Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Radiatorius, grindų šildymą, šilumos siurblius ir kitas sistemas valdyti vienu metu? Su centriniu Danfoss Link valdikliu tai padaryti ne tik įmanoma, bet, naudojant belaidį ryšį, ir itin paprasta. Šiuo išmaniu prietaisu galėsite sudėlioti savaitinį šildymo grafiką, be jokio galvos skausmo išvykti atostogų ir nesijaudinti, kad kas nors užšals. Dėka išmaniojo telefono aplikacijos visą savo namų šildymo sistemą valdyti galėsite bet kur ir bet kada!

Jos pagrindas yra solidus metalinis korpusas, kuris gali būti chromuotas arba spalvotas. Neįtikėtina tai, kad rinktis galima net iš 15 skirtingų spalvų paviršių! Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, poliruotą auksą, šlifuotą bronzą ar kurią kitą, visi variantai pagaminti naudojant naujausią PVD technologiją, tad yra nepaprastai tvirti ir ilgaamžiai. Maišytuvą karūnuoja nuostabi dekoratyvinė plokštelė, pagaminta iš išskirtinės medžiagos: nuo veidrodinės, juodo stiklo, įvairių spalvų metalo, iki pagamintų iš odos, medžio ar net marmuro.

DURAVIT ir Philippe Starck bendro darbo vaisius - vonios baldų serija „ME by Starck“ – apeliacija į bet kurio stiliaus namų savininko širdį. Tik dabar gryno, švaraus, natūralaus ir elegancija alsuojančio dizaino vonios baldai gali tapti Jūsų namų dalimi už ypatingą kainą. Sudominome? Kreipkitės į bet kurią mūsų atstovybę ir sužinokite visas pasiūlymo sąlygas

Malkomis kūrenamos WIKING krosnelės buvo sukurtos bendradarbiaujant su garsiais danų dizaineriais bei architektais. Nuo absoliučios klasikos iki visiško moderno stiliaus, nuo skirtų mažiems būstams, iki sukurtų didelėms erdvėms – šios krosnelės puikiai tinka bet kuriems namams. Aukščiausios kokybės medžiagos ir daugiau nei 30 metų gamintojo patirtis garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir itin patogų bei lengvą valdymą. Su MINI, MIRO ir LUNA krosnelių kolekcijomis susipažinti galite visuose mūsų salonuose ir internetinėje parduotuvėje.

ACO nerūdijančio plieno vandens surinkimo sistemos sukurtos vertinantiems higieną, ilgaamžiškumą ir, žinoma, nepriekaištingą vonios kambarį. Jei pasirinkote skaidraus stiklo dušo kabiną ir norite, kad ne tik maišytuvas, keraminės plytelės, bet ir vandens nubėgimo vieta būtų stilinga, nerūdijančio plieno ACO dušo latakai – puikus sprendimas ne tik dizaino, bet ir funkcionalumo atžvilgiu. Jų pralaidumas – 0,4–0,6 l/s, kurio pakanka net įsirengus masažinę dušo kabiną. Su ACO vandens surinkimo sistema dušo teikiamais malonumais mėgausitės stovėdami ant savo mėgstamų, stilingo dizaino keraminių plytelių ir daugiau nepastebėsite jokio vandens pertekliaus.

Klausiate, kaip visus metus gyventi kokybiškai ir dar sutaupyti? Naudokite šilumos siurblį oras - oras. A++ efektyvumo klasės PANASONIC Etherea NORDIC siurblys tausoja energiją ir užtikrina namams maksimalų komfortą. Vėsų rudenį ir žvarbią, net -35 laipsnių temperatūrą dovanojančią žiemą jis pasirūpina šiluma, o pavasarį ir karštą vasarą maloniai vėsina. Negana to, šis šilumos siurblys/kondicionierius valo namų orą, reaguoja į apšvietimą ir, kai reikia, automatiškai sumažina energijos vartojimą.

Jubiliejinė „AXOR MyEdition“ kolekcija skirta pabrėžti individualumui ir atverti kūrybiškumui. Rinkdamiesi šios kolekcijos maišytuvus Jūs patys galėsite nuspręsti kokios spalvos, medžiagos ir raštai puoš vonios kambarį. Stebina ne tik išpuoselėtas gaminių dizainas ir galimybė prisitaikyti produktą pagal savo poreikius, bet ir inovatyvi vandens srovė. „PowderRain“ technologijos dėka vanduo bėga praktiškai be garso, o vandens lašai odą drėkina neatšokdami!

dar neregėtas sudėtingų detalių, inovacijų ir komforto derinys. Neįprastas, kelionių motyvais paremtas vonios kambario baldų dizainas atskleidžia šiuolaikinio gyvenimo dinamiką ir veržlumą. Tai tobulas pasirinkimas trokštantiems įprastą vonią paversti iš išskirtiniu, tačiau patogiu kambariu.

