Svarbu! Naudodamiesi CELSIS el. svetaine sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų el. parduotuvės funkcionavimą.Sutinku. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Pasaulis jau beveik susitaikė su prognozėmis, jog apie 2050 metų miestuose gyvens trys ketvirtadaliai planetos gyventojų. Vadinasi, erdvius būstus sau galės leisti turėti pakankamai mažai žmonių. Ar šios prognozės neprieštarauja naujausioms interjero dizaino tendencijomis, pagal kurias vonios kambarys tampa svarbiausia poilsio, atsipalaidavimo prieglobsčiu? Ar įmanoma kokybiškai pailsėti ir atsipalaiduoti ankštame vonios kambaryje?

Vokiečių dizaineris Rolfas Heide išgarsėjo dar septintajame dešimtyje, sukūręs itin praktišką ir funkcionalią sudedamąją lovą „Stack“. Vėliau visa jo kūrybinė energija buvo nukreipta į vonios kambarį. Jis jau daugiau kaip trisdešimt metų darbuojasi vienoje garsiausių pasaulyje santechninės keramikos kompanijų „Duravit“.

Dizaineris įsitikinęs, jog komfortiškas ir patogiam vonios kambariui, kuriame norisi leisti laiką, didelė erdvė nėra lemiamas faktorius. Žymiai svarbiau funkcionalus išplanavimas ir tinkamai parinkti vonios kambario produktai.

„Evohome“ siūlo aukščiausios klasės valdymo kokybę komforto kontrolės srityje. Kiekvienas kambarys gali būti individualiai valdomas centrinio „evohome“ valdiklio, radiatoriaus valdiklio arba skaitmeninio termostato. Papildomai yra galimas kiekvienos patalpos individualus distancinis valdymas kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Taigi vartotojas gali sukurti reikalingą komforto lygį iš restorano, darbo ar namie, sėdint ant sofos. Programinė įranga prieinama per „iOS“ arba „Android“.

„Evohome“ apjungia visą eilę išmaniųjų technologijų, kas paverčia jį patogiu naudoti ir lengvai optimizuojamu. Jis yra idealus sprendimas Jūsų namams, biurui arba dirbtuvėms.
Taip pat gali būti naudojamas daugiafunkcinėse sistemose, tokiose kaip klubai, bendruomenės pastatai arba biurai.
Pagal skirtingų vartotojų pageidavimus komforto lygiai gali būti lengvai nustatomi atskirai bet kokio tipo erdvėms.

"Subway" kolekcijos "Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, dideliu modelių ir spalvų pasirinkimu bei funkcionalumu.

Pagrindiniai keraminių plautuvių pranašumai:

VALYMAS- nuvalyti keramika labai paprasta.

HIGIENA- keramika yra higieniškiausias paviršius, kuris neįgeria kvapų ir medžiagų.

ATSPARUMAS- keramika yra atspari karščiui ir šalčiui.

ILGAAMŽIŠKUMAS- "Vileroy & Boch" keramika yra atspari smūgiams ir įbrėžimams.

"Vileroy & Boch" virtuvinės keraminės plautuvės yra padengtos CeramicPlus danga:

Specialus paviršiaus apdirbimas užtikrina, kad vanduo formuosis į lašelius ir tiesiog nubėgs nuo paviršiaus kartu su purvu ir kalkėmis.

Nuvalyti paviršių galima labai greitai, naudojant minimalius kiekius cheminių medžiagų.

Bandymai patvirtino dangos ilgaamžiškumą jeigu laikomasi naudojimo instrukcijų.

*Nuotraukoje parodyta naujoji blizganti koralinė spalva.

Tai mūsų naujojo gamintojo Safretti (Olandija) unikalus gaminys Magic-fire, skirtas žmonėms, norintiems namuose turėti jaukią ugnį be papildomos kaitros. Židinio veikimo pricipas - šalti vandens garai apšviečiami LED lempomis. Taip sukuriamas ypač tikroviškas liepsnos vaizdas neskleidžiant šilumos. Šis sprendimas yra saugus bei tinkamas bet kokios paskirties patalpoms ir gali būti montuojamas bet kurioje kambario vietoje, nes jam nereikalingas kaminas ir nėra jokių reikalavimų dėl degių medžiagų.

