Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Radiatorių pajungimo armatūra, kolektoriai, rutuliniai ventiliai, jungtys daugiasluoksniams vamzdžiams, išardomos jungtys, vamzdžiai grindiniam šildymui ir t.t. Planuojantiems vykdyti šildymo sistemų atnaujinimo (modernizavimo) darbus rekomenduojame „Giacomini“ prekės ženklo įrenginius. „Giacomini“ (Italija) – 1951 m. įkurta kompanija išaugusi į vieną didžiausių pasaulio gamintojų, tiekianti platų šildymo-vandentiekio sistemų montažui skirtų įrengimų, asortimentą. Trijose gamyklose įmonė kiekvieną dieną apdoroja 100 tonų žalvario ir eksportuoja 80% savo produkcijos į daugiau nei 100 šalių.

„Giacomini“ įrangą vamzdynams rasite: https://bit.ly/3dkrwI2

• DUŠAI IR TERMOSTATAI. Nuo lietaus dušo iki prie sienos tvirtinamo purkštuko – GROHE siūlo daugybę dušo sprendimų svajonių vonios kambariui; ;

• VONIOS KAMBARIO KOLEKCIJOS. Nesvarbu, ar tai būtų vonia, ar virtuvė – GROHE maišytuvai užtikrina tobulą dizaino ir funkcionalumo balansą;

• VONIOS IR PRAUSTUVAI. Raskite tobulus praustuvus ir vonias, derančius su GROHE maišytuvais;

• VIRTUVĖS MAIŠYTUVAI. GROHE virtuvės maišytuvai apjunga naujausias dizaino tendencijas ir funkcijas.

Mėgaukitės vandens teikiamais malonumais. Išsirinkite: https://bit.ly/3vAbDmU

Tinkamas radiatoriaus parinkimas ir įrengimas padės taupyti šilumą.

TERMOLUX plieninius radiatorius gaminantis „Termotechnik“ fabrikas priklauso „Ideal Stelrad Group UK“, kuris yra antras pagal dydį radiatorių gamintojas pasaulyje. TERMOLUX radiatoriai gaminami griežtai laikantis EN442 standarto reikalavimų.

Įvairių diametrų plieninius radiatorius TERMOLUX rasite: https://bit.ly/3vkXNoi

Produkto pavadinimas sufleruoja, jog šie siurbliai skirti panardinimui į vandenį, o jų paskirtis – iš didelio gylio gręžinio ar šulinio pakelti vandenį į viršų. Danų prekės ženklas „Grundfos“ siūlo platų šių siurblių pasirinkimą.

Vieni moderniausių ir populiariausių – SB, SBA. Jie tampa puikia alternatyva tradicinėms hidroforinėms sistemoms. Siurbliai veikia itin tyliai, yra atsparūs korozijai, automatinio paleidimo, turi integruotą apsaugą. Šie siurbliai – tai protingas sprendimas tiekti švarų vandenį namų ūkio sistemoms.

Kokybiški sprendimai Jūsų namams: https://bit.ly/3Iu7YMG

Kad erdvėse, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko, visada mėgautumėmės optimaliu komfortu ir jaustumėmės gerai – reikalingi kokybiški šildymo, šaldymo, vėdinimo bei oro kondicionavimo sprendimai. Rekomenduojame NØRDIS naujos kartos inverterinių oro kondicionierių-šilumos siurblių oras-oras pasirinkimą tiek gyvenamųjų namų, tiek komercinės paskirties erdvėms. Užtikrintam komfortui ištobulintos funkcijos:

• švelnus vėsaus ir vėsaus, ir šilto oro srautai;

• miego režimas kokybiškam poilsiui;

• patalpų šildymas ir vėsinimas „turbo“ greičiu;

• savaiminis valymas ir dezinfekcija aukštoje temperatūroje;

• apgalvota filtrų sistema sveikatai ir aplinkai;

• išmanus valdymas nuotoliniu būdu;

Aukštos energijos efektyvumo klasės NØRDIS oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras-oras: https://bit.ly/3bIpb8N

Pasirinkę patrauklios kainos VIESSMANN „Vitodens 100-W“ galite būti ramūs dėl kokybės. Kodėl verta rinktis?

• „MatriX-Plus“ degiklis su „Lambda Pro“ degimo valdymu pasižymi efektyviu veikimu ir maža kenksmingų medžiagų ir triukšmo emisija;

• Patvarus ir efektyvus „Inox-Radial“ šilumokaitis iš nerūdijančio plieno;

• Paprastas ir intuityvus valdymas naudojant LCD ekraną su 7 segmentų rodmenimis ir liečiamais mygtukais;

• Galima interneto jungtis;>

• Sertifikuota dėl 20 proc. vandenilio dalies gamtinėse dujose.

Dėl modernios konstrukcijos „Vitodens“ pakabinamas katilas yra kompaktiškas ir gali būti montuojamas net labai mažose nišose. Šoninė aptarnavimui skirta ertmė nereikalinga, visos jungtys lengvai pasiekiamos iš priekio, todėl tai idealus pasirinkimas modernizuojamiems butams ir individualiems namams.

