Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Padengtas valymą palengvinančia danga ir neturintis ertmių nešvarumams bei bakterijoms kauptis

Skandinaviško dizaino WC rasite: https://bit.ly/3f37yN2

Estetiškas ir praktiškas sprendimas – ACO ShowerDrain C dušo latakas, pasižymintis lengvai išimamu ir valomu sifonu, patogiu priėjimu prie nuotekų vamzdžio bei unikaliu grotelių profiliu, kuris sumažina vandens persipylimo tikimybę.

ACO ShowerDrain C dušo latakus rasite: https://bit.ly/3iie9px

Naujos kartos, skandinaviško dizaino ADAX radiatoriai su WiFi valdymu tinka įvairioms aplinkoms bei pritaikyti gyvenamosioms ir komercinės paskirties patalpoms. Iki rugsėjo 1 d., perkant šio prekės ženklo 4 vnt. elektrinių radiatorių, praktišką ir ekonomišką batų bei drabužių grotelinę džiovyklę TKH-80 galėsite įsigyti tik už 9 Eur su PVM.

Akcijoje dalyvaujantys modeliai: ADAX NEO H WIFI, ADAX NEO L WIFI bei ADX CLEA WIFI.

Aukštos kokybės, išbaigtų detalių ROTH pusapvalės, kvadratinės arba stačiakampio formos dušo kabinos dabar dar geresnėmis kainomis!

Užsukite pasižvalgyti: https://bit.ly/38dpgvf

Su elektronine higieninio dušo funkcija – daugiau nei viename! Pasižymintis unikaliu dizainu, intuityviu naudojamu, maksimalia higiena bei paprastu valymu ir „Harmonic Wave” bidė dušelio technologija yra idealus pasirinkimas, ieškantiems optimalių vonios kambario sprendimų.

Pakabinamą „Villeroy&Boch“ VICLEAN-I100 unitazą rasite: https://bit.ly/3eaLgZT

BELLA – tai lyg iš tobulo gyvenimo scenarijaus! Idealios geometrinės formos, erdvi, tačiau vizualiai lengva. Gal, tai Jūsų svajonių vonia?

Bella vonią rasite: https://bit.ly/2N8kKVb

Dabar įsigiję bet kurį tylaus veikimo ir energiją taupantį NORDIS SPLIT oro kondicionierių – pasirūpinsime, kad jį pritvirtintumėte stipriai bei saugiai. Atsižvelgus į įrenginio specifikacijas ir poreikius atitinkantį sieninį laikiklį sukomplektuosime tik už 1 Eur + PVM.

*Pasiūlymas galioja iki rugpjūčio 31 d.

puikus sprendimas veiksmingam teršalų filtravimui šildymo sistemose. Unikali prietaiso šerdis su galingu 9000 gausų neodinaminiu magnetu mechaniškai atskiria nešvarumus ir pasižymi lanksčiu valymo metodu.

Purvo separatorius VORTEX rasite: https://bit.ly/3cy1oUL

Šios kolekcijos pakabinamos spintelės pasižymi pilnu stalčių ištraukimu, vidine pertvarų sistema ir švelnaus uždarymo funkcija bei puikiai dera su COLLARO praustuvais.

Tad aplenkite jas rinkdamiesi praktiškus bekontakčius ORAS maišytuvus, kurie nereikalauja tiesioginio odos kontakto. Drąsiai mėgaukitės itin lengvu, drungnu, higienišku ir visuomet maloniai švariu vandeniu neliečiant maišytuvo rankomis.

Siekiate sumažinti buitinės chemijos naudojimą? AQUAHOME 20-N vandens minkštinimo įrenginys – sveika alternatyva, kuri padės net iki 60 proc. išvengti skalbiklių, muilo, šampūnų ir kitų priemonių pertekliaus buityje. Įsirengę šį prietaisą apsaugosite skalbyklę, indaplovę, virdulį ir pan. nuo kalkių susidarymo ir sumažinsite jų energijos suvartojimą.

Vandens minkštinimo stotelę rasite: https://bit.ly/2LtI7aW

ZEHNDER ERV rekuperacinė sistema su šilumos ir drėgmės grąžinimu, žiemą, patalpas apsaugo nuo per sauso oro, o vasarą nuo per drėgno, taip pat užtikrina mažos energijos sąnaudas, tylų veikimą bei sveiką aplinką.