, kaip iki šiol niekas nesugalvojo sujungti šių dviejų funkcijų. Šie 25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą, todėl galima drąsiai įsitverti. Dar vienas netikėtas sprendimas – neslidžiu plastiku padengtas skersinis, itin naudingas, kai reikia pasirūpinti kojomis. Kompaktiška versija taip pat tinka ir vonioms, yra integruota šampūno lentynėlė.

„Hansgrohe“ virtuvės plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistema

Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti multifunkciniu virtuvės centru, „Hansgrohe“ gamintojas kartu su „Phoenix Design” sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą.

KOKYBĖ IR DIZAINAS

Naująją „Hansgrohe“ virtuvės kombinacijų sistemą sudaro plautuvės, gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, maišytuvai ir dviejų modelių valdymo elementai, „sBox“ įtaisas, vandens šalinimo sistema ir tvirtinimo elementai bei žarnos. Tai itin efektyvus, iki smulkmenų apgalvotas blokas, atitinkantis aukščiausius funkcionalumo, ilgaamžiškumo, kokybės ir dizaino standartus bei palengvinantis kasdienės ruošos darbus. Su šia sistema galima rinktis bet kurią iš 16 modelių „Hansgrohe“ plautuvių, prie kurių puikiai dera ir maišytuvai. Geometrinės formos, šiek tiek suapvalinti kampai, platus kraštas suteikia plautuvėms šiuolaikišką įvaizdį ir palengvina priežiūrą, be to, jas galima montuoti ant stalviršio arba po juo.

Pasaulis jau beveik susitaikė su prognozėmis, jog apie 2050 metų miestuose gyvens trys ketvirtadaliai planetos gyventojų. Vadinasi, erdvius būstus sau galės leisti turėti pakankamai mažai žmonių. Ar šios prognozės neprieštarauja naujausioms interjero dizaino tendencijomis, pagal kurias vonios kambarys tampa svarbiausia poilsio, atsipalaidavimo prieglobsčiu? Ar įmanoma kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti ankštame vonios kambaryje?

Vokiečių dizaineris Rolfas Heide išgarsėjo dar septintajame dešimtyje, sukūręs itin praktišką ir funkcionalią sudedamąją lovą „Stack“. Vėliau visa jo kūrybinė energija buvo nukreipta į vonios kambarį. Jis jau daugiau kaip trisdešimt metų darbuojasi vienoje garsiausių pasaulyje santechninės keramikos kompanijų „Duravit“.

Dizaineris įsitikinęs, jog komfortiškas ir patogiam vonios kambariui, kuriame norisi leisti laiką, didelė erdvė nėra lemiamas faktorius. Žymiai svarbiau funkcionalus išplanavimas ir tinkamai parinkti vonios kambario produktai.

„Evohome“ siūlo aukščiausios klasės valdymo kokybę komforto kontrolės srityje. Kiekvienas kambarys gali būti individualiai valdomas centrinio „evohome“ valdiklio, radiatoriaus valdiklio arba skaitmeninio termostato. Papildomai yra galimas kiekvienos patalpos individualus distancinis valdymas kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Taigi vartotojas gali sukurti reikalingą komforto lygį iš restorano, darbo ar namie, sėdint ant sofos. Programinė įranga prieinama per „iOS“ arba „Android“.

„Evohome“ apjungia visą eilę išmaniųjų technologijų, kas paverčia jį patogiu naudoti ir lengvai optimizuojamu. Jis yra idealus sprendimas Jūsų namams, biurui arba dirbtuvėms.
Taip pat gali būti naudojamas daugiafunkcinėse sistemose, tokiose kaip klubai, bendruomenės pastatai arba biurai.
Pagal skirtingų vartotojų pageidavimus komforto lygiai gali būti lengvai nustatomi atskirai bet kokio tipo erdvėms.

"Subway" kolekcijos "Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, dideliu modelių ir spalvų pasirinkimu bei funkcionalumu.

Pagrindiniai keraminių plautuvių pranašumai:

VALYMAS- nuvalyti keramika labai paprasta.

HIGIENA- keramika yra higieniškiausias paviršius, kuris neįgeria kvapų ir medžiagų.

ATSPARUMAS- keramika yra atspari karščiui ir šalčiui.

ILGAAMŽIŠKUMAS- "Vileroy & Boch" keramika yra atspari smūgiams ir įbrėžimams.

"Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės yra padengtos CeramicPlus danga:

Specialus paviršiaus apdirbimas užtikrina, kad vanduo formuosis į lašelius ir tiesiog nubėgs nuo paviršiaus kartu su purvu ir kalkėmis.

Nuvalyti paviršių galima labai greitai, naudojant minimalius kiekius cheminių medžiagų.

Bandymai patvirtino dangos ilgaamžiškumą jeigu laikomasi naudojimo instrukcijų.

*Nuotraukoje parodyta naujoji blizganti koralinė spalva.