Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Skandinavijos šalyse jau pamilti J kartos PANASONIC AQUAREA šilumos siurbliai oras-vanduo – tobuli įrenginiai ir lietuviškam klimatui. Juose naudojamos moderniausios šildymo technologijos ir efektyvus R32 freonas, kuris tausoja aplinką. Šie šilumnešiai pasižymi itin aukštu efektyvumu ir gali būti pritaikyti tiek grindiniam šildymui, tiek radiatorių sistemoms. Įdomu? Susisiekite ir apie J kartos PANASONIC AQUAREA šilumos siurblius bei jų pritaikymo galimybes papasakosime plačiau.

Kodėl verta rinktis ROTEX A2 alyvos kondensacinį katilą? Atsakymas paprastas! ROTEX A2 skysto kuro katilas:
 Idealiai tinka pakeisti jau esamą alyvos katilą;
 -Sumažina emisijas ir taupo energiją;
 -Kurą paverčia į šilumą beveik be jokių nuostolių;
 -Užima itin mažai vietos – tik 0,43 m²;
-Pritaikytas bioalyvai (B10) ir visų rūšių komerciškai prieinamam mazutui;
 -Nepraleidžia nemalonaus kvapo;
 -Pasižymi intuityviu meniu valdymu ir valdoma išmaniuoju.

Tai moderni alyvos šildymo sistema šiuolaikiškiems namams!

Panasonic AQUAREA T-CAP – maksimalus šildymo ir vėsinimo efektyvumas esant bet kokiai lauko ar vandens temperatūrai! Šis šilumos siurblys nominalią šildymo galią išvysto esant net -20°C temperatūrai, tad užtikrinamas geriausias įmanomas energijos naudojimo efektyvumo koeficientas! Be to, AQUAREA T-CAP siurbliai išbandyti esant 27 laipsniams žemiau 0, tad yra neabejotinai patikimi.

Kas gali būti geriau už elegantišką dujinio katilo dizainą? Gebėjimas rezervuare esantį vandenį pašildyti greičiau nei per 5 minutes! Aukštos kokybės PROTHERM TIGRAS kondensaciniai dujiniai katilai taip pat stebina savo našumu, energijos taupymu ir itin patogiu valdymu – „vienas mygtukas – viena funkcija“. Beje, kompaktiškas šio įrenginio dydis – apgaulingas. Būstuose su daugiau nei vienu vonios kambariu PROTHERM TIGRAS veikia nepriekaištingai.

Efektyvus vėsinimas vasarą ir šildymas žiemą? ROTEX HPSU compact oras-vanduo šilumos siurblys tam pasiruošęs! Jis itin kompaktiškas, veikia tyliai ir suderina labai efektyvią šilumos siurblio technologiją su moderniu šilumos kaupikliu net mažiausiose erdvėse. Beje, be saulės energijos sistemos, jį taip pat galima naudoti su dujiniais ir granulių katilais arba mediena kūrenamomis krosnelėmis. Na, o saulės kolektorius prijungti lengva bus bet kuriuo metu.

Jis žavi ne tik išskirtiniu dizainu su aukštos kokybės stiklo paviršiumi, bet ir dideliu taupumu bei efektyvumu ištisus metus dėl plačių moduliacijos galimybių (1:10)! Be to, šį aukštos kokybės, iš ilgaamžių medžiagų pagamintą katilą itin paprasta valdyti jutikliniame ekrane – klaidos tikimybė beveik neįmanoma.

ROTEX Sanicube – aukščiausio higienos lygio akumuliacinės vandens talpos ir neįtikėtino efektyvumo boilerio kombinacija. Dėka išskirtinio dizaino ir sluoksninės struktūros, ROTEX Sanicube karštu ir, svarbiausia, higienišku vandeniu aprūpina iš karto, kai tik jo prireikia. Buitinis vanduo ir šilumos perteklius kaupiamas visiškai skirtingose talpose – jokio užsistovėjimo ir legionelių! Beje, ROTEX Sanicube akumuliacinė talpa visada pasiruošusi Jūsų ateities sprendimams – ją itin lengvai prijungsite prie saulės kolektorių ar kito šildymo būdo.

Rekuperacinė namų vėdinimo sistema PROFI-AIR iš FRANKISCHE yra kur kas daugiau nei tik vėdinimas, šilumos ir energijos taupymas. Ši sistema rūpinasi Jūsų namų gerove: apsaugo namo konstrukcijas nuo drėgmės kaupimosi ir pelėsio atsiradimo, užtikrina sveiką ir higienišką orą, neleidžia kauptis nemaloniems kvapams. Dar geriau yra tai, kad PROFI-AIR sistemą įrengti galima tiek senesniuose, tiek visiškai naujuose būstuose.

Daugiau sužinosite vaizdo įraše: https://youtu.be/LNS6iqPU2PM

Vasarą geriausiu draugu ir gelbėtoju tampa ELECTROLUX Monaco Super DC Inverter serijos oro kondicionierius. Tai nėra tik lengvo ir subtilaus dizaino vėsinantis įrenginys – tai ekonomiškas, patikimas, tylus ir universalus prietaisas. Jis ir šildo! Lauke gali būti nuo -15°C iki +46°C – ELECTROLUX Monaco susitvarkys.

Vanduo iš čiaupo teka silpna ir net erzinančia srovele? Namuose sumontuokite pažangius, vandens technologijų srityje pirmaujančio gamintojo vandens siurblius! Naujos kartos GRUNDFOS įrenginiai užtikrins švaraus vandens tiekimą, pastovų slėgį ir komfortą namuose.

Kai kalbama apie vonios kambarį, intymiausią namų erdvę, priimti sprendimus nėra lengva. Čia užsukama ne tik atsiprausti, bet ir pabūti su savimi, atsikvėpti ir atgauti jėgas po ilgos darbo dienos, tad viskas išties turėtų būti tobula. Kaip Jūsų vonios kambarys turėtų atrodyti ŠIANDIEN? Apie tai skaitykite 15min.lt straipsnyje: http://bit.ly/2KFKtFj

Mėgaukitės švariu ir gaiviu oru namuose su galinguoju NANOE–X! Naujai sukurtas kondicionierius pagamina net 10 kartų daugiau OH – hidroksilo radikalų, kurie susidaro iš ore esančios drėgmės ir chemiškai aktyvių komponentų, todėl užkerta kelią kenksmingų bakterijų, virusų bei alergenų dauginimuisi.