Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Skirtingų figūrų, paviršių, kultūrų, spalvų ir stilių žaismas – tai akį rėžianti AXOR URQUIOLA vonios kambario kolekcija. Kiekvienas šio rinkinio vonios aksesuaras sukurtas pasitelkiant neįsivaizduojamą kruopštumą ir meilę unikalumui. Jei išskirtinės detalės ir dar nematytos formos yra tai, ko tikitės savo vonioje – ši kolekcija sukurta Jums.

Jei Jūsų namuose trūksta jaukumo ir šilumos – apsvarstykite galimybę įsirengti židinį. Pavyzdžiui, modernaus ir šiuolaikiško dizaino SCHMID LINA 100 ugniakurą su dviguba švaraus stiklo sistema ir į viršų pakeliamomis durelėmis, kurios naudojimą padaro ypatingai maloniu.

Išskirtinio dizaino ir aukščiausio lygio kondensacinis katilas šildymui CONDENS 9000i – naujausiais technologiniais sprendimais pagrįstas įrenginys, garantuojantis aukštą taupymo lygį, mažą dujų suvartojimą ir itin paprastą valdymą. Šio šildymo katilo degiklio moduliacija reguliuojama 1:10 diapozonu, tad veikia taupiai net kai nenaudojamas visas galingumas. Be to, aukštos kokybės jutiklinis ekranas ir Bosch ProControl aplikacija telefone suteikia dar didesnį valdymo komfortą.

Komfortas ir ilgai sklindanti šiluma – tai, ko reikia kiekvieniems namams. Švediškas žiemas patyrusio gamintojo KEDDY ugniakurai, dėka naujausių ketaus liejimo technologijų, pasižymi ne tik subtiliu dizainu, patikimu ilgaamžiškumu bet ir nenuginčijamu efektyvumu. Moderniomis degimo sistemomis besipuikuojantys KEDDY SK 100/200 ir SK1000 / 2000 ugniakurai pretenduoja į efektyviausiųjų pasaulyje titulą.

ATMOS D20 PX – tai šiuolaikinis 5-tos emisijos klasės granulinis katilas su A+ naudingumo klasės efektyvumu, užtikrinsiantis malonią ir ilgalaikę šilumą namuose. Šis ypač kompaktiškas katilas su 175 l granulių talpa idealiai tinka mažas katilines turinčioms patalpoms.

„ROTEX HPSU compact“ suderina labai efektyvią šilumos siurblio technologiją su moderniu šilumos kaupikliu mažiausiose erdvėse. Šis šilumos siurblys ne tik puikiai apšildo namus, bet ir nuolat rūpinasi vandens higiena. O kas gi nenorėtų šiltais namais mėgautis nemokamai! Su išmaniuoju ROTEX HPSU compact galimas ir tiesioginis naudojimas su šilumine saulės energijos sistema arba esamomis šildymo sistemomis.

Per daugiau nei du gyvavimo dešimtmečius šildymo ir santechnikos srityje sutikome daugybę puikių partnerių, kruopščių ir atsakingų darbuotojų bei visada laukiamų pirkėjų. Tariame visiems Jums didžiulį AČIŪ už tai, kad visus šiuos metus buvote su mumis ir padėjote augti. Jūs – geriausia gimtadienio dovana!

Visiškas grindų šildymo valdymo atradimas – Danfoss ECtemp™ Smart termostatas, valdomas išmaniąja programėle. Pastaroji seka Jūsų gyvenimo ritmą ir padeda termostatui prie jo prisiderinti, atitinkamai reguliuoti temperatūrą bei taip sumažinti šildymo sąnaudas. Be to, išmanioji programėlė leis jums valdyti ir reguliuoti visus Jūsų termostatus iš vieno prieigos taško, kad ir kur jie bebūtų.

Danfoss Link Connect termostatas – protingas Jūsų radiatorių draugas. Naudojamas kartu su Danfoss Link centriniu valdikliu šis termostatas užtikrina malonią šilumą ir maksimalų energijos taupymą. Prietaisą itin lengva sumontuoti ir dar lengviau belaidžiu ryšiu prijungti prie valdymo pulto.

Nesvarbu, ar tai nelauktas svečias, šeimyninės problemos ar nelaimingas atsitikimas - Honeywell apsaugos kameros dėka galėsite aiškiai matyti, kas vyksta Jūsų namuose. Veiksmą užfiksuos ir į Jūsų mobilųjį įrenginį kamera perduos 1080 p HD kokybe, todėl niekada nevėluosite ir esant poreikiui laiku išspręsite kylančias problemas.

Legioneliozė – infekcinė liga, su kuria geriau nesusidurti. Netinkamai prižiūrint vandentiekį, jame ima daugintis legionelės, rimtą plaučių uždegimą sukeliančios bakterijos. Palankiausia vandens temperatūra vamzdžiuose joms daugintis yra 35 – 46ºC. Aukštesnėje nei 50ºC ir žemesnėje nei 0ºC legionelės nesidaugina ir palaipsniui miršta. Terminei dezinfekcijai reikalinga bent 70ºC temperatūra.

Radiatorius, grindų šildymą, šilumos siurblius ir kitas sistemas valdyti vienu metu? Su centriniu Danfoss Link valdikliu tai padaryti ne tik įmanoma, bet, naudojant belaidį ryšį, ir itin paprasta. Šiuo išmaniu prietaisu galėsite sudėlioti savaitinį šildymo grafiką, be jokio galvos skausmo išvykti atostogų ir nesijaudinti, kad kas nors užšals. Dėka išmaniojo telefono aplikacijos visą savo namų šildymo sistemą valdyti galėsite bet kur ir bet kada!