Židiniai gali būti dviejų tipų: montuojamas į sieną iškart su apdailos rėmu (1000mm) arba montuojamas į baldą (1000mm ir 500mm ilgio). Židinio veikimui reikalinga elektra (galia 500W) ir paprastas vandentiekio vanduo. Vandenį galima privesti į numatytą židinio vietą ir prijungti tiesiogiai (visi reikalingi priedai būna komplektacijoje) arba pilti į tam skirtus išimamus indus, kurių užtenka 4-5 valandoms veikimo.

Šią vasarą Hwam kompanija didžiuodamasi pristato dar vieną išskirtinę krosnelių seriją – 4500, kurios dizainą ir idėją įkvėpė viena sėkmingiausių 4600 serija. Tai dar vienas Danijos dizainerių dueto Henrik Sørig Thomsen ir Tobias Jacobsen kūrinys, įkūnijantis pažangiausias technologijas iš HWAM.

Štai, ką apie naująją seriją kalba jos kūrėjai:

”Mūsų tikslas, kartu su Hwam, buvo sukurti patrauklų produktą, kuris derėtų bet kokio stiliaus svetainėje. Forma, išryškinanti kokybę. Forma kuri nėra „iššaukianti“ ir tinka įvairių stilių interjere. Forma, kuri suteiktų malonumą ir patogumą naudotojui bei teiktų šilumą ir jaukumą kasdien. Ugnis ir mediena nuo seno yra šilumos simbolis. Pažangių technologijų dėka tradicinė ugnis palaipsniui tapo draugišku aplinkai ir moderniu šildymo būdu bei visos šeimos traukos centru namuose. Su didžiule pagarba šiai idėjai, sukūrėme naująją seriją Hwam 4500. Švelniai lenktos krosnelės formos puikiai dera tiek moderniame, tiek ir tradiciniame interjere, o platus stiklas leidžia netrukdomai gėrėtis liepsnos grožiu. Mes tikime, kad HWAM 4500 gali tapti Jūsų namų šilumos ir ramybės šaltiniu jaukiais šeimos vakarais.”

Kaip ir visos kitos Hwam krosnelės, naujosios 4500 turės Hwam Autopilot arba Autopilot IHS (išmanusis degimo valdymas) sistemas, kurios užtikrina optimalų kuro suvartojimą ir aukščiausius ekologijos reikalavimus tenkinantį švarų degimą. Naujoji serija HWAM 4500, turinti 4 skirtingus modelius, išleidžiama 2016 metų Rugpjūtį .

Palyginus neseniai šis klausimas dar galėjo nuskambėti keistai. Ir tikrai – ar patogu ir tikslinga paprasčiausiu spustelėjimu reguliuoti dušo galvutės arba maišytuvo vandens srovę? Mygtukais patogu valdyti įvairius elektros prietaisus, telefonus ir net užvesti automobilį, bet kaip su dušo galvute ar maišytuvu? Vokiečių santechninės įrangos gamintoja „Hansgrohe“ jau daugiau kaip šimtmetį santechnikos inovacijas vonios kambaryje paverčia savaime suprantamu dalyku. Tarkim, 1928 metais pagamino pirmąja rankoje laikomą dušo galvutę su porceliano rankenėle, o prabėgus lygiai 80 metų pristatė tiesiog didesnę nei buvo įprasta dušo galvutę, kuri neįtikėtinai padidino prausimosi malonumą. Šie iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi atradimai ne tik atspindėjo technologinę santechninės įrangos raidą. Su mygtuko technologija dušo galvutėje, o vėliau ir virtuviniuose maišytuvuose „Hansgrohe“ taip pat pasiūlė kitokį inovatyvų vandens srovės, režimų valdymą, kuris, kaip ir rankoje laikoma dušo galvutė, jau laikomas savaime suprantamu dalyku. Ar tikrai tų privalumų tiek daug?

