Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Sumažinkite grybelių bei pelėsio atsiradimo riziką ir išlyginkite temperatūrą, drėgmę vonios kambaryje su varinių vamzdžių rankšluosčių džiovintuvu ELONIKA EŽ 1047 KDL, kuris tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms!

ELONIKA EŽ 1047 KDL rasite: https://bit.ly/35HE4lV

Pristatome savito dizaino, kokybės, funkcionalumo simbiozę – LAUFEN PRO S grafito spalvos praustuvo ir spintelės su stalčiumi bei vidiniu stalčiuku komplektą su kuriuo vonios kambarys taps maloniai nepaprasta erdve!

Šveicariško prekės ženklo spintelę su praustuvu atraskite čia: https://bit.ly/3oNIQpy

Šiuo metu nepriekaištingos technologijos, vizualiai patrauklioms ir šiuolaikinėms PAA prekės ženklo vonioms, praustuvams ir dušo padėklams (išskyrus „Made to Measure“ koncepcijos gaminius) taikoma 25 proc. nuolaida.

Pasiūlymas galioja iki sausio 31 dienos.

Oras-vanduo su integruota karšto vandens talpa ir šaldymo funkcija. Tai optimalus sprendimas, pritaikytas tiek grindiniam šildymui, tiek namams su žemos temperatūros radiatorių sistema, ir užtikrinantis puikų mikroklimatą bei komfortą namuose. Išskirtinumas – mažesnis ir kompaktiškesnis vidinis blokas.

Buityje naudojant minkštą vandenį be kietųjų mineralų patirsite mažiau išlaidų, o skalbimas, maisto gaminimas, higiena bei namų ruoša taps kur kas efektyvesnė ir ekologiškesnė.

Vandens minkštinimo stotelę rasite: https://bit.ly/2VQNgPH

Prekių užsakymai bus priimami tik telefonu ir elektroniniu paštu. Mūsų kontaktus rasite čia: https://bit.ly/3nwd8g3

Karantino metu VILNIAUS filialai klientus aptarnauja šiais telefonais:

UKMERGĖS G. 297A – konsultacijoms (8 5) 2408888; užsakymų pateikimui: 8-682-16379; 8-665-01303;

VILKPĖDĖS G. 4 – konsultacijoms (8 5) 2139265; užsakymų pateikimui 8-645-16959;

KALVARIJŲ G. 151 – konsultacijoms (8 5) 2102244; užsakymų pateikimui 8-618-10831;

Prekybos partneriams pristatymo sąlygos nesikeičia, montuotojams ir montavimo įmonėms prekes pristatysime į objektus arba jas galima atsiimti prie filialų įrengtuose atsiėmimo punktuose. Dėl kitų prekių pristatymo kreipkitės bendraisiais telefono numeriais. Informacija bus nuolat pildoma.

ei dar neteko girdėti, pristatome šio komplekto išskirtinumą, tai natūraliausios higienos palaikymo būdas – valymas vandeniu. Integruotas srauto šildytuvas leidžia išlaikyti pastovią norimą vandens temperatūrą, o apiplovimui skirtos net trys funkcijos „Rearwash“ „Ladywash“ arba „Comfortwash“!

Inovatyvų tualetą su dušelio funkcija rasite: https://bit.ly/2Latk89

Programuojamas, belaidis gyvenamųjų namų šildymo sistemų valdiklis per išmanųjį telefoną leis visiškai kontroliuoti radiatorius, grindų šildymą ar šilumos siurblius vienu metu!

Danfoss LINK centrinis valdiklis NSU su Wi-Fi funkcija: https://bit.ly/39NzMMD

Apsvarstykite galimybę įsigyti minimalistinio dizaino, daug vietos neužimančią, bet talpią, 790x422x622 mm matmenų, vonios spintelę su praustuvu JIKA CUBE!

Vonios spintelė su praustuvu čia: https://bit.ly/3mWUHRo

Dušo latakas su sausu sifonu, kurį kuriant atsižvelgta į visus šiuolaikinio dizaino dušo patalpos aspektus! Svarstote, kodėl šį sprendimą verta taikyti savo namuose?


✔️ Paprastas ir patogus montavimas;
✔️ Patrauklus dizainas;
✔️ Sausas sifonas PRIMUS, apsaugantis patalpą nuo nemalonių kvapų iš nuotekų sistemos;
✔️ Patogi priežiūra;
✔️ Patikimas hidroizoliacijos prijungimas.


Taip pat HL531 PRIMUS-LINE latako komplektas su grotelėmis plytelei dabar už specialią kainą https://bit.ly/3q110VW 


Puikus sprendimas norintiems sutaupyti ir pasirūpinti aplinkos tvarumu – AquaBlade® tualeto komplektas, turintis 4,5/3 L dvigubą vandens nuleidimo mechanizmą! Be to lengvai nuimama sėdynė ir pilnas uždengtas nuotekų pajungimas užtikrina paprastą valymą.

Pagaminti ITALIJOJE naudojant novatoriškus gamybos procesus ir pažangias inžinerines technologijas. Tuo tikrai neabejoja gamintojas, todėl šiems saulės moduliams suteikiama 30 m. galios ir 20 m. gaminio garantija!

P.S. Belaukiant paramos patvirtinimo iš APVA, leiskite mums įvertinti saulės elektrinės įrengimo galimybę Jūsų namuose. Susisiekite el. p. saule@celsis.lt arba tel. +370 646 06684