Svarbu! Siekdami užtriktinti sklandų svetainės veikimą mes naudojame slapukus. Ar sutinkate su mūsų privatumo politikaSutinku / Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Naujienos

Susiklosčiusos aplinkybės ir pakoreguoti gyvenimo įpročiai leido iš naujo įvertinti namų funkcionalumą ir komfortą, ypač vonios kambario, kuris yra viena svarbiausių namų funkcinių zonų. Didėjantis dėmesys higienai ir vandens taupymui santechnikos įrangos gamintojus paskatino greitesniu tempu diegti bei siūlyti inovatyvius sprendimus.

Kviečiame susipažinti su karščiausiomis vonios kambario tendencijomis: https://bit.ly/33umGjO

Praustuvas – lyg funkcionali skulptūra, o „Collaro“ kolekcijos gaminai įsiliejantys arba kuriantys naują vonios kambario charakterį. Kaip išspręsti stilistinės visumos ir praktiškumo rebusą, atsako „Villeroy & Boch“ atstovas Lietuvoje, Valdas Povilauskas, ir architektė Vismantė Tubelytė.

Nuorodą į straipsnį rasite: https://bit.ly/36uUNKB

Svarbi informacija, ketinantiems įsirengti saulės elektrinę (iki 10 kW) ir/arba keičiantiems senus šildymo katilus į 5 klasės kieto kuro katilus arba šilumos siurblius. Iki spalio 21 d. galite teikti PARAIŠKAS – finansavimui gauti. Iš viso šiems kvietimams numatyta daugiau nei 20 mln. Eur!

Daugiau sužinokite: https://bit.ly/3l6WCBs

Dėl unikalios prietaiso šerdies su galingu 9000 gausų neodinaminiu magnetu, užtikrins itin veiksmingą teršalų filtravimą šildymo sistemose.

Sentinel Eliminator Vortex® rasite: https://bit.ly/2S8Tpop

Kviečiame išsamiau susipažinti su nuosavos saulės elektrinės įsirengimo naudomis.

Atsakymus, kodėl verta įsirengti saulės elektrinę, rasite: https://bit.ly/2Rpky6a

Susidomėjote? Saulės elektrinės kainos ir įrengimo klausimais visada Jus pakonsultuosime el. p.: saule@celsis.lt arba tel.: +370 646 06684.

Išsirinkti dušą, atitinkantį lūkesčius ir estetinius bei praktinius poreikius, itin svarbu.

Prestižinio dizaino HANSGROHE „Croma Select S 280 1jet“ dušo sistema su termostatiniu maišytuvu leis pasimėgauti kiekviena akimirka prausiantis „RainAir“ ir „Rain“ arba „Whirl“ vandens srovėmis.

Juodos matinės spalvos dušo sistemą su termostatiniu maišytuvu atrasite: https://bit.ly/3c8nDRS

Ypatingo dizaino „Zehnder“ suteiks galimybę pasiekti patogų, sveiką ir energiją tausojantį mikroklimatą tiek vonioje, tiek gyvenamosiose kambariuose.


Nei tradicinių VILPE® produktų FLOW serijos įrenginio metinės energijos sąnaudos yra 12 proc., o slėgio nuostoliai net iki 40 proc. mažesni. Be to, griežtas ir lakoniškas dizainas pasižymi visišku vandens nepralaidumu.


VILPE® FLOW ventiliacijos vamzdį su gaubtu rasite: https://bit.ly/3gG6uzh

„Protherm Gepard CONDENS“ kondensacinis pakabinamas dujinis katilas, skirtas patalpų šildymui ir karštam vandeniui ruošti atskirai montuojamame „Dražice“ vandens šildytuve – užtikrins malonią šilumą ir karštą vandenį namuose be papildomų rūpesčių.

Tvirtinami prie lubų ar prie sienos, įvairiausių formų, stilių bei dydžių SMARTCONTROL dušai ir termostatai sukurti taip, kad patirtumėte unikalią prausimosi patirtį pagal savo poreikius.

Kaskart džiuginate kokybiškais, moderniais bei praktiškais vonios kambarių sprendimais – aukite toliau ir nesustokite kurti!

Idealiai tinkantys namams, PANASONIC šilumos siurbliai oras-vanduo užima nedaug vietos bei pasižymi itin dideliu metiniu naudingumo koeficientu – SCOP! https://bit.ly/2DtSivD