Trys rimtos priežastys rinktis mygtuką

Gal ir atrodo, kad nėra didelio skirtumo, tačiau valdyti vandens srovę ne sukiojant rankenėlę, bet spaudžiant mygtuką yra tikrai patogiau, ypač vaikams. Bet tai ne viskas – paprasčiausiu mygtuko spustelėjimu galima ženkliai taupyti vandenį. Paskaičiuota, jog vieno maudydamosi duše metu žmogus vidutiniškai išnaudoja apie 60 litrų vandens, o muilinantis ar trenkant galvą šampūnu vandens srovę sustabdyti paprasčiau vienu spustelėjimu.
Bet ko gero pagrindinis privalumas – galimybė lengvai keisti skirtingus srovių režimus. Pirmoji „Hansgrohe“„Raindance Select“ dušo sistema turėjo net penkis skirtingus vandens srovių režimus – trimis rankiniame duše ir dviem – stacionariame, kuriuos buvo paprasta ir neįtikėtinai patogu keisti spaudžiant mygtuką. Šios dušo sistemos dizainą sukūrė visame pasaulyje garsi dizaino studija „Phoenix Design“, kuri už šį modelį pelnė prestižinį „iF product design award“ apdovanojimą.

„Raindance Select“, laikoma vienu sėkmingiausių „Hansgrohe“ dušo sistemos serijų, jau turi rimtą konkurentą - praėjusiais metais kompanija pristatė naują bendradarbiavimo su „Phoenix Design“ rezultatą - stacionarią dušo sistemą „Rainmaker Select”. Dizaineriai ne tik panaudojo žymiai didesnę už įprastą stacionaraus dušo galvutę, bet ir pasirinko gana neįprastą stačiakampio formą. Ši dušo sistema išskirtinė ne tik dėl „Select“ technologijos, išskirtinio dizaino, bet ir medžiagų –stacionarios dušo galvutės paviršius yra pagamintas iš storo stiklo, kuriame lazeriu išpjauta daugiau kaip 200 skylučių, pro kurias tekanti vandens srovė suteikia unikalių pojūčių.

“Chazelles” lauko židiniai gali tapti Jūsų vasaros mini virtuvėle. Jeigu esate BBQ (barbekių) megėjas, lauko židinys galės patenkinti visas Jūsų užgaidas, juo taip pat galėsite išsikepti šviežios duonos arba picą, nes jame yra integruota duonkepė. Židinys pagamintas iš prancūziško vietinio akmens.

Duravit gamintojas nuolat kuria novatoriškus dizaino ir funkcijų sprendimus išrankiausiems. Mes ir vėl turime pasiūlyti kai ką ypatingo!

RAMYBĖ. ŠVARA. ERDVĖ KONTEM­PLIACIJAI. ŠTAI TAIP DIZAINERIS CHRISTIAN WERNER APIBŪDINA SAVO VIZIJĄ, IŠ KURIOS KILO „L-CUBE“ – VONIOS KAMBARIO BALDŲ LINIJA, KURIOJE NERASITE NĖ VIENO NEREI­KALINGO ELEMENTO. TAIP MAŽIAU BLAŠKOMAS VONIOS NAUDOTOJAS ĮKVEPIAMAS VISAPUSIŠKAM ATSIPA­LAIDAVIMUI IR POILSIUI.

UNIKALIOS DETALĖS
Unikalią šios vonios kambario baldų serijos ypa­tybę galime įžvelgti detalėse: šešėlio tarpai tarp stalviršių ir kriauklės suteikia galimybę valdyti stalčius bei dureles be jokių rankenų. Be kita ko, sėkminga minimalizmo ir išmanaus dizaino sąveika „L-Cube“ serijai suteikia vizualinio len­gvumo pojūtį. Juk estetika – ne mažiau svarbi nei komfortas.

GX sistema (Giacomini plėtinių sistema)
Buitinio vandens ir tradicinių bei šiluminio spinduliavimo šildymo / aušinimo sistemų vandens skirstomoji sistema, sudaryta iš tinklinio polietileno (PEX-b) vamzdžių, žalvarinės armatūros ir polimerinių sandarinimo žiedų. Jos sandarumą ir patikimumą visai eksploatacijos trukmei užtikrina formos įsiminimo efekto plastiko komponentai ir specialios konstrukcijos armatūros elementai.

