Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Per pastaruosius metus vonios interjero dizaine ir vonios elementų funkcionalume atsirado daugybė pokyčių. Tarpusavyje derantys elementai, vamzdžiai ir vandens bakelis elegantiškai paslėptas už sienos, ypatinga švara ir itin lengvas valymas... Gal jau atėjo metas naujam unitazui? Aptakių linijų ir formų „Ifö Spira Art“ pakabinamas unitazas vonios kambaryje akimirksniu sukurs harmoningos aplinkos jausmą, o lengvo valymo technologija ir funkciniai sprendimai užtikrins, jog namie turėsite tokį vonios kambarį, kuriuo jūs ir jūsų šeimos nariai džiaugsis daugelį metų.

„Ifö Spira Art“:https://bit.ly/3TAJgPS

Rekomenduojame „Franke“ produktus – jie gaminami iš aukštos kokybės plieno, kurio sudėtyje yra chromo ir nikelio, todėl plautuvių paviršius bus atsparesnis rūdims bei dėmėms.

Erdvu, patvaru, higieniška!

Visą „Franke“ produkciją rasite čia:https://bit.ly/3xtM5J5

Jutiminė elektronika automatiškai įjungia arba išjungia vandens tėkmę, todėl vanduo pasileidžia net neprisilietus. O čiaupo šone esanti svirtelė, skirta karščiui reguliuoti, ne tik padės išvengti nudegimų, bet ir sutaupys energijos.

Daugiau informacijos apie maišytuvą čia: https://bit.ly/3BqbdSc

Jei Jums svarbu, jog pasirinkta šildymo sistema būtų ne tik ekonomiška, bet ir tausotų gamtą, rekomenduojame ekonomiškus ir ekologiškus 5 klasės granulinius katilus – KALVIS. Jie namuose užtikrins ne tik norimo komforto šilumą, bet ir patikimą bei saugų namų šildymą ateinančius dešimt ar daugiau metų. Visus katilo darbo nustatymus galima valdyti mobilių įrenginių pagalba – išmaniuoju telefonu, kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu.

Daugiau informacijos apie granulinius katilus KALVIS, pritaikytus ilgalaikei ir tvariai eksploatacijai, rasite: https://bit.ly/3KJWntZ

WILO „Wilo-Stratos PICO“ cirkuliacinis siurblys – paprasta srauto, spūdžio, elektros energijos ir suvartotų kilovatvalandžių kontrolė! „Dynamic Adapt“, įprastas ventiliacijos būdas, naktinis sūkių dažnio mažinimas, mygtukų blokavimas ir atstatos funkcija užtikrina maksimalią energinio efektyvumo klasę ir didelį patikimumą savo apsauginių funkcijų dėka.

„Wilo-Stratos PICO“ čia: https://bit.ly/3esms4I

Pastatomas „Ifö Vinta Art“ unitazas su lėtai nusileidžiančiu dangčiu leis Jūsų mažyliui savarankiškai „apsitarnauti“ pačiam! „Ifö Vinta Art“ unitazas neturi nuplovimo apvado, kur neretai slepiasi nešvarumai ir bakterijos, taip pat kruopščiai parinktos medžiagos ir „Safe Water Installation“ (saugus vandens sistemų įrengimas) užtikrins dar didesnę saugą ir saugumą vartotojui.

Atraskite skandinaviška dizainą, kur viskas dera tarpusavyje, aukščiausius kokybės standartus ir dar lengvesnį valymą – unitaze nerasite nereikalingų siūlių, skylių ar kampų.

„Ifö Vinta Art“ unitazą rasite:https://bit.ly/3Rvb0no

„Protherm“ dujiniai kondensaciniai, skysto arba kieto kuro katilai, skirti patalpų ir vandens šildymui, diena iš dienos patvirtins meistrišką kokybę. Didelio patikimumo ir našumo kokybiškų komponentų dėka įrenginiai pasižymi dideliu galios moduliavimo diapazonu, mažesniu elektros energijos sunaudojimu, komfortišku karšto vandens ruošimu, lengvu aptarnavimu ir elegantišku dizainu, harmoningai įsikomponuojančiame bute arba namo interjere.

„Protherm“ katilų pasirinkimas: https://bit.ly/3zyXLuu

„Protherm“ – vienas pirmaujančių prekės ženklų šildymo technologijų srityje Vidurio ir Rytų Europoje. Įmonė daugiau nei 20 metų gamina patikimus produktus, turinčius vieną bendrą bruožą – meistrišką kokybę.

Kieto kuro katilinės montavimas – tai ne tik tiesiogiai prie šildymo vamzdžių pajungtas katilas. Tam Jums prireiks pamaišymo vožtuvų. Patariame rinktis švedišką kokybę LK ARMATUR vožtuvus, atitinkančius daugumos kieto kuro katilų gamintojų rekomendacijas. Pamaišymo vožtuvai, bronziniai – ketiniai, trieigiai atbuliniai vožtuvai, šiluminiai praleidimo vožtuvai, elektromechaninės pavaros, šildymo reguliavimo komplektai su pavaromis, automatiniai katilo vandens temperatūros reguliavimo mazgai – visą tai rasite mūsų „Celsis“ salonuose.

Kieto kuro katilinės montavimui reikalingus įrenginius rasite: https://bit.ly/3JwfR4G

Manytume, kad nelabai. Tačiau be reikalo, juk atėjus šaltajam sezonui šildymo sistema privalo veikti be priekaištų, kad užtikrintų šiluminį komfortą.

Pasirūpinkite savo šildymo sistema ir išvenkite didelių nuostolių su „Sentinel“ priežiūros-valymo priemonėmis, kurios efektyviai pašalina korozijos metu susidariusias šiukšles, pagerindamas cirkuliaciją ir atkurdamas šilumos srautą ir t.t.

„Sentinel“ maksimaliam šildymo sistemų efektyvumui: https://bit.ly/3BK4ww7

Tai tobulas sprendimas, jei reikia išvengti vandens iškėlimo iš šulinio savo pastangomis, arba, jei reikia vandenį iš šulinio nuvesti į kitą tašką. GRUNDFOS „SBA“ siurbliai sparčiai išpumpuos iš šulinio švarų vandenį, o Jums tai nekainuos jokių fizinių jėgų. GRUNDFOS „SBA“ siurbliai, priklausomai nuo modelio, gali pumpuoti vandenį iš daugiau nei 22 m gylio.

Kokybiški sprendimai jūsų namams: https://bit.ly/3BYa5qU

Reikia pagalbos renkantis vandens siurblį (sistemą) namams?

Susisiekite: https://bit.ly/3zYsked

Vienas tokių – SCALA integruoti savisiurbiai slėgio kėlimo siurbliai:

• slėgio kėlimui komerciniuose pastatuose;

• buitinio šalto vandens paėmimui;

• buitinio vandens slėgio kėlimui;

•buitinio lietaus vandens šalinimui.

Šie namų ūkio sistemoms skirti siurbliai užtikrina pastovų švaraus vandens tiekimą namų ūkyje, sode ir nedidelėse komercinėse sistemose.

Kokybiškus SCALA produktus rasite: https://bit.ly/3drbUSO

„Wilo“ – aukščiausios kokybės pastatų technikos, vandentvarkos ir pramonės reikmėms skirtų gaminių tiekėja. Platų siurblių asortimentą šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, šaldymo, vandentiekio, nuotekų, drenažo ir kitoms sistemoms rasite mūsų salonuose.

Mūsų salonų kontaktai: https://bit.ly/3Qgvvno

„Wilo“ įrenginiai: https://bit.ly/3bNrIPq