Lyderio poziciją šilumos siurblių technologijų srityje užimantis gamintojas ROTEX didžiuojasi universaliu oro-vandens šilumos siurbliu, kuris Jūsų šilumos išlaidas gali sumažinti iki minimumo! Kompaktiškas, aukšto efektyvumo šilumos siurblys veikia tyliai, ekonomiškai ir pasižymi ypatinga buitinio karšto vandens higiena. Be to, jis lengvai pritaikomas daugeliui šildymo sistemų: prie šilumos kaupiklio prijungti galima ne tik saulės kolektorius, bet ir dujinį, granulinį, kieto/skysto kuro katilą bei krosnelę su vandens šilumokaičiu.

ACO nerūdijančio plieno vandens surinkimo sistemos naudojamos ten, kur ypač svarbią vietą užima higiena, keraminių plytelių grožis, atsparumas korozijai ir ilga tarnavimo trukmė.

Kaip didžiausias nerūdijančiojo plieno drenažo sistemų gamintojas ACO yra sukaupęs žinias, patirtį ir kompetencijas, reikalingas optimalioms drenažo sistemoms parinkti ir pagaminti. ACO dušo latakai gaminami remiantis higieniškos konstrukcijos principais patvirtintais Europoje.

Projektuodami vonios kambarį, vis dažniau renkamės ne vonią, o dušo kabiną. Be to, atsisakoma padėklo ar pakylos, suformuotos iš keraminių plytelių, o dušo kabina statoma ant grindų. Tačiau svarbiausia, kad duše bėgantis vanduo neprasisunktų už jo ribų. Tam yra puikus sprendimas – stilingi ir daug vandens surenkantys ACO dušo latakai, pastarieji geba surinkti didesnį kiekį vandens nei trapas.

Įsirengdami namus daug dėmesio skiriame ne tik funkcionalumui, bet ir išvaizdai, stiliui, detalėms. Pasirinkus skaidraus stiklo dušo kabiną, norima, kad ne tik maišytuvas, keraminės plytelės, bet ir vandens nubėgimo vieta būtų stilinga. Iki šiol vyravo trapas, nes dušo latakai Lietuvos rinkoje pasirodė vos prieš kelerius metus. Vis tik trapas nepajėgus surinkti didelio vandens kiekio, ypač jei duše – ne viena, o dvi dušo galvutės, arba pasirenkama didelio pralaidumo lietaus dušo galvutė, iš kurios išteka gerokai didesnis vandens srautas. Tačiau sprendimas yra - ACO dušo latakai. Jų pralaidumas – 0,4–0,6 l/s, kurio pakanka net įsirengus masažinę dušo kabiną. Nerūdijančio plieno dušo latakas –tai puikus sprendimas ne tik dizaino, bet ir funkcionalumo atžvilgiu.

Didžiausias dušo latako privalumas – grindyse nebereikia formuoti nuolydžio iš keturių pusių, pjaustyti keraminių plytelių ir pan. Tereikia suformuoti nuolydį į vieną pasirinktą pusę: prie dušo kabinos durų, prie sienos ar kitur.

SVARBIAUSIA: -prausitės ir miegausitės dušo teikiamais malonumais stovėdami ant savo mėgstamų, stilingo dizaino keraminių plytelių o pačiame duše jokio nereikalingo vandens kiekio......

Daugiau nei dvidešimtmetį šildymo technologijų srityje besisukantis PROTHERM prekės ženklas stebina savo meistriškumu ir nenurungiama kokybe. Slovakijos gamintojo dujiniai TIGRAS katilai išsiskiria elegantišku dizainu, harmoningai įsiliejančiu, į bet kokį interjerą. Rezervuare esantis vanduo pašyla stebėtinu greičiu – vos per 5 minutes! Nors TIGRAS dujiniam katilui sumontuoti prireiks itin mažai vietos, galime užtikrinti, kad didelį būstą jis greitai ir be jokių rūpesčių aprūpins karštu vandeniu.