Privalumai ir ypatybės

Vamzdžiai pagaminti iš tinklinio polietileno (PEX-b), atsparūs korozijai, pagaminti pagal griežtus standartų reikalavimus išlaikyti ilgalaikius aukštos temperatūros bei slėgio poveikius vandentiekio sistemose bei atitinkantys aukštus higienos standartus. Polimeriniai žiedai skirti išlaikyti montavimo metu kylančias plėtimosi apkrovas ir garantuoti ilgalaikį komponentų sujungimą.
Plataus pasirinkimo žalvario armatūra pagaminta iš medžiagų, atitinkančių aukštus tarptautinius standartus patikimumui ir sąlyčiui su vandeniu buitinėms reikmėms. Slėgio veikiamų sistemų garantijai bendrovė Giacomini sukūrė armatūros profilius, užtikrinančius sandarumą be apvalių sandarinimo žiedų. Optimizuojant projektą buvo sukurta vieno diapazono armatūra tinkanti visoms pritaikymo klasėms ir slėgiams.
Sriegtų jungčių armatūra atitinka tarptautinį standartą ISO 228. Sistema užtikrina greitą montavimą ir kartu su mažesniu reikiamu komponentų skaičiumi sumažina išlaidas visai įrengiamai sistemai bei užtikrina padidintą saugumą.
Naudojant pilno pralaidumo armatūrą bei PEX-b vamzdžius su ypač mažo vidinių paviršių šiurkštumo charakteristikomis užtikrina mažus slėgio nuostolius, tokiu būdu sumažėja sistemos priežiūros išlaidos per visą jos eksploatacijos laiką.
GX sistemos komponentai atitinka visus pagrindinius standartus medžiagoms, naudojamoms sąlytyje su buitinės paskirties vandeniu.
 

Gal ir atrodo, kad nėra didelio skirtumo, tačiau valdyti vandens srovę ne sukiojant rankenėlę, bet spaudžiant mygtuką yra tikrai patogiau, ypač vaikams. Bet tai ne viskas – paprasčiausiu mygtuko spustelėjimu galima ženkliai taupyti vandenį. Paskaičiuota, jog vieno maudydamosi duše metu žmogus vidutiniškai išnaudoja apie 60 litrų vandens, o muilinantis ar trenkant galvą šampūnu vandens srovę sustabdyti paprasčiau vienu spustelėjimu.

Bet ko gero pagrindinis privalumas – galimybė lengvai keisti skirtingus srovių režimus. Pirmoji „Hansgrohe“„Raindance Select“ dušo sistema turėjo net penkis skirtingus vandens srovių režimus – trimis rankiniame duše ir dviem – stacionariame, kuriuos buvo paprasta ir neįtikėtinai patogu keisti spaudžiant mygtuką. Šios dušo sistemos dizainą sukūrė visame pasaulyje garsi dizaino studija „Phoenix Design“, kuri už šį modelį pelnė prestižinį „iF product design award“ apdovanojimą.

„Raindance Select“, laikoma vienu sėkmingiausių „Hansgrohe“ dušo sistemos serijų, jau turi rimtą konkurentą - praėjusiais metais kompanija pristatė naują bendradarbiavimo su „Phoenix Design“ rezultatą - stacionarią dušo sistemą „Rainmaker Select”. Dizaineriai ne tik panaudojo žymiai didesnę už įprastą stacionaraus dušo galvutę, bet ir pasirinko gana neįprastą stačiakampio formą. Ši dušo sistema išskirtinė ne tik dėl „Select“ technologijos, išskirtinio dizaino, bet ir medžiagų –stacionarios dušo galvutės paviršius yra pagamintas iš storo stiklo, kuriame lazeriu išpjauta daugiau kaip 200 skylučių, pro kurias tekanti vandens srovė suteikia unikalių pojūčių.