Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Užtenka paspausti, pasukti mygtuką ir nustatyti norimą srovę, kad galėtumėte pilnai valdyti savo dušą, patiriant unikalią maudymosi patirtį. Be to, kitą kartą maudantis, nustatyta srovė išliks tokia pati! Tai inovatyvios technologijos pasirinkimas!

Termostatinė dušo sistema GROHE „Grohtherm SmartControl Perfect“ su apvalia galva čia: https://bit.ly/3oEDImX

Įsirengus VIESSMANN „Aquahome 20-No“ vandens minkštinimo stotelę galėsite pasirinkti tokį vandens kietumą, kokio Jums tuo metu reikia, tokiu būdu išvengiant kalkių nuosėdų susidarymo prietaisuose ir išsausėjusios odos bei plaukų problemų. Be to, įrenginys veikia automatiškai ir nereikalauja vartotojo priežiūros, išskyrus rezervuaro papildymą druskos tabletėmis.

Vandens gerinimo įrenginį, skirtą namų ūkiui, rasite: https://bit.ly/2YBNMlO

Siūlome aplinką tausojantį sprendimą – integruotą, ant stogo montuojamą, saulės elektrinę, kurią sudaro „SolidPRO“ dvigubo stiklo moduliai.

Atsakymus, kodėl Jums verta įsirengti saulės elektrinę, rasite: https://bit.ly/3jY4kyi
Dėl detalesnės info galite kreiptis į mūsų specialistus. Kontaktai: https://bit.ly/3anhxfV

Sveikiname šv. Valentino dienos proga ir primename, kad romantiško vakaro atmosferą namuose sukurs ramiai degantis ir traškantis židinys. Tad, jei Jūsų namuose trūksta jaukumo ir šilumos – apsvarstykite galimybę įsirengti židinį, pavyzdžiui, plieninę krosnelę „HWAM 3110M“.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/3rEJHtQ

Naujosios „Forma“ serijos BALTECO stačiakampė akrilinė vonia – žymiai elegantiškesnė su „DecorPlus“ šoninėmis uždangomis!

  • L formos akrilinės uždangos yra be kampinių jungčių.
  • Uždangų kraštai dailiai užapvalinti, nėra technologinių pjūvio pėdsakų.
  • Naudojamos bevaržtės magnetinės jungtys, todėl uždangos yra visiškai vientisos, o tai suteikia voniai „švarų“ vaizdą ir patogumą lengvesnei jos priežiūrai.

Šiuo metu šiam produktui turime ypatingą pasiūlymą! Plačiau sužinokite čia: https://bit.ly/3j7vHWg

Ypatingai komfortiškas šilto vandens tiekimas ir mažesnės elektros energijos sąnaudos su dujiniu kondensaciniu katilu PROTHERM „Tigras Condens“. Elegantiškas šio įrenginio dizainas harmoningai įsikomponuoja bute arba namo interjere, o svarbiausia, jog yra draugiškas sprendimas aplinkai.

*Katilas gali būti su viena 21 litro karšto vandens talpa arba dvejomis talpomis po 21 litrą. Plačiau: https://bit.ly/2Yy71Nd

Dušo kabina Baltijos Brasta pavadinimu LIEPA (900 x 900 mm) pasižymi nauja „Greiti lašai“ technologija, kuri apsaugo dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio, stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra 90 proc. lengviau valomas.

Ypatingo sandarumo ir atsparią vandens poveikiui dušo kabiną rasite: https://bit.ly/2LOpIcm

PROTHERM GEPARD CONDENS 18/25 MKV – veikimo metu užtikrins žemą triukšmo lygį, aukštą našumą, suderintą su dideliu karšto vandens paruošimo greičiu, nedidelį dujų suvartojimą ir itin lengvą valdymą su puikiu skiriamosios gebos monitoriumi.

Detalesnį produkto savybių aprašymą rasite: https://bit.ly/3bA4RV7

Sumažinkite grybelių bei pelėsio atsiradimo riziką ir išlyginkite temperatūrą, drėgmę vonios kambaryje su varinių vamzdžių rankšluosčių džiovintuvu ELONIKA EŽ 1047 KDL, kuris tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms!

ELONIKA EŽ 1047 KDL rasite: https://bit.ly/35HE4lV

Pristatome savito dizaino, kokybės, funkcionalumo simbiozę – LAUFEN PRO S grafito spalvos praustuvo ir spintelės su stalčiumi bei vidiniu stalčiuku komplektą su kuriuo vonios kambarys taps maloniai nepaprasta erdve!

Šveicariško prekės ženklo spintelę su praustuvu atraskite čia: https://bit.ly/3oNIQpy

Šiuo metu nepriekaištingos technologijos, vizualiai patrauklioms ir šiuolaikinėms PAA prekės ženklo vonioms, praustuvams ir dušo padėklams (išskyrus „Made to Measure“ koncepcijos gaminius) taikoma 25 proc. nuolaida.

Pasiūlymas galioja iki sausio 31 dienos.

Oras-vanduo su integruota karšto vandens talpa ir šaldymo funkcija. Tai optimalus sprendimas, pritaikytas tiek grindiniam šildymui, tiek namams su žemos temperatūros radiatorių sistema, ir užtikrinantis puikų mikroklimatą bei komfortą namuose. Išskirtinumas – mažesnis ir kompaktiškesnis vidinis blokas.