VIESSMANN „Vitodens 100-W“ rasite: https://bit.ly/3It0RnX

DRAŽICE – garsiausia vandens šildytuvų gamykla Čekijoje. Šio gamintojo nedideli (10, 20, 50, 80 litrų) elektriniai vandens šildytuvai sušildo vandenį per trumpą laiką ir yra nepakeičiami ten kur šiltas buitinis vanduo naudojamas dažnai, bet nedideliais kiekiais. Pagrindiniai „Dražice“ vandens šildytuvų privalumai:

• temperatūros indikatorius – termostatas;

• plieninė emaliuota talpykla;

• patikima šilumos izoliacija (be freono);

• pagaminti iš storo plieno – 3mm plieno lakšto korpusas;>

• labai gera šiluminė izoliacija – 41mm;

Be to, vandens šildytuvams „Dražice“ yra suteikiama 5 metų garantija talpai ir 2 metai elektrinei daliai.

„Dražice“ vandens šildytuvus vasarnamiui, kaimo sodybai ar virtuvei rasite: https://bit.ly/3PeO22m

Šios problemos kyla dėl esančio per žemo vandens slėgio.

Danų prekės ženklas „Grundfos“ siūlo unikalius sprendimus, kurie užtikrina puikų šilumos paskirstymą šildymo sistemose.

SCALA – integruoti savisiurbiai slėgio kėlimo siurbliai, skirti namų ūkio sistemoms. Šie siurbliai pasižymi itin patogiu valdymu, kompaktišku dizainu, žemu triukšmo lygiu, todėl puikiai tinka naudoti įvairios paskirties patalpose: namuose, sode, komercinėse patalpose, loftuose t.t. Šie slėgio kėlimo siurbliai užtikrina, kad jus visada pasiektų reikiama, geros kokybės vandens srovė.

Rinkitės kokybiškus SCALA produktus: https://bit.ly/3O1z3I6

Įsirengus atsinaujinančios energijos šilumos „oras-vanduo“ siurblį užsitikrinsite komfortą, mažiausias įmanomas energijos sąnaudas, o drauge prisidėsite prie tvaresnio energijos vartojimo. „Protherm“ – vieni iš pirmųjų šilumos siurblių, naudojančių natūralų šaltnešį R290, todėl jie šildo, vėsina ir ruošia karštą vandenį bei pasiekia aukštą našumą. Įsigykite atsinaujinančios energijos šilumos „oras-vanduo“ siurblį savo namuose jau dabar ir susigrąžinkite dalį investicijų su APVA subsidija!

„Protherm“ gamintojo sprendimai čia:https://bit.ly/3nFwVeG

Norite sužinoti daugiau apie APVA valstybės paramą šilumos siurbliams 2022 m.? Susisiekite el. p. info@celsis.lt arba tel. +370 37 750824 – suteiksime nemokamą konsultaciją.

*APVA parama skirta keičiantiems taršius ir neefektyvius šildymo katilus į modernius įrenginius, naudojančius atsinaujinančius energijos išteklius. Paraiškos teikiamos iki liepos 15 dienos.

Inovatyvi GROHE „SmartControl“ termostatinė potinkinė dušo sistema leis pasirinkti ir derinti lietaus galvą, ir rankinį dušą, taip pat dušo sroves bei reguliuoti jų stiprumą vieno mygtuko paspaudimu ar pasukimu. GROHE „Euphoria“ 260 mm sukiojama lietaus galva turi tris skirtingas dušo sroves:

galingą ir koncentruotą – „Jet Spray“, puikiai tinkančią išplauti šampūną;

platesnę, energijos suteikiančią, bet drauge ir atpalaiduojančią – „SmartRain“;

raminčią „Rain“, kuri naudoja visus purkštukus, kad vandeniu apglėbtų visą kūną.

Liepos mėnesio pasiūlymas čia: https://bit.ly/3yDVgYw

RAVAK keramika ir maišytuvai pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir yra lengvai valomi. Jei svarstote įsigyti naują praustuvą su maišytuvu – dabar tam pats geriausias metas, nes visą liepos mėnesį mūsų CELSIS parduotuvėse RAVAK maišytuvams ir keramikai taikome -30% nuolaidą.

RAVAK vonios kambario sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi nustebins savo estetišku grožiu bei praktiškumu.

Liepos mėnesio pasiūlymas čia: https://bit.ly/3ydtzEl

CELSIS parduotuvių adresus rasite:https://bit.ly/3bPIVaL

Įsigykite „Panasonic“„Aquarea“ oras-vanduo šilumos siurblį ir šildymą, vėsinimą, karštą vandenį namuose jums tieks viena sistema. Švari „Panasonic“ „Aquarea“ šilumos siurbliai šildymui naudoja iš oro gaunamą šilumą ir leidžia sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų palyginti su elektriniu šildymu. „Panasonic“„Aquarea“ oras-vanduo rasite: https://bit.ly/3I9XWAi

Už šį įrenginį galite susigrąžinti dalį investicijų su APVA subsidija! Susidomėjote? Susisiekite el. p. info@celsis.lt arba tel. +370 37 750824 – suteiksime nemokamą konsultaciją.