Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Juose atsiskleidžia dizaino prigimtis – atsisakyti nereikalingų detalių ir sukurti empatiją visumoje. Ideal Standard PAVASARIS – visai Ideal Standard produkcijai taikoma 30% nuolaida.

Šio prekės ženklo partnerystė su profesionaliais dizaineriais – sėkmės garantas! Jau kuris laikas vyriausias įmonės dizaineris yra Roberto Palomba. Jo sukurtus maišytuvus ir keramikos produktus gamina Ideal Standard gamyklos Vokietijoje, UK, Italijoje ir kitose Europos šalyse. Tik balandį ir gegužį Ideal Standard PAVASARIS – visai Ideal Standard produkcijai taikoma 30% nuolaida.

Jau nuo rytojaus, kovo 31 d., www.apva.lt planuojama priimti paraiškas saulės elektrinių įsirengimo kompensacijai gauti. Tad, jei svarstote saulės elektrinės įsirengimo galimybę savo namuose, rekomenduojame PEIMAR monokristalinius saulės modulius, kurie pagaminti ITALIJOJE naudojant novatoriškus gamybos procesus ir pažangias inžinerines technologijas, siekiant užtikrinti maksimalų našumą.

Jei turite klausimų, susisiekite el. p. saule@celsis.lt arba tel. +370 646 06684.

Pristatome elegantišką pakabinamą WC puodą GEBERIT „Acanto Rimfree“ su lėtai užsidarančiu ir greito nuėmimo dangčiu. Šio unitazo atvira briauna ir glotnus paviršius sudarys sąlygas veiksmingai ir itin lengvai pašalinti susikaupusius nešvarumus!

GEBERIT „Acanto Rimfree“ atraskite – https://bit.ly/2ZZHZHB

Nestandartinėje erdvėje reikia įrengti dušą? Jei ieškote greito ir patikimo sprendimo – rekomenduojame RAVAK gamintojo gaminius, galinčius jungtis tarpusavyje ir turinčius matmenų praplėtimo funkcijas.

RAVAK sprendimus dušo erdvei rasite: https://bit.ly/3q4sEA6

GROHE „Minta Smartcontrol“ maišytuvas virtuvės plautuvei su ištraukiamu dušeliu leis vienu lengvu mygtuko paspaudimu jį įjungti / išjungti, o pasukimu reguliuoti srovės stiprumą! Be to chromuota danga apsaugos maišytuvo paviršių nuo nešvarumų ir susibraižymo.

GROHE „Minta Smartcontrol“ maišytuvą, kurio vandens temperatūra valdoma termostatu, esančiu korpuso apačioje, rasite: https://bit.ly/2O9YI8m

Užtenka paspausti, pasukti mygtuką ir nustatyti norimą srovę, kad galėtumėte pilnai valdyti savo dušą, patiriant unikalią maudymosi patirtį. Be to, kitą kartą maudantis, nustatyta srovė išliks tokia pati! Tai inovatyvios technologijos pasirinkimas!

Termostatinė dušo sistema GROHE „Grohtherm SmartControl Perfect“ su apvalia galva čia: https://bit.ly/3oEDImX

Įsirengus VIESSMANN „Aquahome 20-No“ vandens minkštinimo stotelę galėsite pasirinkti tokį vandens kietumą, kokio Jums tuo metu reikia, tokiu būdu išvengiant kalkių nuosėdų susidarymo prietaisuose ir išsausėjusios odos bei plaukų problemų. Be to, įrenginys veikia automatiškai ir nereikalauja vartotojo priežiūros, išskyrus rezervuaro papildymą druskos tabletėmis.

Vandens gerinimo įrenginį, skirtą namų ūkiui, rasite: https://bit.ly/2YBNMlO

Siūlome aplinką tausojantį sprendimą – integruotą, ant stogo montuojamą, saulės elektrinę, kurią sudaro „SolidPRO“ dvigubo stiklo moduliai.

Atsakymus, kodėl Jums verta įsirengti saulės elektrinę, rasite: https://bit.ly/3jY4kyi
Dėl detalesnės info galite kreiptis į mūsų specialistus. Kontaktai: https://bit.ly/3anhxfV

Sveikiname šv. Valentino dienos proga ir primename, kad romantiško vakaro atmosferą namuose sukurs ramiai degantis ir traškantis židinys. Tad, jei Jūsų namuose trūksta jaukumo ir šilumos – apsvarstykite galimybę įsirengti židinį, pavyzdžiui, plieninę krosnelę „HWAM 3110M“.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3rEJHtQ

Naujosios „Forma“ serijos BALTECO stačiakampė akrilinė vonia – žymiai elegantiškesnė su „DecorPlus“ šoninėmis uždangomis!

  • L formos akrilinės uždangos yra be kampinių jungčių.
  • Uždangų kraštai dailiai užapvalinti, nėra technologinių pjūvio pėdsakų.
  • Naudojamos bevaržtės magnetinės jungtys, todėl uždangos yra visiškai vientisos, o tai suteikia voniai „švarų“ vaizdą ir patogumą lengvesnei jos priežiūrai.

Šiuo metu šiam produktui turime ypatingą pasiūlymą! Plačiau sužinokite čia: https://bit.ly/3j7vHWg

Ypatingai komfortiškas šilto vandens tiekimas ir mažesnės elektros energijos sąnaudos su dujiniu kondensaciniu katilu PROTHERM „Tigras Condens“. Elegantiškas šio įrenginio dizainas harmoningai įsikomponuoja bute arba namo interjere, o svarbiausia, jog yra draugiškas sprendimas aplinkai.

*Katilas gali būti su viena 21 litro karšto vandens talpa arba dvejomis talpomis po 21 litrą. Plačiau: https://bit.ly/2Yy71Nd